Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość anitaa
W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. - fajny cytat dziś znalazłam w necie? zapytam tej mojej nowej Pani doktor jaki rodzaj czy nazwa jest boktoksu,którego użyła na mojej face...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaluna
lek. spe. ma rację może to pisze moja p. doktor bo ja robię za takie pieniądze botoks trzymał się za pierwszym razem 3 m-ce za 3 trzyma 5 i jeszcze można trochę poczekać z następnym za każdym razem ten sam lekarz więc to nie jest zależne od niego a cena była zawsze taka sama 600 zł praktycznie wszystko lew,czoło ,uniesienie brwi , nos,usta mam 45 lat więc dawki chyba nie małe. jest super nie wiem jak długo botoks da radę w walce z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Do marzanna k Zapraszam do kontaktu pod adresem annagrod@gmail.com :) Do anitaaa 15 zł za jednostkę Botoxu (oryginalnego preparatu) to świetna cena. A cytat bardzo mi się podoba :) Do ewaluna Swietna decyzja, zeby trzymać się jednego lekarza. Jeśli jesteś zadowolona, to chodź tam dalej, bo ten lekarz będzie znał Twoją twarz i będzie mógł dobrze dobierać idealne dawki toksyny. do asiamilusia w lecie, kiedy jest gorąco, toksyna trzma zawsze nieco krócej, ale 6 tygodni, to faktycznie niewiele. Nie koniecznie musiała to być jakaś zła toksyna- moze po prostu źle przechowywana? Mnie raz się zdarzyło, że kurier dostarczył toksynę w pudełku,które nie miało wkładów chłodzących, czyli toksyna nie była zimna (a musi być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
dr ania Też bardzo chcałąbym tzrymać się jednego lekarza ale nie znalazłam jeszcze takiego. Mam nadzieję że ta Pani doktor, u której byłąm teraz będzie tą ,,jedyną,, bo odpowiada mi to że ma niskie ceny. 11.09 jadę na mezoterapię,która ma kosztować 350 zł za całą twarz +poweiki. Czy to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.asia
anitaa, nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale w mojej ocenie ta kwota jest naprawde atrakcyjna. Ja robilam w W-wie mezo pod oczy (zabieg Light Eyes) i placilam za 1 zabieg 600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
jo.asia a ja robiłam ostatnie 2 zabegi w katowicach i za pierwszy zapłaciłam 800 a za drug 550!!!!! bez powiek!!!sama twarz!!! napewno jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie i może to są jakieś róznice w preparatach ale czy aż tak duże rozbieżności cenowe z tego powodu??? naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do asiaa Preparatów do mezoterapii jest mnóstwo. Są koktajle- najtańsze. Tu jest wybór ogromny, a ceny zaczynają się od ok. 200 zł za zabieg. Są preparaty kwasu hialuronowego, tez sporo różnych do wyboru- ceny od ok. 600zł, są też preparaty łączące nawilżające właściwości kwasu i napinające koktajlu- ceny od ok. 800żl. Tak więc wybór duży- Ty, jako pacjent, masz zawsze prawo zapytać jakim preparatem był wykonany zabieg i jaką jego ilością. Np. 1ml Princess Rich kosztuje średno 700zł, a 2ml R-fine-800zł. Właściwości obu preparatów zbliżone. Tym sposobem można zapłacić tylko 100zł więcej ale mieć 2x więcej preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
właśnie, trzeba wiedziec chociaż o co pytać... muszę się tu trochę podszkolić przed wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
I całkowicie się zgadzam z Panią dr Anią. Ja korzystam z usług świetnej kliniki (o czym wyżej pisałam) i ceny mają bardzo przystępne, często wprowadzają promocje i rzeczywiście np. mezoterapia zaczyna się od 190 zł. A w życiu nie dałabym złego słowa o nich powiedzieć, bo są profesjonalną i renomowaną placówką. Czytałaś opinie anitaa, albo pytałaś znajomych o ten gabinet, zanim tam poszłaś? Może warto zaczynać od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
nie czytałam ale poszłąm tam bo poleciła m go znajoma kosmetyczka i jej wiele klientek korzysta z usług tego gabinetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
nie czytałam ale poszłąm tam bo poleciła m go znajoma kosmetyczka i jej wiele klientek korzysta z usług tego gabinetu... POczytalam teraz... Nawet tu na kafeterii jest polecana a na innych forach jest oceniana jako lekarz dermatolog ale taki od ,,wyprysków,, itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym24
Witam Czy Pani dr Ania wykonuje również zabieg powiększania ust ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
no to widzisz ;) dermatolog, to nie lekarz medycyny estetycznej.. może ona sobie tak dorabia, ale nie ma do końca potrzebnej wiedzy...? zresztą nie wiem, nie oceniam. ja jestem bardzo zadowolona ze swojego dermamedu i polecam go wszystkim. mam nadzieję, że wszystko u Ciebie będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
jest dermatologiem takim zwykłym jak i estetycznym no i wenerologiem :-) ma kilka specjalizacji, tak to się chyba nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Do yhym24 Wykonuję wykonuję :) Powiem szczerze, że to moja ulubiona część pracy z wypełniaczami. Wypełniam usta zarówno na kaniuli jak i na igle (zależy od tego, co trzeba zrobić), robię również w znieczuleniu dentystycznym. do mayenne i anitaa Medycyną estetyczną może zajmowac się każdy lekarz z pełnym prawem wykonywania zawodu- czyli po stażu podyplomowym i zdanym egzaminie panstwowym. Nie jest to osobna specjalizacja- można skończyć kursy, albo studia podyplomowe. Ze względu na podobny obrzar działana zajmuje się nią wielu dermatologów- wtedy mówimy o dermatologii estetycznej, ale także stomatolodzy, pediatrzy, czy chirurdzy. Muszę powiedzieć, że najlepszymi opiniami ciesza się chirurdzy i anestezjolodzy ( są świetni w sprawach manualnych), oraz dermatolodzy (mają całościowe podejście do problemów, znają się na skórze i leczeniu, nie tylko na podaniu preparatu). Reasumując- nie ma specjalizacji z medycyny estetycznej i robi to trochę zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chce wstrzyknąć sobie botoks i byłam na konsultacji u lekarza. niestety ze stresu bo boje się igieł niedokładnie już pamiętam co mi mówił odnośnie preparatu jakiego planuje użyć. wiem tylko, że zachwalał go, że nie trzeba go tak jak innych przechowywać w lodówce. może wiecie o jaki chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
preparaty botuliny powinny być przechowywane w lodówce , w temperaturze pokojowej przechowuje się wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
a może mowa o Radiesse? też się go przechowuje w temperaturze pokojowej z tego co wiem, więc jest od razu dostępny do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Jest jedna toksyna botulinowa, której nie trzeba przechowywać w lodówce- to Bocouture firmy Merz. Chyba w tej chwili najnowsz na rynku. Niestety nie mam z nią żadnego doświadczenia, wiec nic o niej nie jestem w stanie napisać. A ulotkom reklamowym nie wierzę. Jak kiedyś sprawdzę, to napiszę coś wiecej. W teorii- tak samo dobra jak te sprawdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
dzieki za op. mam doła kasa poszła ja lepij nie wyglądam,kasa przepadła.muszę udać się do nowego specjalisty z okolic stolicy,stolicy proszę o namiary.dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
a może poczekaj? z tego co wiem po zabiegu od razu cudnie się nie wygląda. opuchlizna musi zejść, reakcja organizmu moze potrwać kilka dni. nie panikuj, poczekaj. najwyżej składaj reklamację. co robiłaś, botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu... jeżeli był to botox, to na efekty zwykle czeka się do tygodnia. W skrajnych przypadkach do dwóch. A może napisz co chciałaś zmienić/odmłodzić, bądź jakiego efektu oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
lekarz powinien przed zabiegiem poinformować jakich efektów należy się spodziewać a po zabiegu skontrolować efekt , jeżeli coś nie jest OK , to trzeba to naprawić w ramach reklamacji. udaj się do swojego lekarza i poinformuj go o tym. lek.spec. 7.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
w sumie, to ja jak robiłam botox, to mnie w dermamedzie poinformowali, żebym się nie napalała na efekty od razu, bo się musi wchłonąć, jakieś tam procesy zachodzą i dopiero to się "układa". u mnie reakcja zaszła dość szybko, ale może to zależy od skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
proszę o komentarz lekarza odnośnie ceny na mezo,która ma kosztować 350 zł twarz i powieki... czy to dobra cena czy może podejrzanie niska? czy po prostu to tylko jakiś preparat mniej ,,skoncentrowany,,? jutro się wybieram na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do anitaa A z czego ma być ta mezoterapia? z koktajlu? kwasu hialuronowego? Czy np. z koktajlu na twarz, kwasu na powieki? Poza tym dużo zależy od producenta czy to koktajlu czy to kwasu. Napisz coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaluna
do lek.spec podpowie mi pani jak w wieku 45 lat zadbać o twarz grawitacja działa coraz mocniej robią mi się takie bruzdy (marionetki) od paru lat robię wypełniacze botoks od roku jestem zadowolona ale może jest jakaś inna metoda lepsza z pani doświadczenia pani doktor do której chodzę dobrze robi jestem zadowolona tylko robi to o co poproszę nigdy nic nie proponuje może nie chce narzucać ale ja niezbyt się znam czy botox czy kwas czy mezoterapia oczywiście chodzi też o cenę adekwatną do efektu ostatnio robiła fotoodmładzanie jak na razie pieniądze w błoto żadnych efektów wydaje mi się że mezoterapia dałaby lepszy efekt za te pieniądze . proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko
jeśli chodzi o botox, który wstrzykiwali mnie na Traugutta we Wrocku, to na pierwsze efekty nie musiałam długo czekać - miałam piękniejszą buzię już po kilu 2-3 dniach. W moim przypadku lekarz robił wywiad przed samym "zabiegiem" no i oczywiście po - kontrolnie jak to wszystko wygląda - no i generalnie jestem zadowolona :) :) Natomiast ja ługo szukałam, szperałam opinii - aby nie iść do pierwszego lepszego pseudo profesjonalisty i naprawdę było zadać sobie nieco trudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
po 45 roku życia zmniejsza się ilość fibroblastów w skórze właściwej i zmniejsza się ilość tkanki podskórnej. Efektem tych procesów jest wiotkość skóry oraz pogłębianie doliny łez , bruzd nosowo-warrgowych i tworzenie marjonetek . Moja rada to długodystansowo skupić się na zabiegach regeneracyjnych w obrębie skóty właściwej i tkanki podskórnej natomiast efekty doraźne można będzie uzyskiwać stosowaniem wypełniaczy i botuliny. lek,spec. to nie kobieta a mężczyzna. lek.spec. dn. 09-09-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
do dr ANI nie mampojęcia co to za preparat ,poniewaz do niedawna myslalm ze to po prostu mezoterapia i tyle... nie dopytywałam Pani doktor co to za preparat tylko zapytałam o cenę. Ucieszyłąm się bo ostatnio u inego lekarza płąciłam 800 za pierwszą a 550 za drugą mezoterapię. Powinno mi to dać do myslenia ale jakoś nie zastanawiałam sę nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×