Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swego czasu

CIUCHY Z LUMPEKSU SMierdza mimo prania.

Polecane posty

Gość swego czasu

co zrobic? w czym wy pierzecie??? wczoraj zmoklam i sweter zaczal niemilosiernie smierdziec a w zielam go czyty z prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierz porządnie i porządnie wypłucz w porządnym płynie do płukania :P U mnie w mieście lumpeksowe ciuchy nie śmierdzą. One wrecz pachną, bo zawsze przed wystawieniem na sprzedaż są prane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltakaczka
u mnie nie smierdza! owszem, jakis tam zapach maja, trzeba je, oczywiscie uprac, ale nie smierdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Są lumpexy śmierdzące i nieśmierdzące,ja robię zakupy w tych drugich,jesli przy wejściu mi zalatuje od razu wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko
ja kiedyś kupiłam taki sweter co nawet po praniu smierdział....a że bardzo mi sie podoba wlałam do miski gorącą wodę, dużo proszku do prania i zamoczyłam sweter na cały dzień i noc, potem wypłukałam w płynie i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
wypierz i wymocz porządnie w płynie do płykania albo kup Lenor w spryskiwaczu - do rzeczy których nie można uprać i pryskaj, pryskaj,pryskaj...oczywiście po wypraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektóre ubrania poprostu
mają taki zapach np. od barwnika. ja kupiłam żółty sweter za 100 zł i jak go piorę to śmierdzi niemiłosiernie :O Ale po wypłukaniu w płynie bodajże cocolino czy też lenorze ( niebieski kolor płynu ale nie pamiętam któej firmy ) zapach znika i pojawia się tylko jak sweter jest zamoczony. tak samo tunika czarna śmierdzi jak się nagrzeje na słońcu a też w sumei jakoś mocno tania nie była ( 80 zł taka cieniutka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100zł
za sweter? rany to nie lepiej było kupić nowy. Ja za 100 zł mam całą reklamówkę odjazdowych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×