Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KROPELKA...

POGADAJMY O FACETCH....

Polecane posty

Gość KROPELKA...

JACY SA I WOGOLE...PODZIELCIE SIE SWOIMI PRZEYCIAMI I OPINIAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potszyf zgorszony
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA...
WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA...
JESLI SAM NAPISZESZ TO PRZECZYTASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssss
na biezaco moje aktualne przemyslenia... boli mnie to, że czesto mówią, że laska powinna być taka śmaka owaka i ze tylko takie sa warte uwagii,a jesli widza na ulicy paszczura ale ubranego w mini i szpileczki slinia sie jak psy. ogolnie boli mnie, że sa takmi wzrokowcami, że łatwo można ich sobie okręcic wygladem wokol palca (sama robie tak od czasu do czasu zeby chyba tylko utwierdzic sie w mojej fatalnej opinii:O i cholera udaje sie:O) że nie rozumieja czesto rzeczy które kobiety wychwytuja bez słów mimo ze tłumaczy im sie jak krowie na rowie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA...
SPAM -mamy gadac o facetach a nie o kobietach a poza tym nie interesuje nas twoja wypowiedz....bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ona
przez takich jak ty, spam 1, niestety nie da się powiedzieć nic dobrego i lubię jak kobieta ma charakter i potrafi utrzeć jakiemuś pewniaczkowi nosa fakt, ssssssss, w tych sprawach, niestety, do bystrzaków nie nal;eżą :) (wszystko co napisałam, dotyczy przeciętniactwa i, aczkolwiek niechętnie, musze przyznać, że NIEKTÓRZY wyrastają ponad poziom, ale tacy nawet gdyby się bardzo starali, nie wymyśliliby takiego wpisu jak spam1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moja siora i ja, na pogaduchach, doszłyśmy do takiego, roboczego wniosku (może zmienimy z czasem): kobiety są jak trawki, gną się, czasem chwieją, ale nie łamią, mężczyźni jak patyczki, z wierzchu twardzi i sztywni, ale łatwo ich złamaC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spama 1
rowa marianskiego to ty bys kurwa pewnie jakiejs wielorybce wylizal walkoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
znowu podchodzicie do tematu stereotypowo ;P kobiety... pogadajcie o was samych, bo w tym macie doświadczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona333
a ja mam doświadczenia z facetami i powiem jedno: nie można im ufać!!!!!! NIGDY przenigdy, nawet najwspanialeszemu, najwierniejszemu facetowi nie ufajcie dziewczyny, bo się przejedziecie. Tak naprawdę oni przed wami udają co innego, a z koleżkami co innego..... taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona87
Świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
to samo faceci mówią o kobietach :P i też mają racje :P jest parę wyjątków na ziemi, ale nadal za mało... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka że większość z nich jest beznadziejna. a im większy dupek i kretyn tym bardziej się uważa ża uosobienie ideałów wszelkich.grrrrrrr mówią że chcą normalnej stalej dziewczyny ale jak znajdzie sie w zasięgu wzroku potencjalna gorąca kotka to chętnie jej zaproponuja szybki numerek. powie ci taki jeden z drugim że potrzebuje uczucia i stabilnosći a później sam tą stabilność własnymi rękami zniszczy. jak bedziesz chciała się związać na poważniej to usłyszysz że on \"ne jest gotowy na stały związek\" może to moja karma, ale niestety trafiali mi się sami tacy debile chociaż mam mnostwo super kumpli, których związki są normalne, zdrowe, ktorzy nie uciekają jak widzą najmniejszy probem na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola111
onaonaona333 .......... masz racje, Oni sa okropni a my jestesmy swiete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatutylkona....
flanger to poprostu takich przyciągasz, twoja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×