Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel z resztą, co się burzysz? Pochodzisz ze wsi a nie z Warszawy :P:P No fotki oczywiście postaram się robić, na ile cenzura pozwoli, bo jadę z małym stadkiem nastawionym na niezłego reseta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodze ze wsi - i przeciez tego nie ukrywam :P , tylko od jakiegos juz czasu mam w dowodzie "warszawa" , wiec czuje sie w obowiazku zareagowac ;) ja tam tez jade na reset i na pewno zobaczycie te fotki .... zwlaszcza te "profesjonalne" (bede sie chwalic :classic_cool: :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa Twoich zdjęć. Jak dziewczyna jest profesjonalistką to pewnie będą suuper :) Nie opowiesz nic o "randce" ? Jestesmy głodne wrażeń - sypnij chociaż okruszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiłam się na wieczór z kumpelą na piwo:D no!to mi pasuje,trzeba pogadać,bo okazuje się że im ktoś bliżej mieszka tym w rzeczywistości mi do niego dalej;) ja już takie profesjonalne zdjęcia oglądałam,super,też takie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakos w przyszlym roku .... bo ta moja kolezanka wlasnie mieszka wlasnie w okolicach Rzeszowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. znow dzwonil wieczorem ... \"kontrolnie\" hahahahahhaa (sam tak okreslil ) .... czyzby byl ciekawy czy dzis tez nie mam randki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis mnie czeka cieeeeezki dzien ... w pracy do 16.30 pozniej po brata (ktory sie zajmie moim psem) .... i jazda do domu rodzicow ... i powrot do Wawy ... i pakowanie .... a jutro pociag mam o 6.05 ... i jeszcze musze na niego dojechac ... nie wiem czy bede miala czas dzis sie w ogole polozyc :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie wyspie dzis to chyba dopiero w poniedzialek po pracy :D ;) no ale...trzeba korzystac z mlodosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja to dopiero będę miała dzisiaj sajgon :) Prosto z pracy duze zakupy, potem prasowanie, pakowanie i gotowanie jedzenia dla mamy na 4 dni żeby mi z głodu nie padła,a w piatek 5 rano pies do Teściunia i w droooge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam, odnosze sie tylko do tego co napisała Angel. Okazało się że jedzie mniejsza ekipa niz było w planach - tylko 4 osoby - wiec będzie w sumie bardziej komfortowo :) Mam nadzieję że pogoda dopisze. Goździk a czym Cię tak ślubny zdrzaźnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma problem to niech se napisze do Przyjaciółki:P olewam to, bo nie lubię stwarzania mi problemów z niczego więc będzie się musiał teraz nagimnastykować,żebym chciała gadać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos chce mi tu cos powiedziec ? :classic_cool: poki nie powiem czegos glosno .... ma jeszcze szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj mi tu o po weekendzie przed weekendem:P ;) kurde muszę odbić na jakieś opalanie,bo po urlopowej opaleniźnie już ani widu ani słychu ktokolwiek widział ktokolwiek wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ja w ogole chyba nic juz nie powiem ;) :P o opaleniznie tez juz zapomnialam .... masakra... musze sie opalic ...gdzies .... kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×