Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość lek.spec.
do dr Ania oczywicie możemy się zająć ortografią. ps. a-L-truista. tylko kogo to będzie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttt
do lek.spec dziękuję za precyzyjną odpowiedź,a raczej jej brak,bo....wstrzykuje pan pewnie "byle co i byle ile",nabijając nieświadome potencjalne klientki w butelkę.Czyli zwykła ściema :((( 600 zł,a jednostek ile chcę,ale mnie sz.p. dr(??????) ubawił.Pozdrawiam i dobrej nocy życzę,bez liczenia baranów,a raczej biednych owieczek,które sz.p. dr(??????) robi z forumowiczek :(((( Lepiej liczyć już te kr ó l i ki UWAGA dziewczyny,dajcie się nabrać,tzw."tani botoks" nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
do Ewa Luna aby coś doradzić musiałbym PANIĄ zobaczyć jeżeli będzie Pani w Warszawie to zapraszam. Napewno znalazła Pani moje wpisy na temat PRP w innych miejscach. lekarz-neurochirurg@wp.pl lek.spec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
do akurat. dlaczego nazywa Pani Azzalure byle czym. dla Pani zrobie wyjątek i przyjadę z preparatem na miejsce a Pani go sama otworzy , no niech sie Pani wreszcie zdecyduje na zabieg , będzie mogła Pani wtedy pisać o faktach . lek.spec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttt
Jaka dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
Jeżeli jest Pani profesjonalistką to zna Pani podstawową zasadę " dawkę preparatu dobiera się po ocenie Pacjentki/Klientki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttt
Indywidualnie to dobiera się dawkę i cenę za usługę.Pan z góry podaje kwotę za konsultację i ilość botoksu więc chyba kalkuluje Pan jakość ilość zużytego materiału?Chyba,że Pan dokłada do zabiegu lub rozcieńcza,jedno z dwóch, cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
czy Pani się troszczy o to czy aby nie stracę na wykonywaniu zabiegów jak to miło , że ktoś myśli i troszczy się o moje dochody. Dziękuje bardzo! Robin Hood dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botoks w nysie? robil ktos? szukam dobrego sprawdzonego lekarza . moze byc w okolicy tez -- byleby sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filllipowska
Polecam zaglądą tutaj https://www.facebook.com/?ref=logo#!/BonaDeaCentrumDermatologiiEstetycznej?fref=ts W tym salonie bardzo często macie fajne promocje cenowe na poszczególne zabiegi, wiec moze przed sylwestrem warto z tego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
do akuratttt według Pani najpierw należy obilczyć jednostki botuliny potrzebne na zabieg /i można to zrobić przed obejrzeniem klientki /, w tym miejscu mogłaby mnie Pani oświecić i rozjaśnić moje wątpliwości w jaki sposób przed obejrzeniem klientki będzie Pani wiedziała czy należy zrobic Botox-Lift , Mesobotox , Mikroiniekcje , czy podanie klasyczne. do Dr Ania podatek VAT płaci usługobiorca a nie usługodawca /lekarz/ jeżeli konsultacja lekarska jest związana z profilaktyką prozdrowotną , leczeniem lub rehabilitacją wtedy VAT doliczony do Faktury wyniesie 0% , jeżeli usługa będzie związana z poprawą urody i będzie za te czynności wystawiona Faktura wtedy dodatkowo klientkę należy obciążyć podatkiem VAT w wysokości 23%. wykonując zabieg gratis nie pobieram za niego pieniędzy i nie mam obowiązku wystawiania Faktury, ale mogę wystawć fakturę na 1 grosz wtedy mam obowiązek pobrać od klientki 1 grosz i odprowadzić od tej sumy VAT. Jest to podobna sytuacja do tej gdy kupuje Pani preparaty do medycyny estetycznej i produkty znajdujące sie w promocji firma wpisuje na Fakture w cenie 1 grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattttt
To przecież Pan podaje z góry cenę - za zabieg i konsultację. Domyślam się, że ilości minut rozmowy z pacjentką na złotówki Pan nie przelicza (chyba,że się mylę:)) i to Pan precyzyjnie wycenia całą usługę na 600zł(przypomnę-3 okolice ;))Skoro tak, musi Pan wiedzieć jaką dawkę Pan wlicza w tą kwotę.Pytanie jest proste:ile jednostek botoksu wstrzykuje Pan za 600zł,a Pan kręci z odpowiedzią :(( wprowadzając świadomie w błąd obecne tu forumowiczki,które "lecą" na mega promocje:"3 okolice za jedyne 6 stówek".Jeśli faktycznie jest Pan lekarzem(w co,szczerze mówiąc wątpię),postępuje Pan nieetycznie manipulując w ten sposób ludźmi.A wszystko pod płaszczykiem Robin Hooda.Z Pana taki Robin jak z Amber- Gold :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do Lek Spec Bardzo proszę wytłumaczyć mi w jaki uczciwy sposób konsultacja dotycząca likwidacji zmarszek mimicznych wokół oczu czy powiększenia ust, ma być zwiazana z "z profilaktyką prozdrowotną , leczeniem lub rehabilitacją" a nie usługą medycyny estetycznej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja mam dla Was super alternatywe jesli chodzi o botoks... NANO CORRECTOR efekt botoksu. Skuteczna alternatywa bez uszkodzen skory i działań niepożądanych. Stymuluje produkcję kolagenu dzieki czemu wygładza zmarszczki. efekt widoczny już po 7 dniach stosowania. nawet trzykrotne zmniejszenie ilości zmarszczek z jednoczesnym zachowaniem naturalnej mimiki. Rozwiązuje problem "podwójnego podbródka" i worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek. spec.
do dr Ania Pani Aniu profilaktyka prozdrowotna przed wykonaniem zabiegu polega na ocenie stanu endokrynologicznego pacjentki , ocenie poziomu glukozy w surowicy krwi , zmierzeniu RR , oceny wydolności fizycznej , zleceniu odpowiedniego postępowania usprawniającego w przypadku problemów w zakresie narządu ruchu , przeanalizowanie diety i wydanie w tym zakresie odpowiednich zaleceń. Przy problemach kardiologicznych należy je rozwiązać nim dojdzie do wykonania zabiegu w zakresie estetyki. Reasumując ocena stanu podmiotowego , ocena stanu przedmiotowego i w zależności od potrzeb badania dodatkowe /za badania neuroobrazowe MRI lub CT pacjentka musi dodatkowo zapłacić/ w/w procedury są bez wątpienia usługami medycznymi . dodatkowo gratisowo możemy pacjentce doradzić co może sobie zrobić z estetyki i wykonać to oczywiście gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek. spec.
do Akurattt. Medycyna estetyczna to nie tylko podawanie botoxu i kwasu hialuronowego , Pani kompletnie nic nie rozumie proponuje wziąć się do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Jest Pan "miszczem"... Naprawdę w przypadku chęci powiększenia ust, jako specjalista neurochirurg, konsultuje Pan pacjentkę endokrynologicznie oraz leczy niewydolnośc krążenia??? Nadto zaleca dietę, rehabilitację, diagnozuje... Sama sie chyba do Pana wybiorę, bo takiego wszechstronnego doktora to ja tylko w filmach widziałam...I do tego usta mi Pan zrobi gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Ciężko będzie się wybrać do'' lekarza specjalisty'' bo nie odpowiada na podany przez siebie e-mail ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar Jankowiak
Szanowni Państwo ! (to do moich kolegów lekarzy) Merytoryczne dyskusje pomiędzy lekarzami na publicznym forum nie są tym z czego medycyna może byc dumna. Nazywanie pacjentów klientami, błędy merytoryczne, powtarzanie informacji medycznych z gazet dla kobiet (bo przecież nie z piśmiennictwa naukowego) a do tego żenujące błędy ortograficzne budzą niesmak. Rozumiem konieczną walkę o dywersyfikacją dochodów i próby sprawdzania się w różnych dziedzinach medycyny, ale proponuję trochę umiaru. z poważaniem Waldemar Jankowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 1983
Popieram Dr. Jankowiaka....dobry i prawdziwy lekarz nie musi az tak sie produkowac na takich forach. Pozdrawiam doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00ha
W prestiż lekarzy to ja wierzyć przestałam, nie te czasy. Etycy starej daty wymierają..więc wolę zająć się konkretami i akurat mi, której z mocy prawa państwo kradnie kasę na potęgę -szczerze dynda, czy obskubie lekarza specjalise badz innego z dochodowego. Panie lek.spec- nie przekopałam całego tematu- przyjmuje Pan w Wawie? skorzystalabym. Natknełam się na promocje botoksu na takiej stronie http://warszawa-medycyna-estetyczna.pl/ W zakładce "kontakt" jest chyba wlascicielka,,,dobra reklamą upiększania to ona nie jest..no ale niektórzy lubia taki styl:) Czy kosmetyczka moze podawać botoks>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00ha
W prestiż lekarzy to ja wierzyć przestałam, nie te czasy. Etycy starej daty wymierają..więc wolę zająć się konkretami i akurat mi, której z mocy prawa państwo kradnie kasę na potęgę -nie zalezy, zeby lek. specjalista dał sie obskubać na podatkach Panie lek.spec- nie przekopałam całego tematu- przyjmuje Pan w Wawie? skorzystalabym. Natknełam się na promocje botoksu na takiej stronie http://warszawa-medycyna-estetyczna.pl/ W zakładce "kontakt" jest chyba wlascicielka,,,dobra reklamą upiększania to ona nie jest..no ale niektórzy lubia taki styl:) Czy kosmetyczka moze podawać botoks>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
w gabinecie medycyny estetycznej nie ma pacjentek ponieważ nie prowadzi sie tam działalności leczniczej , zabiegi medycyny estetycznej to wg. prawa działalność upiększająca taka sama jak zabiegi kosmetyczne dlatego zgadzam się z określeniem "klientka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
do dr Ania nie trzeba być mistrzem aby znać podstawy. w wykazie NIL znajdzie Pani wielu lekarzy z 3 i więcej specjalizacjami znających się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
do Dr Jankowiaka Doktorze nich się Pan tymi wpisami tak bardzo nie przejmuje , ja osobiście traktuje je jak relaks po ciężkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dr szpeca
Doktorze,litości!!!! Spać proszę się położyć albo książkę jakąś poczytać,a nie tu się wymądrzać,bo nam Pan tu nie bardzo pasuje :((Wszyscy już wiedzą jaki Pan mądry,dobry i tani, maila Pan podawał x razy.Życzę wielu klientek/pacjentek (jak Pan nas nazywa),samych sukcesów za gratisowe zabiegi/porady itp DOBRANOC,DO WIDZENIA,ŻEGNAMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×