Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość ewa 44lata
zapłaciłam za cała twarz lwia,czoło , oczy, podniesienie kącików ust 600 zł trzymało 5 miesięcy dużo nie dużo. co miesiąc odkładam tyle ile mogę a jaka radość. nic mi tak nie pomogło na wygląd żadne zabiegi u kosmetyczki które też są drogie. maseczki ,algi ,złuszczanie mogę zrobić sama kupić na allegro profesjonalne preparaty tu zaoszczędzę botoksu sama nie zrobię pomyślałam koleżanki palą papierosy i im nie szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
kasiamila - jak samopoczucie? Przeszlo Ci to uczucie opaski na czole? Mi chyba tak... Albo sie przyzwyczailam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakitty
Witam! Pisałam jakiś czas temu (dokładnie stronę temu). Jestem po zabiegu i..... jestem bardzo zadowolona. Pierwsze dni były nieprzyjemne, bo jednak to 1 zabieg i myślalałam, że będzie lepiej. Ale mineło te kilka dni i teraz jest super. Może przesadzam, ale mam zupełnie gładką, śliczną twarz. Efekt niesamowity i wreszcie czuje się pewniej i nie wstydzę się.Gdyby ktoś szukał dobrego sprawdzonego lekarza to mogę z czystym sercem polecic panią dr Paczek - Skupień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..
Do Ewa 44. 600 zł? aż trudno uwierzyć. Ja za to samo co Ty plus 200zł za wizytę zapłaciłam kilkanaście miesięcy temu w Derma Pulsie prawie 2000 PLN i botox trzymał mi się zaledwie 2 miesiące. Gdzie robiłaś botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście cena jest zaskakująco niska, ale dobrze, że jest Pani zadowolona z efektu. Klinika chyba początkująca, albo akcja gruponowa? Wówczas lekarze dopłacają żeby mieć reklamę, bo realnie ta cena jest nieprawdopodobna nawet w przypadku samego zużycia preparatu. My sami mamy niskie ceny, tj. Czoło + lwia zmarszczka + kurze łapki za 1200 zł, ale 600 zł nawet osobę z branży zwaliło z nóg ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_80Ka
Z tym botoksem to wcale nie jest jakoś źle - po pierwsze on nie paraliżuje twarzy, chyba że lekarz przesadzi z dawką. Dlatego ważne jest znalezienie odpowiedniego gabinetu.Botoks ma zrelaksować twarz, a dzięki temu spłycić zmarszczki. Ale jeśli zmarszczki są głębokie, wtedy stosuje się kwas hialuronowy, który nie jest jakimś chemicznym środkiem, tylko naturalnie występującą substancją w naszym organizmie. On wiąże wodę w skórze, dlatego jest ona bardziej jędrna. Skąd to wiem?;)Korzystam z medycyny estetycznej.Póki co miałam właśnie kwas i mezoterapię igłową, a konkretnie light eyes na cienie pod oczami. Nie boli, jest bezpieczne także polecam. Jestem z Krakowa, więc korzystam z NewU (www.newu.pl). Lekarz doświadczony, nie jest jakoś strasznie drogo - już przy drugim zabiegu można liczyć na jakieś upusty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44lata
botox robię w gabinecie chirurgicznym to dodatkowe zajęcie Pani doktor która pracuje w szpitalu . dzwonię i umawiam się na godzinę. wiem że to tanio długo szukałam bo pani dermatolog w salonie bierze 1200 zł za lwią zmarszczkę mieszkam w małym mieście więc nie podam nazwy i tak nikt nie przyjedzie do nas myślę że jeśli lekarze nie byliby tacy pazerni mieliby na pewno więcej klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
Ja Wstrzyknęłam botox w czoło 2 okolice w Warszawie klinika Sfera, nazwiska lekarza nie pamiętam. Czy ktoś może korzystał z usług tej kliniki i czy było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
Minęła doba, efektów zero, nic nie czuję w ogóle zapominam, ze cos robilam. Wiem, ze mam jeszcze czekac na efekty ale jakos spodziewalam się ze cokolwiek bede czula inaczej a tu nic. Czekam wiec... Aczkolwiek mam czarne mysli, ze np. Wstrzyknieto mi wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kira999 - spokojnie, botox nie działa od razu. U mnie było podobnie - przez pierwsze dni zero efektu, potem z dnia na dzień zaczęło łapać coraz mocniej. Musisz spokojnie poczekać i nie denerwować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kira999 - spokojnie, botox nie działa od razu. U mnie było podobnie - przez pierwsze dni zero efektu, potem z dnia na dzień zaczęło łapać coraz mocniej. Musisz spokojnie poczekać i nie denerwować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam to samo,nie czuje nic.U mnie minela doba,za pierwszym razem mialam uczucie sciagania nie moglam ruszac czolem.jak myslicie podano mi go za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda!
Nie przejmujcie się, u mnie botox chwyta dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
Teraz w 3 dobie tez nic nie czuje, nic nie widac ale jak marszcze czolo to zmarszczek na srdku brak a z boków masakra, lewa brew podnosi sie tak dziwnie wysoko w taki strasznie wyglądający trójkąt, prawa mniej a zmarszczki mega duze. Lwią tez moge zmarszczyć. Teraz to zaczynam sie denerwowac. Nie da sie tak po prostu czekac i nie denerowac. Zazdroszcze tym u ktorych efekty mniej straszne na pocztku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do edzia londyn i kira 991 Nie pzrejmujcie się! Toksyna zaczyna działać po 5 dniach, a pełen effekt jest do 2 tygodni. Do Kira 991- na początku może być asymetria, powinno potem zniknąć. Jeśli będziesz miała nadal utrzymujący się effekt mefisto (bo to chyba o tym piszesz "lewa brew podnosi sie tak dziwnie wysoko w taki strasznie wyglądający trójkąt," to trzeba na kontroli zgłosić lekarzowi, że Ci to nie odpowiada i da się to łatwo "naprawić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
Dziekuje. 2 tyg po zabiegu mam kontrole. Jesli nie bede zadowolona to na pewno powiem. Nie dopytalam czy kontrola jest bezplatna bo jakos wydawalo mi sie to oczywiste wtedy. Jest bezplatna? Ew. Poprawki tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
A jak dlugo moze lezec otwarta ampulka? Bo jedną stronę czoła mialam robiona już otwartą a drugą zupelnie świeżą ale to odkryłam w trakcie zabiegu w przerwie. I czekałam chwilkę aż sie ta druga rozpuści. I co się musi rozpuścić? Dodam, że właśnie ta strona czoła która była robiona resztką marszczy się a brew unosi. Na razie czekam ale ta dysproporcja mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drAnia
do Kira 991 Nie wiem jak się umówiłaś.U mnie kontrola i poprawki są zawsze bezpłatne. Otwarta ampułka wg zaleceń producenta może być przez 24h. PO otwarciu ampułki trzeba rozpuścić toksynę ( w postaci proszku) w soli fizjologicznej, żeby uzyskac odpowiednie stężenie. czeka się tyle, ile trwa rozpuszczenie, czyli krótką chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
Nie umawiałam sie. Przyjełam, ze kontrola bezpłatna a o poprawkach w ogóle nie myślałam. Mam nadzieję, ze lekarz jest w porządku. Średnio mi sie podoba chodzenie z nierównymi brwiami 2 tyg. Potem ew. Poprawki i znow czekanie bo robi sie miesiąc a potem niedługo może zacząc w ogóle schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranowka
Przymierzam się od jakiego czasu :) Sledze to co się pisze o botoksie i nabieram przekonania, początkowo miałam obawy... Kilka slow w tym temacie: http://wellderm.blog.iwoman.pl/wpis,nowoczesny;sposob;na;kurze;lapki,35049.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaarek30
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaarek30
Witajcie,Dziś pierwszy raz zrobiłam botox.Z jednej strony już widać znaczne spłycenie kurzych łapek,z drugiej jeszcze słabo.Za 2 tyg jestem umówiona na bezpłatną wizytę kontrolną i ewentualne dostrzyknięcie.Zamierzam tez zrobić mezoterapię.A tak na marginesie Pani dr miała problem z przebiciem skóry,czy Wy tez tak miałyście?,Zabieg zrobiłam w MTTEstetica Kraków,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Do Kira991 Daj sobei czas. Może się wyrówna? Nie jesteśmy symetryczni i czasem jenda strona trwa chwilę dłużej. do Agaarek30 Fajnie, że widzisz efekt od razu, ael to tylko efekt wypełnianjący soli fizjologicznej. Toksyna jeszcze nie weszła do złącza nerwowo-mięśniowego. Poczekaj kilka dni. Problemy z przebiciem skóry? To dla mnie nowość... Nigdy nie miałam takeigo przypadku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
No już nic sie nie zmienia. Prawa brew troche opadla, poniżej zwyklego poziomu a lewa jest wyżej i przy marszczczeniu czola wyglada strasznie. Wyglada na to, ze sobie tydzień jeszcze poczekam z krzywymi brwiami -bo może coś sie wydarzy i pójde do doktorka. No słaby ten mój pierwszy raz. A jesli kaze mi doplacac za poprawke to go chyba zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2012
hej mam pytanie, mam 27lat, delikatnie zarysowana lwia zmarszczke i jedna kreske na czole. jestem juz praktycznie w 100% zdecydowana ze w przeciagu najblizszych miesiecy zadziałam :) mam pytanie - czy peelingi, ale rowniez mikrodermabrazja moze byc stosowana po botoxie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Bezpośrednio po zabiegu z użyciem toksyny botulinowej typu A nie zaleca się: - przez pierwsze 4 godziny bezpośrednio po zabiegu nie wolno kłaść się, ani długotrwale schylać - przez pierwszy dzień nie wolno pić alkoholu, iść do sauny, na solarium ani wykonywać wysiłku fizycznego. To wszystko jest w celu uniknięcia ewentualnej dyfuzji preparatu. Jak ktoś się nie stosuje do zaleceń to później np. może opadać powieka, może wystąpić nadmierna suchość oka, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_80Ka
No niestety nie możesz:/ więcej info znajdziesz też tu www.newu.pl w zakładce zabiegi---> botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira991
CzY ktoś robil botox w klinice sfera w Warszawie u dr Migały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka2626
Czy ktoś robił botox w Bytomiu lub okolicy i może polecić dobrego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×