Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiadkowa

Jak oryginalnie zapakowac pieniadze w prezencie slubnym?

Polecane posty

Gość ufia
czesc ja dostalam pieniadze zapakowane w piekne niemowlece skarpetki w kazdej było po 200zl i byly obwiazane wstązkami. wsadzone byly do pudeleczka z przezroczystym wieczkiem-cudnie to wygladAło i po 3 latach skarpetki ma moj synus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostawalismy najczęściej tradycyjnie w kopercie. Od jednej osoby dostaliśmy banknot w woreczku ozdobnym przywiązanym do ręki misiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj poczet krolow polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakaś skarbonka. Ja kiedyś dla znajomej kupiłam taka skarpetkę dziecięcą z napisem \"alimenty\" i zapakowałam w nią pieniądze jak zbierali na wózek. Zależy czy chcesz coś zabawnego czy bardziej takiego wystawnego. Widziałam też kiedyś jak młodzi dostali kasę w ładnej butelce, trochę drobnych, trochę papierowych tylko że to dużo roboty i liczenia, ale pomysł był oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja świadkowa dała 200
ja jako świadkowa 300. Bez przesady, 500 to u mnie w rodzinie chrzestni dali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostalismy od chrzestnej taka drewniana komodke z dwoma szufladkami, i w szufladkach byly pieniazki. calosc byla zapakowana w przezroczysta folie, taka jak kwiaty sie pakuje, z piekna kokarda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulence
mojej przyjaciolce (i jej mezowi oczywiscie ;) ) zapakowalam bilon w kuferek - mialo wygladac troche jak skrzynia skarbow i wygladalo - jak skrzynia skarbow w miniaturze. poza bilonem znalazly sie tam kolorowe kamyczki i piorka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1981
Można kupić drewnianą szkatułkę ksaę w kopercie dać na samo dno a szkatułkę wypełnić czekoladowymi talarami (takimi złotymi można je kupić najczęściej przed świętami) będzie wyglądąć jak szkatułka ze skarbem pirackim ;) Całość zapakować w folię i prezent gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowabosa
ja kupiłam anytyramę, ułożyłam kwiata z banknotów o takich samych nominałach,w środek kwiatka włozyłam kolorowy płaski zasuszony kwiatek, całość do dużej koperty + karta z życzeniami i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymyslilem ze dam 2 tys po 2 zl. w ozdobnym worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymienic na groszaki wsypac do kuferka i zatopic na dnie akwarium dac piracka mape oznaczyc gdzie jest skarb :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16011996
Witam. Pomóżcie idę z mężem na wesele do kuzyna i nie wiem ile dać w kopertę? :/Od pary płacą 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarko
No to zwyczajowo para daje mniej wiecej tyle zeby mlodym sie zwrocilo jakby za nich. Okolo 400,500 zl juz jest bardzo spoko. Chyva ze to jakies duze miasto, wypasna sala i wiadomo ze placa wiecej np. A wracajac do fajnych pinyslow na zapakowanie kasy to sa takie skarbonki labirynty. Trzeba kuleczka przejsc labirynt umieszczony na sciankach skarbonki-kostki. A ze jest ona przezroczysta to widac zwitek kasy w srodku. Zeby sie do niego dosrac trzeba sie niezle naglowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przyjść, nażreć się, wyspać, jeszcze pewnie wymagać i dać do koperty 200zł. Moim zdaniem świadek powinien dać te 800-1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×