Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wybieram sie gdzies :classic_cool: :P tzn. planuje o ile szefowa bedzie laskawa dac mi urlop ... jesli nie ... to biore se ostatnie dwa tyg listopada albo pierwsze dwa tyg grudnia wolnego ... bo mam jeszcze jakies 25 dni w tym roku ... i niech sie bujaja :P czy ja sie juz moze chwalilam co dostane na urodziny ? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ,dam czas do jutra ;) , jak nie wymyslicie to napisze :) ;) Swoja droga gdzie jest Kawka ? Bo Metaxa to wiadomo - wpada i wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bingo Metaxa :D tyle ze nie weekend -a caly dzien od rana do wieczora :classic_cool: , bo pakiet dwudniowy rozni sie od jednodniowego tylko cena za nocleg ;) (zabiegow jest o jeden mniej w sumie tylko) ...a co to za przyjemnosc samej spac ? ;) http://www.warszawianka.pl/wellness_spa tu bede caly dzien przed urodzinami :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma te kobieco intuicje :D ale chwileczke, jakto SAMA??.... bo ja wlasnie myslalam, ze z jakims towarzyszem sie tam wybierasz, szczegolnie na te przyjemnosci \"dla ducha\" ;) bo dla ciala to wiadomix, SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent jest dla mnie ,wiec na zabiegi ide sama :) , a potem \"towarzysz\" mnie odbiera i idziemy na kolacje (w tej warszawiance jest bardzo fajna restauracja - tam bylismy wlasnie na pierwszej randce :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wlasciwej ;) ja sie zastanawiam czasami nad ta swoja \"kolejka\" ...ale chyba w ostatecznym rozrachunku nie moge za bardzo narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, co ci faceci maja z tymi zabiegami? mnie tez moj wyslal w prezencie urodzinowym na masaz tajski ;) no,no Angel... co rok to.... nowy facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem jestem, ale miałam zakręcone dni. Weekend wiadomo- poza domem, w poniedziałek impreza pożegnalna w firmie - wróciłam dopiero w środku nocy. Wczoraj się zarejestrowałam oficjalnie jako bezrobotna. 3 godziny w kolejce, masakra. A tak poza tym miło spedzam czas - szykuję prezent dla znajomych na sobotnią imprezę - kupiłam im wino w fajnej butelce którą własnoręcznie maluję. Już w sumie pomalowałam, tylko kilka warstw lakieru trzeba położyć. SPA fajny pomysł - ja na razie zadowalam się kąpielami w pianie w domku, maseczki na twarz, na włosy, płatki kolagenowe pod oczy, pillingi, depilacje.. Czasem dobrze miec trochę wolnego - można odpocząc i nadrobić towarzyskie zaległości. No prosze, nowi sąsiedzi z góry dają o sobie znać - wiertarka hehehhe :D:D:D:D:D No i tym o to sposobem mam kolejną wymówkę żeby znowu nie czytac tych cholernych kodeksów i ustaw hahahha Cięzko mi się zmobilizowac ostatnio. Metaxa - no a jak z tym halloween? Obchodzą go w Egipcie czy nie? A chwaliłam się nową kuchenką mikrofalową? http://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/kuchenki_mikrofalowe/29z016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, tylko pogratulowac, może jednak coś z tego będzie :) Życie często się układa w zaskakujący sposób. Np. czy Metaxa rok temu pomyślała w ogóle że dzisiaj bedzie mieszkać w Egipcie? Ciekawe co będzie za kolejny rok? Może Angel będziesz już meżatką? :) Ja wolę nie myśleć o moich urodzinach... Bo to będą już 29-te. Zostanie mi ostatni rok do 30-stki.... Dla kobiety to niezbyt sympatyczna liczba. Mówiłam, że mam ekipę rozwydrzonych wróbli na parapecie? Chyba z 6 sztuk plus sikorka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , le chyba dopiero w przyszlym roku bedziesz miala te urodziny, nie ? ;) Nie jest zle ... , spojrz jak sie gozdzikowa dobrze trzyma :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym roku...ale styczeń niedaleko, prawda? Nie chodzi mi o trzymanie się, bo wszyscy dają mi mniej niż mam i są zdziwieni gdy mówie ile mam naprawdę..ale chodzi o samą świadomość że to już 30, poza tym sprawa zegara biologicznego i myślenia o rodzinie, dziecku... Na dzień dzisiejszy trochę mnie to przeraża, bo nie mam pracy, więc brak podstawy o mysleniu o dziecku jakim jest stabilnośc finansowa i zawodowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wolny dzien :) i wybywam z miasta :classic_cool: jednakze zeby nie bylo az tak super, to musze przyjsc do pracy w pon na pare godzin ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta została na parapecie w pracy. Poza tym to była sroka :) Te wróble nawet zabawne sa jak wpadną całą paczką na wyżerę :D Oka zmywam się na jakiś obiad, zaraz Misiek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, jakby nie bylo, ja tez juz jestem po 30stce i zyje :D fakt, rok temu bym nie pomyslala, ze tak sie to wszystko potoczy... to tylko potwierdza moja teze, ze zycie pisze najlepsze scenariusze. ale Angel, to mnie zaskoczylas, ze to ciagle ON, myslalam, ze masz jakiegos nowego towarzysza :) no ciekawe.... :) tylko u gozdzika pewnie niewiele sie zmieni, no ewentualnie wpadnie i bedzie miec dzidzie ;) bo tak to stagnacja po 30stce...... :D ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×