Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

\"Dziewczyny się plażują, piją zimne drinki i wyrywają przystojniaków\" tylko sprostuje , nie musialysmy nic robic , przystojniacy na nasz widok tracili glowe ;) :D Dzis po poludniu wrocilysmy do domu , bo Exim Tour na wlasny koszt przedluzyl nam pobyt o 1 dzien :D (samolot byl przesuniety ;)), bylam poznym popoludniem po Zuze u rodzicow i ledwo siedze , pelna relacja (i fotki) w najblizszych dniach ;)) ale w jednym zdaniu ... BYLO ZAJEBISCIE !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za nieobecnośc..leżałam chora w łóżku. Angel a co zrobiłaś z metaxą? Zabiłaś i zakopałaś na plaży? ;) Tak to jest jak umawiasz sie na zagraniczny wyjazd w przypadkową osobą poznaną na forum.. :P Sprostowanie - lodówka sie nie popsuła, ale mam taką starą małą, a chcę mieć dużą (conajmniej 180cm) bo jest odwieczny problem gdzie schować wszystkie mrożonki na chińszczyznę, dużą paczkę mrożonych frytek, jogurty, soki, browarek itp. Podobno jutro ma sie juz ochłodzić i spaść deszcz, więc cieszmy sie dzisiaj słonkiem i pięknymi kasztanami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko, żyję ;) poza tym jakby Angel chciała się mnie pozbyć, bardziej by jej się opłacało sprzedać mnie za wielbłądy niż zabijać ;) echh...... jak ja tu nie pasuję z moją orientalną opalenizną i gołymi nogami ;) Angel, poszłaś do roboty w japonkach? ;) i w ogóle to \"dzień zbobry\" :D ;) uciekam odkopywać biurko z papierów, później jakoś się odezwę. ps: Angel, przejrzałam fotki - wcięło mi te z Banana Club :( widocznie te były na aparacie :( szkoda... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no szkoda tych fotek :/ , ale trudno , i tak mamy ich sporo ..... najwyzej musimy skoczyc jeszcze do Sousse , zeby je nadrobic ;)) niestety w japonkach nie jestem ;) , ale za to wczoraj pojechalam tak do rodzicow :D:D:D , gole nogi masz ? tylko nie mow jeszcze ze zalozylas ta swoja zielona \"falbanke\" ;)) (ja mam biala bluzke odbijajaca \"big bronz\" ;)) ) no i \"dzien zbobry\" :D:D:D a \"ona..82\" niech sie \"barranejkuje\" z tym linkiem :P kawa , a co to jest solarium ? :P ;) Laski .... tak w ogole, to polecamy Tunezje.. bylo SUPER ! ! ! Tulu adoratorow na raz nie mialam chyba jeszcze ;) . Nim pozbywalysmy sie jednych , drudzy sie czaili, zeby wskoczyc na ich miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie, laski, że się aż tak wyjazd udał! :-D :-D :-D 😘 Pamiętam, jakieś 4 lata temu pojechałam podobnie na tydzień z koleżanką do Grecji, na Kos. I też wróciłyśmy ekstra wypoczęte. Z tym adorowaniem może było nieco inaczej (tzn. musiałam pilnować koleżankę :-P ), ale i tak wspominam jako jedne z najlepszych wakacji w życiu. Może w ogóle najlepsze? :D Goździk, nadal nie wiem, co to za torebka była. ;-) Pogody tak pięknej, jak w tej cwhili w Warszawie, życzę wszystkim, RzW :-) 🌼 PS. I dla odmiany na solarkę nie pobiegnę. Mam nadzieję, że złapię jeszcze naturalne słońce w najbliższy weekend w Barcelonie :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to taki wyjazd bardzo krótki, długo odkładany i lekko naciągany, ale co mi tam. I co mi tam, że mnie podrujnuje finansowo. :-P Możesz wrzucić linka do swojej wygranej aukcji... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj ten kolor mnie zabolał.... Też buszuję na allegro. Ale mi sie spaaaaaaaaaaaaaać chce. Patrzyłam na płaszczyki jesienne...buciki...koszule...sweterki... Hmm albo mi sie zdaje albo na tym allegro coraz gorsze rzeczy mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myśmy sobie z Angel rewelacyjne torebki sprawiły w Tunezji - ja malinowo-różową, Angel rudo-pomarańczową. No dobrze. Wystarczy mi na dziś. Miłego wieczoru, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk - rewelacja! :-D Po raz pierwszy od dawna coś w ogóle mi się spodobało. :-) Metaxa - pochwalcie się jeszcze trochę, jak już mamy i tak Wam zazdrościć, to na całego! ;-) :-D 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk 2 - wiesz, nic straconego - na następną wyprawę planujemy skompletować większą ekipę, żeby było jeszcze fajniej, także spokojnie możesz się dopisać do listy ;) zresztą, co tu się chwalić.... pozostało żyć wspomnieniami (co mamy zamiar uskutecznić dzisiaj z Angel po pracy, oglądając fotki ;) ) i/lub planami na przyszły urlop :) miłego dnia laski :) u nas słoneczko, więc tym bardziej jedną nogą jestem nadal w Tunezji.. Angel, też masz tak, że nie możesz się przestawić na cieplejsze ubrania? dla mnie masakra, a najgorzej jak mam założyć zakryte buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny - dajcie chociaż pare fotek :D:D:D Ja wczoraj wygrzałam sie trochę na solarce :P Słonko nadal świeci - chociaż zapowiadają na dzisiaj deszcz. Coraz zimniej. Poza tym mam PMSa i wszystko mnie wkurza... No ale pozytyw - wczoraj ćwiczyłam brzuszki (po dłuższej przerwie) i mam zakwasy :D:D:D Zmotywowałam sie znowu bo byłam u znajomej która urodziła dzidzie w lutym a ma bardziej płaski brzuch ode mnie :O Ale ta jej mała szybko rośnie..Kurcze juz sama siedzi..A jaka śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wybierzemy fotki i puscimy Wam na maile ;)) metaxa, ja tam sie cieplo ubieram, bo jest mi zimno :P , siedze opatulona swoim pieknym szalem Made in Tunezja ;) i smarkam :O nadal nie mam zapalu do pracy ...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, zaraz coś wybiorę \"neutralnego\" i Wam puszczę ;) niektóre fotki musimy bowiem z Angel ocenzurować, heheh ;) jeszcze nie zdołałam zrobić TOP 20 bo jestem padnięta, ale może dziś wieczorem coś z Angel pokombinujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... działo się ;) a tak serio to mamy mnóstwo powtarzających się fotek, także musimy dokonać selekcji najfajniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , jeszcze troche cierpliwosci ... please :) ja wczoraj przegladalam i ukladalam zdjecia do polnocy chyba, ale niestety komp mi sie zawiesil i wszystko poszlo w kosmos :O , tzn zdjecia sa na plytach ,ale musze je znow ukladac , a z tego balaganu co teraz mam , to trudno cokolwiek wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×