Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1357

Czy uprawialiscie sex grupowy?

Polecane posty

piszcie jak bylo.. mi sie ostatnio zachcialo takich doznan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przedluzaczu, bzykales sie kiedys w 4 osoby lub wiecej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka 30
ja kiedys dostałam zaprosenie na randkach do podłódzkiego hoteliku na spotkanie party. Mieli tambyc ludzie po 35 roku zycia co mnie mocno zdziwiło bo ja mam 30 dlatego takie zaproszenie było dla mnie zaskoczeniem ale widocznie mój profil spodobał się temu kto dokonywał doboru. Nie skorzystałam ale myslę ze byłoby to bardzo interesujące doswiadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh129
zaraz, jak co sroda, bedzie w pracy male party...hmmm;)...7-9 osob. I filmiki sobie krecimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - ale znowu bedzie że ściemniam;) PO masz rację - faceci w takich sytuacjach zgrywają kozaków a tak naprawdę mocno się stresują, każdy chce wypaćć lepiej od pozostałych facetów:D:D:D kobietki sa dużo bardziej wyluzowane, radosne i twórcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu? wszystko jak już wyżej stwierdzono to stres, pani nie musi być wcale wyluzowana:) może udawć, facet nie....... mięknie i konie, kobiety mają przewagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrdomell
a ja chetnie bym poszedł bo słyszałem od kolegów że to niezla impreza która warto przeżyć i albo się spodoba albo nie ale warto tyko nie mam partnerki a sam to tak troche głupio a z zona nie bardzo bo ona straszne pruderyjna jest!!!! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu macie tematy hehe
jak byłem małolatem to tak - pamietam że koledzy który byli odemnie sporo starsi chodzili do jednej pani "za kase" i z moim najlepszym kumplem postanowiliśmy tez spróbować.Wysledzilismy do kogo oni chodza no i tak sie zaczęło - nas dwóch ona jedno ,pózniej czesto kupowaliśmy sobie panienki - kupowalismy bo byłismy wtedy zupełnymi małolatami nawet nie powiem ile lat :) i był temperament :) ale już dawno tak nie było, teraz czasem sie zdarza seks z 2 dziewczynami szczególnie na wakacjach ,ale z wieksza grupa to nigdy i nawet bym chba nie chciał. Z tamtym kumplem to poderwalismy pózniej duzo dziewczyn,naszych kolezanek,jeden drugiego podpuszczał i działo sie, mysle że wiele dziewczyn do dzis nas pamieta z tamtych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×