Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oczy czerwoneee

Obfite okresy-ciaza?! Czy ktorejs sie udalo?Totalna zalamka...

Polecane posty

Gość Oczyyyy czerwoneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 krotna mama
wykryto podczas UsG GDY BYLAM W CIAZY! nie martw sie,wszystko bedzie ok ,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1211
Dziewczyny a miałyscie sprawdzaną krzepliwość krwi??To tak na marginesie obfitych miesiączek... A takiego gina to bym zabiła:(nie dość ze nie pomoże to jeszcze dołuje pacjentkę szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei mam skąpe @ i też sie martwię. Jest regularna co do dnia. Robiłam już badania hormonalne i sprawdzałam jajeczkowanie i grubość endometrum. Wszystkie wyniki wyszły dobrze. A ja nie wiem jak to z ciążą będzie. Poki co staramy się od 4 miesięcy. Chociaż mam inny problem ale może ktoś mi też odpiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enteraaaa
ja miałam b obfite okresy i do tego co 2 tyg!!tak jak u ciebie big tampon i mega podpaska i co godzinke w kibelku miałam torbiel i byłam troche rozregulowana staralismy sie 2 lata 2 tyg temu urodziłam dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyyy czerwone
Tylko ja mam takie obfite okresy od zawsze,czyli od mojej pierwszej miesiaczki:( Chodze normalnie do gina,ale na usg nie widac zadnych torbieli,niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1211
no to sprawdz krzepliwość krwi! po prostu idz do lekarza ogólnego i poproś o podstawowe badania mocz,krew - lekarz powinien się zainteresować tym ze masz takie obfite okresy bo tracisz dużo żelaza możesz dostać anemii nie zawsze organizm wyrównuje te braki.A jeśli organizm osłabiony to i z poczęciem może być trudniej zwłaszcza ze ten gin u którego byłaś psychicznie cię zdołował i nastawił negatywnie na szansę na dziecko 😠 PRZEDE WSZYSTKIM UWIERZ ZE MOZECIE MIEĆ DZIECKO! a potem z pozytywnym testem idz do tego gina:P:D A gina i tak radzę ci zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trusia71
Cześć, dziewczyny niestety temat bardzo obfitych miesiączek mnie też dotyczy. Ostatnio nawet staram się planować 1-2 dni urlopu na te dni, bo w pracy okropnie się męczę. Od kilku miesięcy pojawił się u mnie kolejny problem, który już całkowicie mnie załamał - plamienia i krwawienia między miesiączkami i to w takich nieprzewidywalnych momentach, że już właściwie w ogóle nie rozstaję się z podpaską, żeby przypadkiem nie pobrudzić bielizny np. będąc w pracy. Czy to również może mieć przyczynę hormonalną ? Czy któraś z Was tak miała ? Dodam, że nigdy w życiu nie brałam pigułek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Trusi
Trusia- a czy te plamienia nie wystepują czasem tak ok. 25-27 dc- lub w połowie cyklu. Jeśli tak to jest możliwe ze jest to plamienie owulacyjne. Ja też miałam takie plamienia (teraz ich już nie mam) i były między 25-27 dc- a moje cylke wynoszą 32-33 dni -to zależy jak wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trusia71
Niestety nie, nawet zaczęłam to notować, żeby wychwycić jakąś regularność, ale nie ma jej. To się zdarza w różnych dniach cyklu i wygląda jak brunatne plamienie albo jest żywo-czerwone, różnie. Pytałam lekarza o co właściwie chodzi, ale on to zignorował, nie zlecił mi żadnych badań ani nie przepisał nic oprócz Hemorigenu. Nie wiem już co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×