Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tak , jestem w pracy :O MUSIALAM tu przyjsc .... ja chyba za bardzo sie przejmuje ta firma ,a powinnam miec ja gleboko w dupie... R. w pogotowiu pod telefonem jakbym chciala wyjsc wczesniej (on mnie dzis tu przywiozl, bo chyba sama nie dalabym rady )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Aniołku, powinnaś jednak pójść do lekarza i poleżeć kilka dni w domu, bo z taką temperaturą nie ma żartów (i słuchaj się doświadczonej kobiety ;) ) coś więcej chcesz, no to powiem, napiszę tyle, że u mnie przepiękna pogoda, słonko świeci, ptaszki ćwierkają i słychać też od czasu do czasu dźwięki koparki i dźwigu, bo chcą wybudować kolejny blok coś w typu mojego, z tym, że będzie siedmioklatkowy :P mówiąc krótko, piękny dzionek dziś będzie Goździku, wkleję jeszcze raz linka, specjalnie do Ciebie 🌻 http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4461423.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no ja nie moge pochwalic sie dobrym humorem bo od rana wkutwiła mnie weekendowo pracująca ksiegowa, która zostawia mi liściki co jej sie niepodoba. Poprosiłam ją żeby podpisała mi w ksiażce korespondencyjnej te faktury za które odpowiada no i resztę korespondencji, ale oczywiscie tego nie zrobiła...zostawiła tylko karteczke że ona NIE MA CZASU szukać które to faktury były i że JA MAM JEJ TO WSZYSTKO UKŁADAĆ...jakbym kuźwa ja miała na tyle czasu. Ech generalnie oby do środy... Angel - neo angin albo tantum verde, i antybiotyk no i weź zwolnienie z pracy A CO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neo angin, fervex, aspirin c , syrop prawoslazowy (czy jakis tam) + cos jeszcze to biore juz od soboty .... jak mi dzis nie przejdzie, to jade po antybiotyk ... i L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Kawka - miej babe generalnie w dupie (i tak ja pewnie masz ) Stala , a co u Ciebie ? (nie pytam o pogode :P ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała zrobiłaś się tu nad wyraz bezczelna ostatnimi czasy;):D Kawa masz stresa kup se dresa:classic_cool:;) Angel ciebie to już w ogóle nie zamierzam komentować,kop w dupę i do łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do niej przed chwilą i spytałam najłagodniej jak potrafie jak ona by sobie życzyła rozwiązać problem podpisów hehehhehehehhee Angel z syropów polecam actifed - ale po nim nie mozna prowadzić auta.REWELACYJNY i jaki sie ma dobry humor po nim hahahhaha :P ;) Goździku - no podkład naprawde dobry, złego bym nie polecała :D Chyba że ksiegowej hahahhahahaha ;) Angel - serio bierz L4 - moze jak Cie troche nie bedzie w pracy to Cie docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzis pojde do lekarza ... tylko musze jeszcze przed tym podjechac do banku :O a kierowce to ja mam (chyba w czwartek wylatuje ? ) , takze spoko, moge pic nawet herbate ze spirytusem ;) Kawka, czy mi sie wydaje ,czy pilas dzis ten syrop ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka nie poszła w las :P po prostu nie ma o czym pisać jeśli chodzi o moją osobę, to co będę sobie pazurki strzępić :classic_cool: Kawka, masz już wszystko przygotowane na wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj robie zakupy na wyjazd, i musze mamie przygotowac jakieś jedzenie żeby z głodu nie padła. Psa zawoże do teściunia we wtorek wieczorem.Spakuję wygodne buty do zwiedzania :D i oczywiscie nową bielizne :D:D:D Angel jakieś 15 min temu wziełam syrop :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście krejzole ja fakole :P :D Mariolka mnie powaliła :D no nic kobietki, pracujcie sobie, a ja pójdę może poodkurzam, zrobię coś pożytecznego w domku :) miłego dnia i zdrówka dla Aniołka, nie patrz na prace, idź na L4 bo potem więcej wydasz na leki, niż ta praca warta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam humor taki sobie rozmawiałam z bratem na gg, nie była to przyjemna rozmowa..zepsuł mi nastrój na reszte dnia....pizduś pier...oly...egoista, dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu tak od rana Kawka, nie dobrze, szkoda Twoich nerwów, popatrz za okno, piękne słonko świeci, zbliża się wiosna, wszystko się rodzi na nowo... jutro masz wyjazd, po co się wkurzać.... pewnie poszło o mamę? a tak w ogóle to cześć wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj sie wylezalam i wygrzalam w lozeczku, takze dzis juz sie zdecydowanie lepiej czuje :) nie zabijajcie mnie ,ale nie poszlam do lekarza ... bo w sumie to zostala mi tylko nieznacznie podwyzszona temperatura : 37,2 . Kawka , nie mysl o bracie . Pamietaj ze jutro rano lecisz z ukochanym do Wloch ❤️ I ciesz sie tym, bo ja nie wiem, czy spedze z R. Walentynki ( :( ) . Bo chyba jutro albo w czwartek gdzies wylatuje... a tez nie ma za bardzo czasu ostatnio, wiec widujemy sie tylko \"w przelocie\" :O . Jedyne pocieszenie to takie, ze przyszly tydzien ma byc lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa standardowo poszło o mamę. Skurczysyn ma w dupie że mama płacze że jeszcze nawet wnuka nie widziała...a co dopiero jego. Że mnie olewa to juz przywykłam -żona mu chyba zabrania kontaktów ze mną i nastawia przeciwko mnie...no ale żeby chora matke olewał.I na dodatek wisi jej sporą kase i ma w dupie spłate długu "bo teraz ma wydatki związane z dzieckiem" No cholera jasna - on zarabia ponad 3,5 tyś ona 1,5, mieszkają z tesciami którzy im pomagają - a zachowują sie jak biedne szare myszki. Dodam że u nas zarobki stoją na poziomie 1000-1500zł wiec jak ktoś ma ponad 3tyś to naprawde bardzo dobrze zarabia. Wytrącił mnie z równowagi no. Ech..tak..Rzym....jutro... apropo kurde jakie słońce? jakie ptaszki? U mnie pogoda proporcjonalna do nastroju - pochmurno, mgliście bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa szkoda twoich nerw:P a brat jeszcze przejrzy na oczy i przyjdzie...a jak nie to jego problem spakowana już jesteś?:)ja też chcę do rzymu,lub gdziekolwiek byle daleko stąd:O;) Angel,takie nieodleżone historie chorobowe lubią wracać,wiec uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam dzień dobroci dla wszystkich ;) :P poza tym, w końcu kobitki z doświadczeniem jesteśmy Goździku, dzieci te sprawy :D Kawa, to może po prostu, zadzwoń do niego i podaj mamie słuchawkę, niech sama mu powie o tym, że chciałaby zobaczyć wnusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×