Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa, zadałam i takie pytanie - "no, to jadłabyś korniszony... ale to przecież niemożliwe!!!" ;-) :-D Wiem, że nic na siłę, dlatego niewiele robię. Zastanawiam się, czy jestem gotowa poświęcić wszystkie swoje dotychczasowe wyobrażenia i dążenia "w imię miłości do kogoś". Pewnie tak. Tylko co z miłością własną?... Która mimo wszystko powinna być pierwotną?... Ze zdaniem trudno się nie zgodzić. Paradoksalnie, odpowiednią osobą dla nas może być osoba, do której nic nie "czujemy". Co wtedy? - związki z rozsądku? Równie paradoksalnie - mają wyjątkowo wysoki wskaźnik "trwałości". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To, że kogoś kochasz , nie oznacza jeszcze, że to właściwa dla Ciebie osoba". piekne..... ja sie czasami zastanawiam , czy R. jest wlasciwa dla mnie osoba... Cos tam do niego czuje - to fakt . On do mnie tez (w kazdym badz razie tak mowi ;) ) . Ale ja nie wiem, ile jeszcze czasu bede w stanie znosic te jego wyjazdy.... po prostu albo przywykne.... albo ktoregos pieknego dnia szlag mnie trafi :) . Mowil mi co prawda wczesniej , jak to mniej wiecj bedzie wygladac i ze czasami nawet jak bedzie w kraju, to bedzie mial malo czasu dla mnie - jak np. w tym tygodniu (oczywiscie na poczatku , jak mnie w sobie rozkochiwal, to mial go wiecej :P ) .... no ale... ja bym chciala go miec przy sobie codziennie (wiem ,wiem , zaborcza jestem :D ) Wiem, tu pomoze tylko lekarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym juz chyba przywyklam do tego ze "nie ma lekko" , "zycie to nie bajka" itp. Ale.... jakby zycie bylo proste, to byloby po prostu nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdziku , a przypomnij mi prosze... ile czasu jestes z Wiadomym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego ;) i duzo milosci ❤️ Moja Walentynka mnie dzis zaskoczyla... Rano zupelnie niespodziewanie mnie odwiedzil ... z bukietem roz ❤️ ... i pojechal .... 😭 ...zobaczymy sie dopiero w niedziele na pare godzin i znow wylatuje :( . Czuje sie czasami jak w zwiazku na odleglosc ... :O No nic... jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a co ty miałaś dla niego? facet stanął na wysokości walentynkowego zadania wpadł z pięknym bukietem a ty jeszcze marudzisz?!zlituj się babo;) myślisz że my to mamy dziś jakiś fantastic dzień?nie mówię o Kawie bo ta to się pewnie teraz kula w jedwabnej pościeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadal dla niego (bo juz ten ktos z firmy na niego czekal pod blokiem i prosto ode mnie udal sie w daleka podroz ) WIELKA KARTKE walentynkowa (ma niecaly metr wysokosci ;) ) i czekoladki w pudelku w ksztalcie serca ;) Musi starczyc , bo na wiecej nie mialam chwilowo kasy :P Jako bonus dostanie plyte Janosika :D (dzis udalo mi sie upolowac z Dziennikiem :classic_cool: ) obiecuje poprawe z tym marudzeniem ;) , bo mi samej to juz przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiałki :D to fakt, Angel zachowujesz sie czasem jak stara panna (bez obrazy) marudzisz przynajmniej jak one... facet wpadł z różami z samego rana, a ona zamiast w skowronkach, to musi dodac ale!!! ... echhh... w głowach się normalnie przewraca tym małolatom ;) :P kawa przy klawiaturze, mogę się zrelaksować, a potem do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DZIAŁA, czyżbym się naraziła Aniołkowi ;) muszę chatę doprowadzić do wyjściowego wyglądu i jakieś dobre jedzonko zrobić (sałatkę gyros, chili con carne, skubańca) bo w nocy odbieram kumpele z dworca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... Stala , nie narazilas sie niczym ;) ja myslalam o innej ARMACIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah, dobre, nie zajarzyłam :classic_cool: a co do unicestwiania gatunku męskiego... a cóż oni mi uczynili, że miałabym się ich pozbyć? czasem się przydają i są milusi :P nawiązując jeszcze do dzisiejszego (wątpliwego) święta, to mam za sobą walentynkowy telefon i życzonka na gg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos pewnego zdania od Goździka dla mnie, piosenka Feel ma się jak najbardziej na miejscu :) (szczególnie refren...) Pokaż na co cię stać Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec możesz mieć wszystko czego, czego tylko chcesz każdą myśl zamień w pozytywne słowo słuchaj, słuchaj bo zabawnie tak oddychać przez różową słomkę cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień każdy dzień mówi nam coraz więcej słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz (Refren) Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz słuchaj, słuchaj, je je piękne słowa mówią wszystko lecz nie zmienią nic, ohoh.. Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz słuchaj, słuchaj, je je piękne słowa mówią wszystko lecz nie zmienią nic, nie zmienią nic, nie zmienią nic! Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się nowy dzień zawsze daje nowe życie słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz słuchaj, słuchaj, je je piękne słowa mówią wszystko lecz nie zmienią nic, ohoh.. Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz słuchaj, słuchaj, je je piękne słowa może powiedzą ci wszystko, ale nie zmienią nic, nie zmienią nic! (x2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie pisze dziewczyny, ale komu w drogę... udanego dzionka Wam życzę, no i wypoczynku w weekend do "zobaczyska" w poniedziałek lub wtorek 🖐️ 🌻 ps. Goździku, jakby co, to @ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu
jakies dobre witaminy i preparaty na prostatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala ;) ucielo mi (nie wiem dlaczego ) troche postu , no niewazne :D jeszcze nic dzis nie pilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×