Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tonia rachel

czy zwiazalybyscie sie z facetem bez kasy i pracy?

Polecane posty

Gość tonia rachel

szczerze. Bez grosza przy duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz kochac
faceta czy jego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Tak, jesli bym sie zakochala. To nie ma nic do rzeczy jaki jest jego stan majatkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szanowalabys
go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka balltycka
facet nie powinien obarczać kobiety taką sytuacją tylko działać dla poprawy swojego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.
szanoawłabym go gdyby i on mnie szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa
na dluzsza mete to troche niebezpieczne, z samej milosci sie nie wyzyje, a brak kasy powoduje takie problemy ze coraz wiecej spiec, stresow itp itd. z drugiej strony ten facet przeciez spokojnie moze zarobic jeszcze no chyba ze jakis malo zaradny to juz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szanowalabys
ale jak to sobie wyobrazasz chcesz isc do kina, a on nie ma na bilety (nawet na 1) do restauracji? nie ma mowy, bulki ci kupi zrobi dzieciaka, i kto go utrzyma? i ciebie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia rachel
no wlasnie o takim facecie mowie co nawet nie ma kasy na bilet do kina a nawet na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
A dlaczego nie ma?? Bo jest leniem smierdzacym czy po prostu przejsciowa sytuacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonia rachel
bo np szuka czegos za 2 tys a za 500 zl nie pojdzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szanowalabys
moze nie ma abicji a moze po prostu kogos dla kogo mialby sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bym go pokochala z pewnością, ;) taka jestem ;) ale to nie znaczy ze dalej by mnie interesowal jezeli nie przejmowal by sie tym stanowiskiem :O tzn. jesli caly czas liczyl by wylacznie na rodzicow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'jestem\'\' dobrze mowi, jak lezy na wyrku i nie riszy tylkiem to inna sytuacja niz zawirowania zyciowe i problemu :O temu drugiemu staralabym się pomoc na wszystkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywyście
że Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam zlosliwy tylko w ekstremalnych przypadkach ;) ale co, literki juz starte i jeszcze musisz patrzec zeby wiedziec gdzie sa? tyle uzywania.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol-sa
teoretycznie uważam że to głupota... a jednak związałam się właśnie z takim, nie miał dosłownie nic, nie mieszkał na swoim, nie pracował (i tak przez kolejny rok), bliscy mu pomagali jesteśmy razem i bardzo się kochamy a wszystko układa się coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi-lena
zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
inaczej byście gadały, jakbyście takiego pokochały... :P żyje się RAZEM I WTEDY JEDNO DRUGIE MOTYWUJE... ale za waszą motywację (z wyjątkiem pani wyzej) to ja dziekuję, egoistki i materialistki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra wyszła za takiego bez kasy i pracy. Teraz utrzymuje cały dom, męża-nieroba i dwójke dzieci. Dzięki... Tak jak któras powiedziała - to zależy dlaczego nie ma pracy. jeżeli jest leniem albo czeka na posadę prezesa - to takim facetom mwimy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa__
mysle ze nie... nie chodzi oto zeby jeździł BMW i mieszkał w apartamentach w centrum warszawy, mial zlote zegarki i naszyjniki :) po prostu lubie facetów ktorzy umieja sobie radzic w zyciu, przepraszam jak komog uraze ale dla mnie facet, który NIC nie umie zrobic z włąsnym zyciem, tylko siedziec, czekac i ogladac TV i czekac az ktos lub cos pokieruja jego zyciem nie jest wartosciowym partnerem !!! kazdy ma takie zycie na jakie sobie zapracuje !!! a ja lubie mezczyzn którzy krok po kroku spełniaja swoje marzenia, osiagaja sukcesy itd itd na szczescie sa tacy faceci na swiecie i mam szczescie ich spotykac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam
takiego faceta,golutkiego zupełnie z kątem u swoich rodziców,pokochałam go takim jaki był,pomogłam,podałam rękę,wyjechał zagranicę ( z króciutkimi przerwami 2 lata ),heee nawet ładowałam mu telefon,ale zawsze wracał goły, co robil z kasą? nie wiem, w każdym razie jak znalal metę (bogatą panią) to się na mnie wypiął,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×