Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia333

chce go

Polecane posty

chce faceta zaciagnac do lozka , co zrobic? spotkamy sie dzis na chwile pod jego blokiem , raz to juz robilismy , jak sie zachowac by mnie zaprosił bez udawania ze chce np do toalety ? :)) POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gameta męska
Drogie dziecko a ile ty masz lat 14 że się pod blokiem spotkacie? I drugie: a chociaż dobrze ci zapałci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia ma lat 333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee..tam
fajny topic.. taki zyciowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
jak jestes taka dorosla to poprostu szepnij mu do uszka ze go pragniesz ;) faceci lubia jak kobieta przejmuje inicjatywe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee..tam
naparwde to fajne ze kobieta mowi o swoich pragnieniach. Takie topiki powstaja najczesciej z inicjatywy facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga basiu333, powiedz mu tak: Drogi .. stoje tak tutaj pod twoim blokiem bo naprawde cie bardzo kocham no bo jestes fajny facet. Najpierw chcialam udawc ze chce mi sie sikac, ale postanowilam poprostu od razu ci powiedziec, ze bardzo chce ci zrobic loda a potem zebys ty mi zrobil minetke i rznal mnie z pol godizny. Potem jak chcesz bede twoja dziewczyna ? Co ty na to ? W dowod miloci pozwole ci zrobic anal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulina
mamo pomocy!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
oj kochana znajac facetow i ich mentalnosc to sie nie doczekasz, sama wez inicjatywe w swoje rece! a mowie ci faceci lubia odwazne kobiety, kreci ich to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworek , mało nie padła ze śmiechu a on jakby to uslyszał to by zwątpił : )) pomysłowy koleś z Ciebie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak jestes fajna i spoko laska to powinnas mu powiedzec prosto z mostu ... Mozesz tez przy tym pomasowac mu lekko i o dniechcenia czlonka przez spodnie .. Facecow to kreci bardzo i zacheca do seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworek wiem ,że zachęca lae raczej na dalszym etapie znajomości : ) masowanie członka odpada wolę coś dyskretniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodaj \"nie trzeba ze mną chodzić zobacz jaka oszczędność czasu i pieniędzy\" jak nic zaniesie cie na rękach na trzecie piętro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim dalszym etapie basia to masowanie członka zamierzasz stosować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wy sobie żartujecie a ja mam dylemat , kręci mnie ten facet , mam chęć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem no na dalszym jak już kilka razy byśmy to zrobili i bym wiedziała dokładnie co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK , oto dyskretniejszy pomysl ... Zapros go na jakies tance i dosyp mu viagry do drinka. Potem zaczaniecie tanczyc a jemu wtedy stanie od lekkiego nawet ocierania :) Pozostanie ci tylko wylumaczyc mu ze jego czlonek bardzo cie pragnie i ze nalezy cos z tym natychmias zrobic . .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworek proszę Cię bo już brzuch mnie boli ze śmiechu : ))) pozatym mam ochotę dziś , na tańce nie bedzie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz to robiliscie znaczy sie
co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak masz ochote to sytuacja jesty podbramkowa i masz tylo dwie Opcje: Opcja 1 - Zaspokoj swoje wszelkie pragnienia w jeden z nastepujacych sposobow: (a) piesczac sobie lechtaczke palcem lub wibratorem (b) Piesczac pochwe wibratorem lub palcem (c) poprzez kombinacje (a) i (b) Opcja 2 - Rzuc wszytsko na jedna karte, wyznaj mu swoje prawdziwe uczucia do niego i zasugeruj blizsze sotkanie tzreciego stopnia w czasie ktorego lechtaczka i czlonek beda piesczone naprzemiennie i/lub wzajemnie Polecam opcje 2, bo jak nie zadziala mozesz zawsze zastosowac Opcje 1 wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywracaj oczami
patrz na zmianę na jego rozporek a później na schody, rozporek-schody, schody -rozporek, chyba sie zorientuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×