Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W piatek mam rozmowe kwalifikacyjna w sprawie praktyk w firmie REDAN w Lodzi. Odbywal ktos takie praktyki z was? Interesuje mnie przedewszystkim to czy to jest rodzaj stazu a wiec platny czy to sa praktyki bezplatne??? I ile takie cos trwa??? Kurcze skonczylam studia nie mam pracy jak narazie i fajnie by bylo sie zalapac gdziekolwiek, no ale nie usmiecha mi sie z drugiej strony pracowac za darmo i byc ciagle na utryzmaniu rodzicow:( tymbardziej, ze rodzice nie naleza do zbyt zamoznych osob:( Czekam na wszelkie info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
nie znam tej firmy :). ale mogę się z Tobą podzielić swoimi uwagami, co do praktyk i stażów. według mnie jeśli firma jest duża, to jeśli przyjmuje na praktyke/staż pracownika po studiach, to stać ją żeby zapłacić jakąś kasę, niekoniecznie dużą dla pracownika. mam takie odczucia, że jak firma nie płaci komuś po studiach za staż nic przez 3 miesiące, to może pachnąć nieuczciwością. ale jeśli firma jest mała i zyski małe wiadomo, to tak na prawdę już samym tym, że chcą Cię wziąć na praktyki i dać Ci jakieś doświadczenie jest już sporą wspaniałomyślnością z ich strony nawet jak nic nie płacą. no chyba że staasz się o pracę w której żeby pojąć przynajmniej podstawy musisz się ostro szkolić przez miesiąc, to w tedy można zrozumieć że nie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odzew:) Firma jest duza zajmuje sie produkcja odziezy tzn. wszystkim od samego zaprojektowania az do sprzedazy. Wiem tez, ze dziala na rynkach zachodnich wiec pewnie ich stac na placenie nawet prkatykantowi i firma pewnie jest uczciwa:) Przez miesiac moge pracowac bez wynagrodzenia, jesli to mialobyby byc szkolenie, no ale jak mowilam nie usmiecha mi sie pracowac za darmo przez kilka miesiecy bo mnie poprostu na to nie stac:( Chcoiaz z tego co sie zorientowalam to firma jest rozwojowa wiec fajnie by sie tam bylo pokazac z jak najlepszej strony:) Czekam na dalsze informacje jesli ktos takie posiada:) PS. Firma miesci sie w Lodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to jak duża firma, to jest szansa na płacę. zachrzan większy, ale i możliwość zatrudnienia większa po praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od poniedziałku zaczynam praktyki, z początku będą niestety bezpłatne, ale jak się sprawdzę to przyjmą mnie na staż, a później mam szansę na etat:) zobaczymy jak będzie w praktyce:) Kurcze, ale się cieszę, bo wkoncu po 2 miesiącach siedzenia w domu idę do pracy!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie praca:P ale wkońcu jakieś zajęcie no i jak mówiłam, jeśli się sprawdzę to będę tam pracowała jako stażystka:) a to już coś:) ale dzięki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAni z którą rozmawiałam powiedziała mi że podpisują umowę ze mną na miesiąc, ale zazwyczaj to bywa tak, że jeśli się sprawdzę (o co się będę starała!!!!:)) to już po kilku lub kilkunastu dniach starają się o staż:) więc mam nadzieję, że to jest przejściowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to spoko, miesiąc mozna wytrzymać, ale jak dłużej będą chcieli tak zupełnie bez wynagrodzenia, to uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu wtedy zrezygnuję, bo nie stać mnie na to, żeby pracować za darmo:) ale mam nadzeje,że nie będzie żadnych przekrętów, bo firma mi się bardzo spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie będzie tak źle :). firma jest spora, więc kasę na wypłaty powinni mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na info, jutro mają dać znać czy pójdę na staż, ech... stresuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca redanu
redan to społka w upadłości, nie ma kasy na obsługę zobowiazań i nie placi pensji pracownikom. Staż w takiej firmie to strata czasu..... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawca Redanu skąd masz takie informacje??? Ja odniosłam całkiem inne wrażenie... Pozatym oni zajmują się produkcją i sprzedażą różnych marek, które z tego co się orientuję, całkiem nieźle proseprują na rynku... Więc o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie jest wykluoczne z tym, że oni sa bliscy bankructwa. wiem z własnego doświadczenia, że jedna firma robiła rekrutację w licpu, a przestała działać w sierpniu, a ja miałam iść do nich pracować od sierpnia, nic nie wskazywało na to że schyłek jest bliski, ludzie pracowali tam pełną parą, widziałam ich, straszne rozczarowanie przezyłam, bo to była praca moich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam nadzieję, że w tym przypadku nic takiego się nie stanie... Strasznie się napaliłam na te praktyki a później staż... już mam dość siedzenia w domu:( aaa mam nadzieje, że wszystko będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×