Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

:D no marzy mi się jakiś taki masaż na przykład,eee serio się zagłębię w temat,wybadam cenniki itd. a potem oświadczę mężowi,że potrzebuję tyle i tyle bo jestem zestresowana i zmęczona i muszę no po prostu muszę się zrelaksować(a przecież niekoniecznie muszę sobie za to płacić,no nie:P) no i taki prezent jest mi zwyczajnie niezbędny do dalszego funkcjonowania:D no to plan już mam:classic_cool: teraz czas na realizację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jak będzie miał problem to walnę focha:P i se sama sponsornę, a potem będę chodziła obrażona no na przykład z tydzień:D kurde ale ja mam pomysły hahhahah chyba lepiej wezmę się za jakąś robotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moje ulubione "co masz zrobic dzis, zrob pojutrze, bedziesz miec 2 dni wolnego ;) " (pojutrze sobota wiec 4 dni laby :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam polskich znakow zazwyczaj 😠 stopka - to cos pod tekstem , kursywĄ NAPISANE ;) PS. dzis mam japonki, stopki widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela to chodziła na masaż pośladków heheh szkoda tylko, że do kobiety ;-) Jakby chodziła do faceta to pewnie mogłaby na tym zarabiać a nie płacić... Hhahhahahaa No ale numer był niezły - generalnie kumpela ma budowę płaskiego tyłka (zero mięśnia) i babka jej wmówila że jak będzie chodziła na masaże to jej się zrobi okrągły sexowny tyłek...jaaasssne :D:D:D A odpowiadajac - tak -widze normalnie TWoją stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz japonek mam na sobie ROZOWA SUKIENKE :classic_cool: ;) u mnie stroj jest dowolny ,wedle uznania, oczywiscie bez przesadnych dekoltow czy miniowek ;) buty nie musza byc (CALE SZCZESCIE) zakryte :) czasami mam "kontakt" z klientem ;) a Ty Kawa , jak jestes ubrana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty zakryte elegancko - bluzka czarny z białym, czarne spodnie ale nie jestem do tego zmuszana wiec czasem lubię ubrać się bardziej na luzie :) Na szczeście ta branża chyba pozwala na dowolnośc, byłam ciekawa jak u Was - czy tak samo :) za to pełna ekspresja na paznokciach - dzisiaj czarna koronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i wczoraj znow wypilam ;) :O , ale tylko jednego drinka ... trafil mi sie niezapowiedziany gosc :D , tzn byl zapowiedziany na piatek :classic_cool:, ale jakos tak wyszlo :P jutro chyba pojade do rodzicow na chwile ;) ,a w niedziele robota w domu - tzn . robienie porzadkow ze zdjeciami z dlugiego weekendu (pare setek sztuk , gdzies kolo 1000) a dzis jeszcze nie wiadomo co przyniesie los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa,jaki ty masz dobry humor dziewczyno:D ja już też mam weekend splanowany i o ile pogoda się nie spieprzy będzie dobrze:D a co do drinksa to ja też wczoraj spiłam tylko,że...sama:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne nie ? z tym moim humorem ... :classic_cool: wlasnie przed chwila odebralam tel, ze moze zrobimy poprawiny wczorajszego wieczora.... hmm mam sie zastanowic do 17 ;) , nie wiem czy mam sile :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna , dostalam kolejna propozycje :classic_cool: piknik jutro nad zalewem zegrzynskim :classic_cool: czemu weekend jest taki krotki ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. dobrze ze zrezygnowalam z tego wieczoru panienskiego ,bo bym chyba nie dala rady juz na niego i tak jechac P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Iranie ? :D :classic_cool: albo w jakims innym koncu swiata ;) zdecydowalam narazie ze jutro jade na piknik. Do rodzicow pojade albo w niedziele albo za tydzien ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia nie zając:P a piknik to jest piknik:D ja mam dziś wieczorem zaproszenie na ognisko,ale nie wiem,bo towarzystwo nie do końca mi pasi:P muszę jeszcze sprawę przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam , ognisko to ognisko :P ;) , wypij troche na poczatek, towarzystwo przestanie przeszkadzac ;) ps. zdjecia wlasnie to zajac :D , bo sa na serwerze w necie i chcialabym zdazyc przed ich usunieciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×