Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Wiecie co troche przeraża mnie to co tu czytam....chyba odpuszcze sobie botox...i zostane przy kwasie hialuronowym. Poda ktoś namiary na Wrocław lub Poznań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyyyyyyyyysport
Do Tristan Co do solariów zgadzam sie -powinny być zakazane bo niszcza skórę 10minut na solarium to 8 godzin leżenia plackiem na plaży latem. Na tipsach się nie znam ale negatywne konsekwencje ich noszenia czy stosowania akrylu są coraz częstsze. Polska jest zacofana bardzo w sprawach kosmetycznych to fakt. Jako przykład może służyć tzw czyszczenie skóry przez kosmetyczki.Na całym świecie dawno zarzucone stosowane jedynie w wyjatkowych przypadkach a w Polsce stosowane powszechnie. Kosmetyczki gniotą i gniotą czesto uszkadzajac skórę. Czynia więcej szkody niż porzytku. To właśnie wiocha i zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Między Katowicami a Wrocławiem
Polecam gabinet kosmetyczny w Opolu Ultracontur Złote nici Botox Kw.hialuronowy /Varioderm,Surgiderm/ http://www.katarzyna-guinot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj wstrzyknęłam sobie...
a Łódź???? Dziewczynyyyyyyyyyyyyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Czytałam tu o Pani dr która przyjmuje gdzieś w okolicach Poznania. Rozmawiałam z nią jako jedyna mówiła,że aby uniknąć właśnie tych półksiężyców lub jak ona to nazwała słoneczek nie wolno robić tzw trzeciego wkłucia. Rozmowa z nią była fachowa.. może jednak gdy mój klown odpuści spróbuję jeszcze raz..? :)) We Wrocławiu polecam dr Bagłaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Do Tristan.T-1 Czy ty zajmujesz się profesjonalnie kosmetyka? Twoje opinie sa bardzo krytyczne. W jednym miejscu piszesz że kilka razy miałaś juz wstrzykniety Botox.Czy masz jakieś objawy uboczne ? Napisz -to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
O co chodzi z tymi półksiężycami czy słoneczkami? napisz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan-T1
Odsyłam na forum Twoje ciało dyskusja na temat medycyny estetycznej. Dziwi mnie bardzo,że nikt poza mną nie pisze niczego negatywnego przecież nie zdarzyło się to tylko mi... Z wykształcenia i zawodu jestem kosmetologiem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda solarium
bardziej niszczy skóre niz paieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan-T1
Kosmetolog kończy studia Technik usług kosmetycznych 2lata studium Kosmetolog jest też kosmetyczką ;) 8 lat w zawodzie a kiedy się uczyłam nikt w zasadzie nie wiedział co to botox pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Jaki region Polski zamieszkujesz? Może poddałabym sie twoim zabiegom. Zależy mi na jakims zabiegu na celulicie, mam go troche na udach i jak dotąd nic mi nie pomogło.Może cos mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Szczerze?? Mi też jeszcze nic nie pomogło..... Jest klinika w Warszawie,która specjalistycznie zajmuje się problemem od diagnozy(Usg) do leczenia. Nie wiem czy pisać nazwę bo zaraz będzie,że kogoś tu reklamuję. Nie wiem na ile są profesjonalni bo dopiero się tam wybieram. Wie,że głównie bazują na mezoterapii a od lutego mają mieć jakąś głowicę (myślę,że chodzi o ultradźwięki) ... pani na recepcji nie potrafiła dokładnie określić co to będzie- trochę to dziwne. Przetestuję to powiem. pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatek bylam w botox express w zlotych tarasach w Wawie i jestem niezadowolona.... Roiłam sobie kwas hialuronowy na bruzdy nosowo-wargowe. Na ich stronie jest, że taki zabieg kosztuje 799 zl. Poczytalam troche, poszukalam opinii i niby bylo ok, ale... na miejscu okazalo się, że ta kwota to owszem, ale dla mlodych dziewczyn na delikatne zmarszczki. Ja mam 40 lat i nie wydaje mi się, abym miala jakąs tragedię, ale wiadomo jak kazda chcialabym wygladac lepiej. W kazdym razie Pani Doktor powiedziala, ze musze zaplacic podwojnie tzn 2 x 799 bo musi byc podwojna dawka. Zgodzilam sie, bo juz mentalnie się zdecydowalam i zwyczajnie chcialam sprobować... Owszem splycily sie nieco, ale....nawet moj mąż ani nikt z mojego otoczenia nic nie zauwazyl sic!!! Nie oczekiwalam wiwatow, ale...chociaż jakies male co nieco :) choc od kolezanek z pracy...a tu NIC. mowiąc szczerzę czuję się oszukana...i tyle. Więcej tam nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pullerr
Ja jestem w podobnym wieku i tez robilam wypelnienie bruzd, moze efekt nie jest piorunujacy ale zawsze cos, Co do ceny moja dermatolog za ok 800 zl robila mi ostatnio 2 ml bo miala w promocji.Normalnie 1 ml kosztuje ok 650. Ale ona cene dla pacjenta ustala na podstawie ceny u producenta bo nie robi zapasow. to , ze inni nie zauwazaja to o niczym nie swiadczy podobno nawet operacje nosa przez ludzi z zewnatrz sa malo zauwazalne:) wazne jak ty sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIU
Gdybys to forum przeczytala wczesniej w calosci to napewno bys sie do zlotych tarasow do collagena express nie wybrala.,tam juz wiekszosc wie,ze placisz za nic.Ja tez zrobilam ta glupote wywalilam pieniadze a efektu brak i nie mialam nawet jak reklamowac bo wyjechalam zagranice na rok...Collagena ma coraz mniej klijentow bo straszna lipe odwala i nie sugerujcie sie ich strona internetowa,bo logiczne,ze tam znajdziecie same pochwaly,tak samo jak pani w recepcji w tarasach,zapewnia,zachwala,gwarantuje-zwykle naciaganie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Wam za wypowiedzi. Faktycznie gapa jestem, że nie potrafiłam zadbać o swoje sprawy. Teraz to nawet za bardzo nie mam co zrobić... no bo jak? Przeciez nie będę reklamowała.... Nastepnym razem bardziej starannie dobiorę gabinet. Tylko, że z mojego otoczenia żadna z koleżanek nie korzystała jeszcze, nie miałam się z kim skonsultować. Ale napewno jeszcze spróbuję...muszę tylko uzbierać pieniążki, żeby mąż się nie zorientował... :) Zapewne nie miałby nic przeciwko, ale poco ma wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
2 lata temu wstrzyknęłam sobie botox + kwas hialuronowy na czoło (miedzy brwiami) i sam kwas w bruzdy koło nosa - efekt był super, robiłam to tam gdzie szkolą lekarzy i płaciłam tylko za kwas, botox i robociznę miałam gratis, w sumie niecałe 300 zł. Niestety nie mam juz tam dojścia a bardzo chcę zrobić botox na czoło i kurze łapki. Zmartwiłyście mnie że w Złotych tarasach jest kiepsko bo wyczytałam w necie że jest tanio i juz byłam zdecydowana tam iść. Cena dla mnie jest bardzo ważna bo nie zarabiam aż tyle, żeby wywalać 1000 zł co pół roku na botox. Gdzie w Warszawie lub blisko W-wy można to zrobić taniej ale dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEMNOGRÓD
To jest zadziwiające ,że żadna z was nie napisała nic o artykule o przypadkach śmiertelnych o którym pisała VENUS111 NAPRAWDE POLKI TO WIEŚNIARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
Widzisz, ja też jestem w potrzebie i szukam czegoś w okolicach Wawy... Na stronie zwyczajnie wprowadzają w błąd... podane kwoty to TYLKO jedna dawka, która jak się okazuje wystarcza tylko dla dziewczyn z minimalnymi zmarszczkami mimicznymi, dla dwudziestolatek (tak wyjaśniła mi Pani Doktor u której byłam). Zapłaciłam ponad 1500 zł za dwie dawki i nie jestem zadowolona, a żoną Trampa nie jestem :) też koszty mają dla mnie znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
miumiu 1500 bym mogła dać za super efekt na kilka lat, ale botox zaczyna schodzić nawet po 4 miesiącach (tak było u mnie) więc ta kwota absolutnie odpada. Mysle że W-wa i inne wieksze miasta są jednak droższe. Ale czekam może któraś z was ma jakis dobry namiar. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
:) też czekam, może bardziej doświadczone Koleżanki ;) cos podpowiedzą. Tyle czytałam o super efektach, a sama się tak nie czuję. Będę zaglądała tutaj skoro już Was znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
Czytałam już wczoraj... narazie z botoxem nie miałam do czynienia. Widzę, że masz potrzebe misji, ale każdy jest dorosły :) i mam nadzieję, że wie co robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MIU
Wiesz,ja po fakcie szukalam troche w necie na roznych forach o tym gabinecie i okazalo sie,ze wiele osob sie na nich skarzy.Napisalam nawet maila z reklamacja do collagena express,opisalam brak efektow i moje niezadowolenie,odpisano mi i zaproszono na ponowne wstrzykniecie gratis,ale,ze mieszkam zagranica wiec wiecej by mnie kosztowal bilet na samolot niz caly botox,z kolei moja kolezanka z Warszawy poszla z reklamacja po miesiacu od zabiegu i oprocz tego,ze nic jej nie zaproponowali to jeszcze bardzo niegrzecznie ja potraktowali.Jezeli masz niedaleko to sprobuj zareklamowac. To jest naprawde do niczego gabinet,radze omijac go wielkim lukiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo serdecznie dziekuję Ci za emaila :) Napiszę do nich za Twoją radą, może coś wskuram, choc bardzo nie lubię takich sytuacji... Trudno, to jest konsekwencja nie skorzystania z dobrodziejstw internetu...trzeba bylo poczytać, poradzić się. Eh...nic to, następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia34
Gazeta The Sun to padlina i żywią się nią padlinożercy. To polski odpowiednik F....u. Najpierw piszą rewelacje największymi literami na pierwszej stronie. A przeprosiny że to bujda najmniejszymi w prawym dolnym rogu. Ja idę na Botox do małego ale sprawdzonego gabinetu. Wiem ile zapłacę i za co. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka777
Pogorszenie się stanu skóry po zbiegach wstrzykiwania botoxu czy dysportu może wynikać - wbrew pozorom - z naszego własnego zaniedbania. Dlaczego? To proste - widząc ładną, gładką i jędrną skórę, część kobiet przestaje tak intensywnie jak do tej pory dbać o te okolice, ot co. A skóra wokół oczu potrzebuje nawilżenia i ten kilkumiesięczny czas relaxu nie powinien być w żadnej mierze przerwą w jej pielęgnacji, szczególnie jeśli chodzi o nawilżanie. Rozmawianie o "paraliżu" czy "znieczuleniu" skóry to wierutna bzdura - to mięśnie są sparaliżowane, nie skóra. Skóra zachowuje sie normalnie, tylko jest po prostu gładka. Nawet moja Mama nie zauważyła różnicy i nic nie wie o moich zabiegach na kurze łapki, tak naturalny efekt można uzyskać :) Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło i życzę pięknych rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka777
PS. Do osoby, która sama określa się zaszczytnym i jakże słusznym mianem "Ciemnogrodu": "Ciemnogrodzie", przeczytałam krótkie info z podanego przez Ciebie linka, niestety nie spełnia on w najmniejszym stopniu podstawowych zasad, jakie powinna spełniać INFORMACJA. Skąd pochodził botox? W jakiej klinice był podawany? W jakich warunkach? Kto go podawał? W jakie rejony? Czy istnieje, czy nie istnieje związek pomiędzy ofiarami? (ta sama klinika, ta sama partia botoxu, itp)? Swoją wiedzę należy opierać na bardziej solidnych podstawach. Pozdrawiam, rozluźnij się i uśmiechnij, domyślam się, że zmarszczek się nie boisz ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×