Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość podczytywaczka.....
Niepewna🖐️ na topiku ani huhu;) a u mnie w domu juz jest;) znikam🖐️ ale podczytywać będę:classic_cool: pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w miare w porzadku wczoraj robilam afere, przez kolege chloapka, bo rzuca bluznierstwami, nie zycze sobie :P nie umie rozmawiac czy co? u mnie pada, siedze w domciu, slucham muzyczki i przypomnialam sobie a jak spotkam tego kolege to nie recze za siebie:P;) i musze sie przyznac, ze nie umiem gotowac chyba,ze lubicie nalesniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci pracują teraz intensywnie żeby mieć wolny wieczór i móc się urżnąć, poznać fajną dziewczynę i obudzić się rano zapachem kawy przyniesionej do łóżka :classic_cool::P😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość-> tak ładnie to ubrałeś w słowa:D Dea🌻 zbieram na wino, a raczej skończyłem.........:P znów musiałem udawać ,że nie mam wszystkich kończyn, co w sumie dziwe było bo siedziałem na klęczkach a w rękach trzymałem kubeczek..... Pozdrawiam wszystkie Panie gotować nie umiem, sprzątać,prasować i prać już tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
:) i gdzie są?? mam brzydki charakter-------> jeśli nie chcesz,to nie siedź tutaj,co za problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
no i gdzie faceci??? mam brzydki charakter------------> pogadaj z nią,ma maila w profilu,nie pierz brudow na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
ja szukam fajnego faceta,może to Ty>:) może napisz jej to na gg,skoro gadacie taka drogą.może się wszystko wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
:) życzę szczęścia bo chyba Ci zależy:)na jej miejscu bym Ci dala jeszcze jedna szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
napisala Ci tak? poczekaj,aż się zjawi na forum i niech Ci odpisze. do tego czasu glowa do gory,bo moze wszystko dobrze się ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona do 19 miala być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
no ale napisała,że potem się pojawi,więc pewnie Ci odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona do 19 miala być
Może i tak. Pisze co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona do 19 miala być
Abox, moze odpusc dzis, co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter wiesz co, Ty nie jesteś śmieciem. Ty poprostu jesteś zdrowo pierdolniętym manipulantem. Znalazłeś sobie ofiarę, która przejmuję się Twoimi chorymi jazdami i nawet gdy ona zaczyna Cię ignorować, to Ty i tak będziesz pisał te swoje chore teksty do usrania, żeby wkońcu wybuchła i napisała. Jesteś taki wspaniały? Masz do niej pretensje (nieuzasadnione zupełnie), to napisz jej to na mejla, a nie obsrywasz jej tyłek na forum, żeby zjednać sobie tych, którzy nie wiedzą jak sytuacja wygląda naprawdę. Znajdź sobie inne zajęcie, niż pisanie całymi dniami głupot na necie, bo w kiedy naprawde Ci odwali. Wyjdź na powietrze i zastanów się nad swoim postępowaniem, bo naprawdę zaśmiecasz ten topik, tyle że nie swoją osobą, a debilnymi wpisami. Taki jesteś biedny? Odrzucony? Uważasz się za śmiecia? Taki straszny jest Twój los? Samo to, że masz dostęp do internetu świadczy o tym, że raczej na jedzenie Ci nie brakuje. Jeśli te Twoje wypociny pisane są na serio, to radzę Ci idź na 10 minut do jakiegoś hospicjum, Domu Dziecka, czy Ośrodka dla osób upośledzonych i zobacz jak naprawde okrutne potrafi być życie. Może wkońcu ruszych trochę swoją łepetyną i docenisz, to co masz. Wierz mi, ze znalazły by się miliony osób, które oddałyby wszystko, by móc przeżyć choć jeden dzień mając takie możliwości fizyczne, psychiczne (może nie do końca), czy też materialne jakie Ty masz. Weź się w garść chłopie i przestań żerować na cudzych nerwach, bo to jest poprostu żałosne. Masz pretensje do Dei, że nie wymieniła Cię wśród fajnych facetów na tym topiku? Po pierwsze - czy to dla Ciebie naprawde takie ważne i wiarygodne? Człowieku, to tylko internet i każdy może napisać co chce niekoniecznie poważnie. Po drugie - każdy ma tu prawo żeby wyrazić swoją subiektywną opinię i nie musi pół godziny analizować jednego postu,żeby zastanowić się, czy jego opinia nie spowoduje burzy hormonów jakiegoś frustrata. Po trzecie - uważasz, ze Dea popełniła błąd, nie napisała, że jesteś fajnym facetem, tak? Powiem Ci tak...W mojej opini facetem nie jest każdy kto nosi spodnie i ma zarost na buzi. Facet nie użala się nad swoim losem, nie wypłakuje się na forum, nie mędzi kobiecie nad uchem kiedy ona nie ma ochoty na rozmowy z nim, tylko delikatnie się ulatnia. Facet nawet jeśli kobieta go zrani ( a wiemy oboje, że Dea Ci nic złego nie zrobiła) nie obsrywa jej dupy przed widownią i nie szuka sprzymierzeńców żeby mu w tym pomagali...mógłbym tu napisać jeszcze wiele rzeczy, ale po co...Ty i tak wiesz swoje. Nie wiem ile masz lat, ale dla mnie to Ty jesteś zwykłym dzieciakiem, który z nudów buduje (godzi sie z innymi) i burzy (ponownie się kłóci) budowle z klocków. Jeszcze dużo czasu minie zanim Ty staniesz się facetem, a to czy jestes fajny niech określa Twoi znajomi. Możesz mnie zrugać, znowu napisać, że ciaglę przesiaduję na erotycznym (znajdź tam choc jeden mój wpis, a Cię ozłocę), czy jakieś inne rzeczy, bo powiem Cie szczerze, że mam to w dupie. Wiedz tylko, że ja i zapewne 99% tego forum nie uważa Cię za śmiecia, bo tylko pojedyńcze jednostki zasługują na takie miano, a Ty do nich napewno nie należysz. Nie oznacza to jednak, że będę tańczył pod Twoją nutę i patrzył jak bawisz się innymi. Ostatnio napisałeś, że mylę się co do Ciebie i ja Cię przeprosiłem na wypadek gdyby tak było. Teraz jednak ostatnimi postami upewniłes mnie, ze miałem racje. Zabawię się w Nostradamusa i powiem Ci jak bedzie dalej wyglądała Twoja \"uczta\". Teraz ponajeżdzasz na Deę przez kilka najbliższych postów, następnie przejdziesz metamorfozę i zaczniesz ją przepraszać, a gdy wszystko wróci do normy znowu wybuchniesz. Stajesz się przewidywalny, a ponoc kobiety tego nie lubią. Zastanów się nad sobą i czasem lepiej podłub sobie palcem w nosie zamiast bezproduktywnie stukać w klawiature...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ralph de Bricassar
to było mocne.podpisuje się pod tym obiema rękami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym umiał to i 5 kończyną chwytną:P ja juz swoje też powiedziałem i obawiam się ,że byłem zbyt delikatny jest Piątek wieczór ja zrobiłem co miałem do zrobienia... CHiLLOUT ludzie...... Nikt mi nie jest w stanie spieprzyć wieczoru:D Może on być tylko ciekawszy.. Dea😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetow
aż mi mowę odebrało,dobry tekst mam brzydki charakter------>no to zastanów się faktycznie,czego Ty naprawdę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetów
są w końcu czy nie mam co liczyć?;) autorka znalazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetów
zainteresowna,czy jest ich więcej,może się załapie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
bzdura!! to ze umiem wekować słoiki to nie żarty;) :D:D:D pozdrawiam fajnych wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zapraszam-fajny zawsze może się ...załapać!!!;-) Podczytywaczka-witaj:-) Adamant -nie siej propagandy z łaski swojej!!!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fajnych facetów
ale gdzie oni kłamią?? przjrzałam ten topik i wydaje mi sie,ze oni się lubią,nawet niezłe towarzycho tu siedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że się ...lubią;-)!!! Tylko Adamant cosik się na nas boczy ...nad czym szczerze ubolewam!!!;-) Pozdrawiam Poszukujacą fajnych facetów!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
Bluerose 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×