Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ją lubię

Mówcie co chcecie, ale Kasia Cichopek to najporządniejsza nasza gwiazda!

Polecane posty

Gość bardzo ją lubię

Kulturalna, miła, skromna. Do tego wykształcona. Wierna swojemu mężczyźnie, a nie skacząca z łóżka do łóżka. Zero skandali. Za to ją cenię i szanuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
i kokieteryjnie trzepocze rzęskami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszystko przyjdzie czas
Trudno mówić, że "nie skacze z łóżka do łóżka", bo dopiero co nastolatką przestała być. Jak będzie taka wierna przez następnych 20 lat, to można będzie użyć takiego stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie
porownac ja i BRODKE - zadufana gwiazdka jednego sezonu- mam naadzieje, zarozumialec - warto poczytac inny tpic o osobach ktore ja znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się zgadzam
Przemiła dziewczyna, nie zmanierowana na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę jej rzęs
Gdybym ja miała takie rzęsy, też bym nimi trzepała:( Kurde jakie, to jest niesprawiedliwe- ona jest człowiekiem, ja jestem człowiekiem, więc czemu ona ma firany zamiast rzęs, a moje są ledwo widoczne:(:(:( Ona kupi sobie tusz za 3 zł na bazarze, a rzęsy będą wyglądały jak z okładki. Ja kupię sobie tusz Diora i moje rzęsy nawet w połowie nie będą przypominały jej firanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
wiesz to w sumie prawda odnośnie tych rzęs, tylko ona tak celowo nimi macha udając biedną dziewzynke na litośc biorącą. Oj te jej firaneczki ahhhhhhhhhhhhh super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez mnie ciekawi
pierdolisz od razu? masz chorobe nerwicę?:D tak udaje niewiniatko dziewczynke z zapałkami słodką idiotka , oj jak ona się usmiecha cnotka niewydymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę już zadufaną brodkę..
przynajmniej nie udaje cnotkę niewydymkę jak cichy chopek... cichy chopek to idealny idol dla radiomaryjnych fanów, jest nudna, bez osobowości, jak porcelanowa laleczka na najwyższej wystawie... według mnie ma posklejane rzęsy, ktore wyglądają bardziej tandetnie niż ładnie... chyba wy nie widzieliście pieknych długich rzęs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała fruzia
a mnie zaczęła denerwować jej ta przesadna skromność, dobroć itp. w dodatku wszędzie jej pełno...gwiazdeczka jednego serialu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne lepiej żeby dupy
wszystkim dawała jak reszta. Wtedy byście ją obsmarowywały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anacondaa45
Uważacie, że jest nudna? Może z waszego punktu widzenia :O Przynajmniej nie musi się wstydzić swojego zachowania jak reszta tych pseudo-gwiazd - samozwańczych na dodatek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsko
one tez znowu taką super gwiazdą nie jest...ludzie dajcie spokój...lubiłam ja w serialu i uważam że jest ładna, ale teraz gdzie się człowiek nie obejrzy tam Cichopek!Ona przecież nie jest nawet aktorką, a zasłynęła po TzG! I niestety coraz mniej ją lubię bo coraz bardziej sie "NARZUCA" (czyt.za dużo jej)moim oczom, prasie, telewizji... była super babeczką Kingą a teraz to takie marne połączenie nieaktoreczki z wylansowaną na siłę tancerką....boszszssz...przecież to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahha
akurat aotorko wiesz o niej wszystko!! cicha woda brzegi rwie i na pewno n9e jest taka idelana jak ci sie wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba bardzo twarz kasi, a poza tym nie jestem nią oczarowana. Nie lubie po prostu takich dziewcząt jak kasia-słodziutki, kochane, niewinne, skromne, wrażliwe, milusińskie,grzeczne....ech-taka cukierkowa lala :/ ale nic do dziewczyny nie mam-po prostu zastanawiam się skąd nagle się wziął taki wielki popyt na kasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichopek
nie jest zbyt seksowna ,to taka kumpelka z bloku obok jakich na osiedlu spotyka sie bez liku ,niczym sie nie wyróznia a za 20 lat bedzie pewnie wyglądać jak klasyczna kura domowa:) pozdro Kaska jedziesz i nie zatrzymujesz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pod wrażeniem
Cichopek to taka dziewczyna z sąsiedztwa- zgadzam się z tym. Ale to, że jest wszędzie odróżnia ją od innych dziewczyn. Wdiocznie miała coś w sobie skoro zaangażowano ją do roli Kingi, a następnie do udziału w reklamach, prowadzenia programów i nawet do tytułu Viva najpiękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiesz
ze wikszosc z tych mlodych aktorow i ziennikarzy to synowie corki czy jakies pociotki znanych osob - pracujacych w branzy?Taka osoba z zewnatrz bez znajomosci to sobie moze :) isc na casting zeby ja pan rezyser mogl przeleciec a pozniej gac ochlapa w postaci roli statystki i obietnice "jak cos bedzie to na pewno sie odezwe' :) nie wiem jak bylo z Cichopek ale wiem jakie tam sa koneksje i kto co moze osiagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nastepna
taaaa najporządniejsza:p bo tak się wykreowała na taką cnotkę nie wydymkę wkrótce pewnie matke polkę ale cóz zrobić taki zawód,odobiscie mi sie nie podoba fizycznie bo za niska i trochę okrągła,zwłaszcza nogio takie grubsze a poza tym bez charakteru a ja nie lubie takich osób,zbyt łagodnych super miłych,xle się to kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dziewczyna.
Nie mylicie przypadkiem Kasi z serialową Kingą?? Może poza serialem jest zupełnie inną osobą, bardziej pewną siebie i już nie tak pomocną. Na mnie zawsze wywierała pozytywne wrażenie, aczkolwiek nie wiem jaka jest naprawdę. Po części jej zazdroszczę: ma fajną, kochającą się rodzinę, mnóstwo pieniędzy, fajnego faceta i w dodatku gra w najpopularniejszym serialu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam jej osobiscie
i nie wiem jaka jest poza serialem jak ktos spal s Cichopek to niech napisze jaka jest w luzku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spałem z Cichopek
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×