Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Deuś -cała paleta barw!!!Jest niewymownie...w górze ptaszki kwilą cudownie!;-) ZAUWAŻYŁAM,ŻE POSIADASZ JUŻ TAKŻE SWÓJ WŁASNY TOPIK...PIKANTERIA!!!;-) Zaraz sklecę jakiegoś mailika i prześlę!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę rozćwierkane towarzystwo :) 🌻 Ja mam kryzys... :( Poza tym objadłam sie bigosem :D najlepszym na świecie bo sama go zrobiłam :) (dotąd nie lubiłam bigosu :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys w związku...tzn z mojej strony... faceci to tacy debile :o nic nie kumają :o:o:o No ja polubiłam dopiero jak sama zrobiłam :D ale już nie ma, zjadłam ostatnią porcję :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątasz w fanclubie \"twardego\"??? a ja myślałem ,że dzieciakami się zajmujesz:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
His nickname goes like this: HardXxX... but I asked my dear Dea🌻 goodafternoon Blondi I'm having a break for a meal so i"ll return in no time...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja aż tak sie nie nudze, żeby w fan clubie jakimś uczestniczyć :P a już napewno nie jakiegoś onanisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dawnych lat:P Dea no ile razy mam mówić, nie operuję innymi nickami już od bardzo bardzo dawna:P o nie!!!!! ja tez jestem \"starym znajomym\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem czy przetrzepania Tobie tyłka niesie za soba więcej kary czy przyjemności...Ty mnie wręcz specjalnie prowokujesz:) Twoja przeszłość zaczyna mnie zastanawiać....bo może miałem podobnie...ale nie o mnie mowa:P wypinaj śmiało ciało:classic_cool: znajomy nieznajomy kara musi być......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ci los...lekko Ciebie podpuściłem i już mówisz o współnym działaniu:classic_cool: nie przypominam sobie....zapewne miałaś inny nick....ja może i tez , dlatego nie pamiętam:P cóż za logiczne wytłumaczenie z mojej strony eee tam wystawię.....spalę po prostu;) razem z mostami za sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie drąż już tematu bo ja przeciez nie wypytuję.... może mnie to kiedyś zaciekawi, na razie udzielam jedynie kar cielesnych... z ładnie pachną, nie wyrzucę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiesz powiesz:D ja ładnie poproszę a ty powiesz jak na spowiedzi:P a po spowiedzi to juz wiesz co będzie grane........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak po prawdzie to jeszcze nic mi nie mówiłaś:D słowo pisane jak na razie dominuje... no jak ty lubisz przewracać sprawy na Swoje....masz upór godzien uznania, ale wiesz czasem odrobina uległości może spowodowac ,że właśnie sprawy potoczą się po Twojej mysli... no ale jak wolisz:P ja na wiele rzeczy muszę sobie zasłużyć, ale co do kary to jakoś mi się nie spieszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną nie przegrasz:P no chyba ,że będziesz aż za bardzo uparta..... ale ja chcę od każdej strony:classic_cool: no dziś jesteś nad wyraz zywiołowo nastawiona..... coś się dzieje??? o czym chciałbym wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wyżej tym lepsze owoce można zebrać...i z większej wysokości spaść zarazem:) no własnie o tym chciałem wiedzieć....bo coś tak patrzę, że Tobie ząbki i pazurki rosną:P babciu dlaczego masz takie duże oczy???? a gryż sobie gryź, nie martw się,oddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea jesteś wybitnie zachęcająca:classic_cool: ...im wyzej tym bardziej rozrzedzone powietrze ,że tchu nie można złapać, ale za to jakie widoki:D 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardziej taka kryptoreklama. dla wytrwałych i chętnych.... na tej wysokości mgła????? jeszcze trochę i maski tlenowe będą potrzebne, za zimno na mgłę:) dobra dobra, nie cukrój tylko drap i gryź:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och chyba tylko jakiś desperat😭 tylko nie zakładaj nigdzie konta bo będziesz znów na mnie skazana:P mam futro po babci trampki stomila no i mogę wziąść laskę dla niewidomych jeśli ta mgła taka gęsta:) a mówiłaś ,że tasz tylko urozmaicona gestykulację a jednak drapanie i gryzienie wchodzi w rachubę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to??? cała nauka pływania to desperaci....już Tobie opowiadałem.... papa...... być może będę koło północy, odezwę się... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo fajni faceci
nie istnieją, dlatego topik świeci pustkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie jest wyznacznikiem ani potwierdzeniem tego ,że takowi nie istnieją..... Nei mniej jak ktoś zajrzy to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×