Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość htr
dobra wrozko, dlaczego to robisz??? nie chcemy reklamy:( I nie pisz, ze to nie prawda, bo chocbys serce wylozyla to i tak smierdzi reklama.....fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblsss
Witam, mam pytanie. Czy unieruchomiona brew to skutek żle zrobionego botoksu? Robiłam zmarszczki poprzeczne na czole i efekt jest zadowalający. Jednak nad jedną brwią miałam zmarszczkę, którą lekarz chciał także zlikwidować. Czy zbyt bliskie ( tak domniemam) lub chęć zlikwidowania tej właśnie zmarszczki, mógł być przyczyną , że powieka jest mocno nieruchoma i nie podnosi się , jest nieco opadnięta. Jest to stan mocno denerwujący, bo o ile czoło wygląda fajnie, to niemoc w jej podniesieniu irytuje mnie okropnie. Czy mogę prosić lekarza o odwrócenie tego stanu? Pisanu tu, że stan wróci do normy, gdy botoks przestanie działać. OK tylko ja nie dam rady czekać tyle czasu. A właściwie ILE?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblsss
Dodam, że poszłam po to aby poprawić swój wizerunek a efekt jest odwrotny, gdyż mam wrażenie, że w zamian za zmarszczki na czole robią mi się kurze łapki obok oka z opadniętą powieką. Czy lekarze naprawdę nie poczuwają się do odpowiedzialności, zwłaszcza ci od sprawiania, aby kobiety były piękniejsze. Przecież skoro kupuję kurtkę a zamek jest niesprawny to należ mi się wymiana lub zwrot pieniędzy. Czy naprawdę nie działa to w tej branży! Tak wynika z wpisów na tym forum i innych dot. medycyny estetycznej. Czy jeśli lekarz widzi, że spierniczył coś to nie powinien poprawić, lub co najmniej oddać kasę! Nie pojmuję tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
witam Czy ktoś wie coś w temacie botoks party? Gdzie i kiedy się odbywa? Jakie są zasady itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokieobacasy26
Ja bym w życiu nie poszłana botox party aby przy tłumie ldzi mnie ostrzykiwano, robiono zabiegi i nie wiadomo w jakich warunkach. Do tego trzeba spokoju, odpowiednich kwalifikacji i przedewszystkim dbania o odpowiednie warunki higieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERTA ROGUS Medycyna Naturalna
Szanowne Panie! Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie w promocyjnych cenach. Botox (jeden obszar) - 450 zł, kwas hialuronowy (1 ml) - 500 zł. Zabiegi przeprowadza pani dr Tamara Jędras. Najbliższe terminy 8-9-10 luty. Używamy produktów firmy Croma-Pharma. Polecamy także maseczkę liftingującą z pijawek lekarskich - niezwykły zabieg modny w Hollywood w zimowej promocji - 150 zł. Więcej informacji na www.pijawkipoznan.pl Zapraszamy! BERTA ROGUS Medycyna Naturalna www.pijawkipoznan.pl tel. 601 091 910 ul. Poznańska 131 Skórzewo k/Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chodzi o to, że organizm ludzi i preparaty to nie to samo co kurtka na zamek? Czy jak jesteś chora i antybiotyk nie pomaga to piszesz do producenta o odszkodowanie/reklamacje? To jest ciężki temat. Nie da się tego w żaden sposób unormować - każdy organizm jest inny i inaczej przyjmuje niektóre substancje. Dlatego warto wybierać dobrych specjalistów z dużym doświadczeniem a nie konowałów, którzy dorabiają sobie na boku, czy nie daj Boże kosmetyczek... Powód frustracji też jest taki, że bardzo szybko przyzwyczajamy się do dobrego wyglądu i po tym jak działanie toksyny botulinowej mija - wydaje Nam się, że wyglądamy gorzej. A po drugie - jak uda Nam się zwalczyć jedną zmarszczkę, skupiamy się na innej, której często wcześniej nie widzieliśmy. Czasami przychodzą pacjentki, które patrząc w lusterko nie zauważają często ważniejszych problemów - jak jakość skóry, przebarwienia, otwarte pory, wiotkość skóry - dopiero jak lekarz zwraca im na to uwagę po tygodni przychodzą robić jednak zabiegi, które powinny, aby rzeczywiście poprawić swój wygląd. Dlatego bardzo ważne jest aby lekarz przeprowadził pełną konsultację, wysłuchał tego, co Wam się nie podoba, co chcecie zrobić. Powiedział o plusach i minusach zabiegu, a także o ewentualnej alternatywie. bbblsss w Twoim przypadku lekarz nie spierniczył zabiegu - poprostu coś musiało się stać z nadmiarem skóry na czole, więc powieki lekko opadły. Jedyny błąd jaki popełnił to to, że Cię nie poinformował, że tak może być, chociaż wydaje mi się, że te elementy powinny być zawarte w zgodzie na zabieg. anitaa - botoks party... hmm to ciekawe, chociaż należy zapominać, że zalecenia pozabiegowe to m. in. ograniczenie wysiłku fizycznego (które może stanowić taniec), spożywanie alkoholu (gdyż wpływa na wzmożone krążenie krwi i dyfuzje preparatu). Ponadto ważne by lekarz miał ze sobą ambu. Jest to rzeczywiście mode... ale nie w Polsce, gdyż w Naszym kraju kobiety niechętnie przyznają się do wykonywanych zabiegów. Czasami tworzy się Eventy - my taki kiedyś mieliśmy - gdzie ostrzykiwaliśmy modelki i Panie mogły w przypadku wypełniaczy od razu zobaczyć efekt. W przypadku toksyny niestety na efekt czeka się do 2-ch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
jakie to ma znaczenie czy jakas obca osoba zobaczy ,że ja aplikuję sobie botoks? czytałąm ze za kilka dni w katowicach odbedzie się pierwsze w Polsce botoks party ;-) wszystkie kobiety są piękne,tylko po niektórych tego nie widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitaa Niestety zdecydowana większość pacjentów nie przyznaje się do zabiegów upiększających, które sobie wykonuje. Laser, kwas, botox - to tematy tabu.. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
to smutne, ja nie widzę w tym nic wstydliwego... wszystkie kobiety są piękne,tylko po niektórych tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblsss
do sandrine Jeśli wykonany zabieg sprawia, że wygląd jest gorszy niż był, to po kiego go wykonywać. Jednak jest wykonywany, bo są pieniądze! Jeśli przychodzę i pytam, czy mogę usunąć zmarszczki na czole, które to są spowodowane opadniętymi powiekami ponieważ odruchowo unoszę je, a czoło jest niskie, to lekarz powinien wiedzieć, że jest to przeciwwskazanie, bo powieki opadną bardziej. A jst to przeciwwskazaniem, bo znalazła na pewnej stronie, że takim osobom nie wykonuje się botoksu. Jestem kosmetyczką z zawodu i wiem, że każdy zabieg jest poprzedzony wywiadem i jeśli widzę naocznie, że zabieg nie może być wykonany lub przyniesie niekorzystne efekty, to nie robię i już . Jest to wbrew etyce. Lekarz też ma obowiązek ocenić sytuacje, bo pacjent wie, że nie chce mieć zmarszczki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissska
Oczywiscie tak jest najłatwiej zadziałac na skórę. Jednak ja poki co - mam 26 lat postanowiłam zadziałac od wewnatrz i przyjmuje juz 3mc supelment Collagen Noble Health, który ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu daje naprawde rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbblsss też mam takie zdanie, że lekarze powinni pracować etycznie. Niestety pieniądze często wyższym priorytetem. W medycynie estetycznej dużo jednakże zależy od piękna, które jest bardzo subiektywnym pojęciem. Dlatego warto być "upierdliwym" na konsultacji i wypytać lekarza o wszystkie za i przeciw. Najlepiej jak lekarz potrafi pokazać jak będzie się mniej więcej wyglądało po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
moissska... co to za suplement? jakie daje efekty i czy jest na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moissska
No tak, suplement który nawilża, ujędrnia nasza skóre i wygladza zmarszczki. Nie ma mowy o tym ze dziala jak botoks, ale świetnie działa na nasza skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta76wrocław
Andzia - najlepiej skonsultuj sie z lekarzem :) każdy przypadek jest inny i przed zabiegiem warto sie skonsultować. Ja robiłam zabieg we Wrocławiu w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej i jestem bardzo zadowolona. Więcej informajcji też możesz znaleźć na stronie gabinetu http://kulczycka.pl/pl/usuwanie-zmarszczek-botox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka-
WITAM SERDECZNIE Widzę, że niewiele osób tu zagląda. Mam pytanie. Może jest tu jakiś lekarz lub, doświadczona pani, która odpowie mi na nurtujące mnie pytanie. Dodam, że sprawa ta spędza mi sen z powiek. Jestem osobą po 40 i podano mi botoks w czoło na zmarszki poprzeczne. Na kolejnej wizycie, pani uzupełniła botox blisko oka gdyż nad brwią była dość spora zmarszczka i brew ta unosiła się wyżej niż druga. Efekt jest taki, że nie unosi się wcale, może nieznacznie. Dodatkowo mam wrażenie takiego ciężkiego spojrzenia i pojawienia się , pogłębienia jakby, zmarszczek pod tym okiem. Kiedy zapytałam córę, czy widzi różnicę, stwierdziła, że mam pod tym okiem nieznaczne opuchnięcie. I to był strzał w dziesiątkę. Wiedziałam, że jest coś nie tak, ale nie wiedziałam co. Faktycznie pod okiem jest mała poduszeczka i ona jakby uciska na gałkę oczną. Jest to takie uczucie nieprzespanej nocy lub po zaaplikowaniu kremu, który uczulił. Totalny dyskomfort. Boję się, że efekt ten zostanie. Przewertowałam cały wątek i znalazłam wpisy osób, które miały podobne przeżycia jednak nie wiem jak się skończyły. Czy to opuchnięcie znika? I czy powodem jest aplikacja w miejsce zbyt bliskie mięśnia okrężnego oka? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka-
Chciałam powiedzieć jeszcze, że nigdy nie miałam tzw,,worków,, pod oczami i nie mam tendencji do tego typu rzeczy. Wręcz mimo wieku mam bardzo ładną skórę, zero kurzych łapek i ogólnie jest ok. Martwię się, że przez to opuchcięcie, zmarszczka, która się pojawiła, pogłębi się i zostanie. Czy w ogóle zejdzie. ogólnie okolica tego oka wygląda staro i jakbym była zmęczona. Druga strona, gdzie botox był podany wysoko, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka-
hejo, czy ktoś tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaAska
Pytanie do pań kasiamila i Monia_1354 czy powtórzyły ostrzyknięcie czoła Azzalure?Pytam,bo pół roku temu zrobiłam sobie czoło tym preparatem i miałam podobne objawy po podaniu,kołatanie serca,jakby słabość i lekkie oszołomienie cos na kształt paniki,stan ten minął do kilkunastu minut po zabiegu.Teraz powinnam powtórzyć zabieg z uzyciem Azzalure ale mam pewne obawy bo nie ukrywam wystraszyłam sie lekko tymi objawami które wystąpiły na krótko po zabiegu.Potem oczywiście już nic więcej się nie działo,z efektów byłam zadowolona ale tak jak mówię obawa została. A może któraś z pań miała podobne doświadczenia i odczucie po podaniu tego preparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena1954
Do kijanka Myślę,że uboczne objawy już minęły u Ciebie.Ja też robiłam sobie botoks,kurze łapki i tuż nad brwiami po jednej zmarszczce.Po zabiegu opadły mi powieki i wyglądałam okropnie,byłam później na konsultacji u lekarza i powiedział,że to ustąpi.Rzeczywiście ustępuje,ale trwa to długo.Ja liczyłam się z tym,że tak może być no i stało się.Myślę,że Twoje powikłania też są przejściowe i już minęły.Ja mam 58 lat więc zrobiłam sobie jeszcze spłycenie bruzd nosowo-wargowych,ale kwasem hialuronowym ,efekt jest bardzo dobry.Nie polecam wolumetrii,ponieważ efekt jest żaden. Napisz mi gdzie robiłaś botoks i ile kosztuje,warto wybierać te miejsca gdzie taniej.Ja też mogę podać Ci takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa40-latka
Wolę kwas hialuronowy. Również mam 40 lat , tak jak kijanka. Na szczęście nigdy nie miałam powikłań, ale widziałam u innych kobiet. Nie wybrałam lekarza bardzo medialnego, którego bardzo widać w mediach. Wolałam pójść do takiego , który polecany jest przez moje znajome i znajome moich znajomych i oczywiście osobiście widziałam u nich efekty. Własnie u mojego lekarza widziałam kobiety , które są pokrzywdzone przez nie udolnego lekarza. No cóż nie które z nas nie mają szczęścia, ale jeśli znajdzie się porządny inny lekarz , który ,,naprawi'' to co inny schrzanił to warto szukać. Ja znalazłam http://www.drmarusza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jana
Hej dziewczyny. Ja jutro ide na botoks i kwas hialuronowy u dr Agnieszki Kulik w Poznaniu na Katowickiej. Ktoras byla? Jakies opinie?? Ide tam z plecenia bo moje 2 kolezanki byly wlasnie u Niej i byly zadowolone. Efekty tez mialy super, ale troche sie boje dzisiaj jakos przed zabiegiem wiec dlatego pytam czy moze ktos cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna jana
Powiedz proszę co robiły koleżanki. przepraszam, że nie w temacie, ale zastanawiam się, także nad botoksem, ale naczytałam się o grubnięciu na twarzy i innych efektach ubocznych. Gdzie zamierzasz podać botoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 38
do Anna Jana . Ja bylam u Kolasinskiego raz i bylam bardzooo niezadowolona. Tez mialam efekty uboczne w postaci ciezkich powiek. Dziewczyny to jest powiklanie gdyz preparat zostal zle podany a nie dlatego, ze preparat byl nie taki jak trzeba . Czy Azzallure czy books czy inny moze spowodowac powiklania jak ktos zle zaaplikuje albo kladzieice sie i zmieniacie pozycje za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jana
Kolezanki robily u tej babeczki w Poznaniu jedna kurze lapki i ta zmarszczke gniewu , a druga cale czolo. Wyszlo super. Czolka gladkie jaki lodowisko:) a ja ide na czolo i gniewu i kurze lapki. Mam nadzieje ze bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellita
Jezeli to ta dr Agnieszka Kulik Exclusive Dental Studio na Katowickiej w Poznaniu to nie masz czego sie obawiac bo ja u Niej bylam 2 lata temu pierwszy raz i jest super delikatna. Efekty tez byly super. Bylam na Kurzych lapkach a pozniej na nawilzaniu twarzy kwasem hialuronowym. Teraz chdze do Niej regularnie co 8 miesiecy. Fajna babeczka. Moja mama tez do Niej chodzi i siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaAska
Do Zuzanna 38.Czyli chwilowe złe samopoczucie po Azzalure mogło być spowodowane gwałtowną zmiana pozycji po ostrzyknięciu(bo zabieg przeprowadzony miałam w pozycji leżącej)?Wcześniej miałam ostrzykiwane czoło Botoxem,ale na siedząco i nigdy cos takiego jak przy podaniu Azzalure nie przytrafiło mi się. Jeśli chodzi o pytania o opuchlizny i tzw ciżkie oko zdaniem mojego lekarza spowodowane jest to zbyt dużą dawką Botoxu.Botox strosuje sie tylko do unieruchomienia niektórych mięśni nie wyprostowania zmarszczek.Do eliminacji zmarszczek który nie znikneły po podaniu Botoxu stosuje się kwas hialuronowy.Efekt utrzymuj się nawet do 1,5 roku(mówię oczywiście o zmarszczkach czoła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można w czoło
podać tylko kwas hialuronowy podać w czoło zamiast botoksu, bo z tego co wyczytałam o botoksie to raczej się boję, a i tak dużych bruzd nie wygładzi. Czy sam kwas jest w stanie wygładzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 45
botoks w czoło daje lepsze efekty niż kwas hialuronowy a czego ty się boisz mniej boli podanie niż kwas jest tańszy efekty nigdy kwasem tego tak nie zrobisz ,skóra odpoczywa i się ni "gniecie" sama robiłam najpierw kwas ale efekty marne botoks super myślę że wszyscy "celebryci" robią tylko nikt się nie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×