Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Ezoteryka, Parapsychologia i Radiostezja

Polecane posty

Radiostezja to nauka wykrywania pradow ziemnych, poszukiwanie wody do zbudowania studni, testowanie zywnosci, lekarstw a nawet i czy para do siebie pasuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok i jak sie tego nauczyc
tej radiEstezji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin z tonikiem
POWIEDZ COŚ CIEKAWEGO, CHĘTNIE POSŁUCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie! Ale bardzo bym chciała... i chyba w najbliższym czasie zacznę się uczyć *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak wydzieracie
? :o Chyba macie niewiele do powiedzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Nie czytałem o Parapsychologii ani Radiostezji ale czytam teraz \"Fragmenty nieznanego nauczania\" Uspieńskiego. Jest tam sporo mowy o Ezoteryce jako tajemiej wiedzy która wyjaśnia sens życia. Treści są ciekawe jednak trudno (a w zasadzie nie powinno się) je interpretować wprost. W dodatku trudno z kimkolwiek o tym pogadać, powymieniać obiektywnie poglądy bez jakich kolwiek uprzedzeń. Wiesz Hamster, trudność w dyskusji na ten temat polega na tym że człowiek nie powinien się zatrzymywać na słowach a doświadczać samemu ze świadomością że zawsze może się mylić. A kiedy pojawi się już jakieś nowe wrażenie czy odkrycie dokonane w samym sobie to jest to jakby przeznaczone wyłącznie dla osoby która coś odkryła, nie sposób wprost przekazać to dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przeczytac ksiazke Alana Cardeca \"Ksiazka Duchow\" ktora mozna kupic w Polsce. A moze jest i w bibliotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest trescia tej ksiazki
? Seanse spirytystycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Kacper, Troche masz racje. Ale lubie wymieniac sie doswiadczeniami z innymi ludzmi i dlatego moge sie wiecej nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bioenergoterapeutę pana Zbigniewa Popko. Jest sprawdzony i rzetelny. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirczaska
korzystam z takich porad ezo online http://wrozby-ezo.zyskajwiele.pl/ jestem zadowolona, bo szczerze...pomagaja mi, sprawdzaja sie i do tego pokazuja pewna droge, ktora powinnam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolettta
Ja też korzystam , właśnie z tej stronki co koleżanka wyżej. I uważam, ze wróżby mogą dać nam impuls do zmian na lepsze, do rzucenia palenia czy wyznania ukochanemu uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekra
a ja przez was tam zaglądnełam bo poszukuję paru odpowiedzi na życiowe problemy...które mocno w kość mi dały....i powiem Wam że jestem pozytywnie zaskoczona wrozby-ezo.zyskajwiele bo jakoś te porady rozjaśniły mi wiele rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szeroki temat. Ja osobiście zajmuję sie ezoteryką -pracuję z kryształami i energią reiki oraz z dżwiękiem -uzdrawiam i prowadzę szeroko pojęte doradztwo -w razie pytań służę swą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezoteryka, Parapsychologia i Radiostezja demony nie znaja przyszłosci ale saa inteligetne i i metoda dedukcji niekturym sie spawdza zwłaszcza ze pomagaja sie sprawdzic jest wiele swiadect jak wruzby zaszkodziły czlowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadowssa
Wrozby Ezo jako platforma - pomogly mi tez nieraz :) Wiec jestem ogolnie mowiac zachwycona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja czesto dyskutuje z doradca duchowym estera jest naprawde super, polecam https://centrum-ezoteryczne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×