Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazdrosniczka

KOmu zazdrościmy i czego

Polecane posty

Gość zazdrosniczka

Tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosniczka
Przybylskiej - poczucie humoru , sliczne oczy , usta, nos, przepiekne rysy twarzy, szczęsliwa rodzinka, mama 2 dzieci, partner, zero plotek na jej temat. Bardzo fajna osóbka. No i własnie tego mozna jej zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosniczka
Dodzie tego ze potrafi (nie wazne jak) dopiąc do celu, odpyskowac jak ktos jej dowali, odwagi, kasy, urody bo i głos ma . Laska wie ze jest sexi babką , ze ma głos, umie się znaleźć. Tylko ze zle robi robiąc z siebie wulgarną , pustą i infantylna dupę. Tego juz jej nie zazdroszczę. Wisniewskiej Marcie ,że udało się jej stworzyc dom dla dzieci, ma swój zespół, dopieła swego. Nie zazdroszczę jej natomiast męża jakiego miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetes rwetes
ja zazdroszczę Cichopkowej-ale nie urody bo to rzecz względna(a poza tym myślę nieskromnie, że jestem ładniejsza) ale tego ze dziewczynie sie naprawde szczesci w zyciu-studiuje to o czym marzyła,zarabia kupe kasy,jest zdrowa,zadowolona z życia i z siebie-a to ważne.Ma chłopaka ktory zaraził ją pasją-a pasja jest w życiu mega wazna-tak myśle...:) Robi to co chce-uwielbiała tańczyc,wystapila w programie-chciala wygrac pokazać ze jest najlepsza i zrobila to,marzyła o szkole tanca i załozyli ją w Zakopcu--i pomijam juz fakt ze swego czasu bylo jej wszedzie pelno-człowiek bal sie otworzyc lodowke-majac wrazenie ze ona z niej wyskoczy :) ale spełnia swoje marzenia-jest odważna i potrafi sie wypromowac i sprzedac-pomijam czy jest to moralne czy nie-chodzi o sam fakt ze dziewczyna spełnia się i robi to co kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosniczka
tak, cichy chłopek jest wiecznie wesoły , kokietuje mruganiem oczkami i trzepocząc rzęskami, rzęś jej zazdroszcze i włosków, bo ładne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosniczka
steczkowska brzydka jak baba jaga ale ciagle wesoła i szczęsliwa taka tryskająca radością. Ma wspaniały dom, rodzine, męza dzieci a myslałam ze ona bedzie do końca zycia stara panna a tu popatrz, ma wzystko i talent i sztuczna pupe,i sztuczne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .chlipka
Tyrze Banks (modelce)- jest najbogatszą modelką świata, jest oszałamiającą piękna. Potrafi dopiąć wyznaczonego celu i wspiąć się na wyżyny. Zazdroszczę jej też tego, że jest naturalnie piękna, to jedna z niewielu modelek, która nie potrzebuje zbytniego retuszu. Jestem w stanie zazdrościć tylko dwóch rzeczy: fortuny i urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianie Limie- urody. Paris Hilton- pieniędzy Whitney Houston- głosu Dodzie- pewności siebie i fajnych odzywek (oczywiście inaczej bym ten talent wykorzystała. Wictorii Beckham- własnej bezludnej wyspy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinimodka
ja zazdroszczę ludziom pewności siebie, no i czasem łatwości, z jaką przychodzą im pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszczę przybylskiej, że mimo upływu lat ona świetnie wygląda, zawsze tak młodo, tak świeżo, ma dwójkę dzieci, ale ma cudną figurę, jest wiecznie uśmiechnięta, szczęśliwa w małżeństwie-nikt jej nie przeszkadza jakimiś plotkami z kosmosu-oj tak, jej to mam czego pozazdrościć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Przybylskiej
Przybylska nie ma ślubu z Biniukiem, może to jest recepta na udany związek?? Figury rzeczywiście można jej pozazdrościć. Krótko po porodzie naturalnym ona w Vivie reklamowała bluzeczkę, eksponując super płaski brzuch. Nogi ma długie i zgrabne, nie wiem jak ona to robi. Twarz ma jak laleczka. dzieci jej nie zazdroszczę, bo to rzecz do nabycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
a ja zazdroszcze: Dowbor-koloru włosów Steczkowskiej-nosa miecugow-zębów swiątczak- niedomycia doda-inteligencji górniak-opuchnietej twarzy pieńkowska-fajnych oczu i ust kozidrak-sposobu ubierania się mandarynie-wokalu jak se przpomne to dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetes rwetes
widze ze wiekszosc zamiast spac ogladala powtorke Szymon Majewski Show-z Przybylska w roli glownej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
wycinek- kozidrakowej sposobu ubierania się:D dobre, a Pieńkowskiej oczu i dziobba niczym sowa z dziupli:D ja Rodowicz tez bym pozazdrościła tyłka:D Kożuchowskiej twarzy:D Kukulskiej kształtu głowy i ust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
Przybylska ma za soba jedno nieudane małżeństwo z jakims dominikiem dlatego teraz wisi jej slub, ma dzieci faceta kase urode więc wiesz, zawsze facet się znajdzie, szkoda tylko bo fajnie jednak jakby slub mieli to by jakby dopełniło wszystko. no i ma poronienie jedno niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindka
Frytce bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×