Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość lek.spec.
zabiegi regeneracyjne - osocze bogatopłytkowe - preparaty z polinukleotydami, -aminokwasami, nieusieciowanym kwasem hialuronowym, - antyoksydantami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
byłąm dzis na mezoterapii. Preparat nazywa się DERMAHEAL HSR Proszę o komentarz lekarzy. Czy cena jaką zapłaciłam jest dobra i jaka jest jakość tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolllaaa
ooo to podobnie jak ja, tez się naszukałam żeby znaleźć dobrego specjalistę we wrocku. jest pełno pseudo gabinecików i lekarzy, którzy udają specjalistów. przerażające jest to, że za nasze twarze biorą się ludzie totalnie nieprzygotowani do tematu ;/ trafiłam, podobnie jak koleżanki na traugutta do tej dużej kliniki i nie żałuję. efekty super, buzia gładka, lekarze pomocni. nic, tylko tam iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko
do kaaaarolllla - Ty, to jak Traugutta i Wrocek - chyba trafiliśmy do tej samej miejscówki - Dermamed??? Potwierdzam, super specjaliści i świetny salon - minus - słabo rozwiązali temat parkingu, bo trzeba drołować spod Maka, ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolllaaa
tak jest, dermamed :) widziałam wyżej, że też któraś z koleżanek się tam wybrała i podobno zadowolona :) wiesz, miejscówka miejscówce nie równa, a parking to moim zdaniem nie jest taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko
heheh to zależy - dla jednych jest dla innych już nie ;) natomiast dla mnie bardziej liczy się doświadczenie lekarza i jego podejście do pacjentki - to mi wszystko rekompensuje :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
pisałam przedwczoraj o tym preparacie,którym miałam robioną mezo. Spuchła mi gęba jak balon! Niewiem co tam jest w tym preparacie ale cos co strasznie uczula a ja nie jestem uczuleniowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do anitaa Anitko w takiej sytuacji powinnas odezwać się do swojego lekarza . Reakcje uczuleniowe się zdarzają, ale ta wyszła dość późno- z reguły jest to max kilka godzin po podaniu preparatu. Mnie jescze się nie zdarzyąłpacjentka uczulona na koktail do mezoterapii, ale miałam taką, którą uczulił żel arnikowy... Preparatu nigdy nie używalam, więc doświadczeń nie mam. Cennikowo-niższa/średnia półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
dr Aniu dzwoniłam do Pani doktor w ten sam dzień po zabiegu ale powiedziała mi e tak się może zdarzyć. Ale na drugi dzien jak spuchłam jak balon to do niej pojechałam i przepisała mi leki. Na szczescie schodzi opuchlizna powoli. Proszę mi doradzić czy lepiej te tansze preparaty są dużo gorsze? Czy mają słaby efekt? Wcześnej chodziłąm do innego lekarza i płaciłam sporo wiecej za mezo ale chciałam taniej. Okazuje się że chytry 2 razy traci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_pegi
ja miałam robiony zabieg dermaheal hsr już 3 razy, i zawsze wszystko było ok, tzn. byłam spuchnięta na drugi dzień ale potem było wszystko dobrze i efekt też fajny. wcześniej robiłam preparatem cytocare i było podobne, opuchnięcie na drugi dzień a potem wszystko ok. może jesteś na coś uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
pegi_megi z tego wynika że chyba tak, wczesniej mialam robione inymi preparatmi i nic mi nie było. po 3 razach mialas jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolllaaa
do bioderko: zgadza się, o to w tym wszystkim chodzi :) co z tego, że jest parking, jak lekarz spieprzy Ci np. pół twarzy? wolę dobrych specjalistów i parkowanie pod mc'iem :P ja wiem, że dermamed jest dobrą placówką, ma doświadczoną kadrę i mogę im zaufać. niewiele jest takich miejsc we wrocławiu i w innych miastach zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze bylam pacjentka collageny (w alejach), kolezanka namowila mnie ostatnio na botox i usta u dr koziarskiej (ktora tam kiedys pracowala) - schrzanila mi usta, sa krzywe i czolo tez. Jestem wsciekla! wiecej na pewno nie dam sie namowic. Wczoraj bylam w collagenie na poprawce i jak zawsze wyszlam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Gdzie w Warszawie można naprawdę dobrze zrobić botoks lub wypełnienie.Proszę o sprawdzone informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
medycyna estetyczna dla lekarzy zabiegowców to proste rzemiosło , szukaj lekarza z co najmniej 10 letnim doświadczeniem i najlepiej ze specjalizacją / chirurgia , chirurgia plastyczna , neurochirurgia , chirurgia twarzowo-szczękowa /. Zabiegi w medycynie estetycznej są wyjątkowo łatwe do wykonania i naprawdę trzeba mieć wyjątkowy talent aby je popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonAppetit8706
Niestety w Warszawie nie znam żadnego gabinetu godnego polecenia, ale tym którzy szukają dobrego specjalisty we Wrocku mogę polecić dr Kulczycką, która z precyzyjną dokładnością wyrównała botoxem moje asymetrzyzne usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggylee
No to znowu o mnie pięknie zadbał dr Surowiak, również we Wrocławiu. Dobrze, że są porządni specjaliści w tym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneit
Moim zdaniem jedna z lepszych lekarzy u których równiez mozna wykonac taki zabieg jest dr Małgorzata Ornatowska. Z tego co wiem to teraz przyjmuje w Bona Dea wiec tam mozecie wykonac u niej zabieg, między innymi wstrzyknięcia botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Gdzie w można dobrze zrobić botox lub wypełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Gdzie w Warszawie można zrobić dobrze botox lub wypełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meminisse
Drogie dzieciaczki , co Wy sobie na tych dziecięcych buziach prasujecie ??? Ja mam 63 lata i idę ( ze strachem ) na botoks , bo czas zrobił swoje .Idę bo jestem estetką i choć nie wyglądam jak suszona śliwka , to przestała mi się podobać ta baba w lustrze . A może w tym wieku to już nie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoxem nie warto
bo wyprasujesz zmarszczki a opadną ci powieki i skonczysz u chirurga na stole,ponadto lekarz nie zaproponowal wypelnienia kwasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botoks i kwas hialuronowy działają całkowicie inaczej i traktowanie tych substancji jako zamienniki jest błędne. Ten wiek - jeżeli wcześniej nic nie było robione może być zbyt zaawansowany. Aczkolwiek wszystko zależy od tego w jaki sposób skóra była pielęgnowana przez cały ten czas. Jeżeli zmarszczki są już utrwalone to nie tylko należałoby zastosować botox, a później wypełniacz. Jednakże tak jak pisała poprzedniczka jeżeli skóra jest zbyt zwiotczała to dodatkowe poluźnienie mięśni może wywołać efekt jeszcze większego obwisania skóry. Warto skonsultować wszystko wcześniej z doświadczonym lekarzem. Jeżeli lekarz będzie uczciwy i okaże się, że skóra straciła już elastyczność i całą tkankę podskórną to zaleci lifting chirurgiczny. Natomiast jeżeli skóra jest w dobrej kondycji można pokusić się o peelingi jak np. fenolowy, zabiegi frakcyjne, Sculptrę i ewentualnie wypełniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Czy opadające powieki po botoxie to efekt nieodwracalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 1964
Czy opadające powieki po botoxie to efekt nieodwracalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
medycyna estetyczna u kobiet po 60-ce opiera się głównie na odbudowie tkanki podskórnej , nawet przy dużych ubytkach w obrębie tej tkanki zawsze popłaca stymulacja komórek wielopotencjalnych czynnikami wzrostu / osocze bogatopłytkowe / regularnie wykonywane zabiegi odbudowują tkankę podskórną , która działa jak naturalny wypełniacz. Efekty są zaskakująco dobre nawet u kobiet po 70-ce. Warszawa 29-09-2012 lek.spec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 37 latek i zaczynają opadać mi w kącikach powieki. Co z tym zrobić? Pomóżcie, bo nie jestem obeznana w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
skontaktuj się z lekarzem , może to być objaw nie koniecznie związany ze starzeniem np; miastenia o nietypowym przebiegu lub inna choroba dotycząca płytki nerwowo-mięśniowej ale wymaga to oceny lekarskiej. Botox też może być przyczyną w/w objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robiłam żadnych zabiegów. O botoksie czytam tylko w gazetach. Myślę, że to efekt starzenia skóry, bo robi się ona cienka i lekko pomarszczona.Chciałabym sobie poprawić gębulkę na 40-te urodzinki, ale nie wiem nawet, gdzie się udać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×