Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laida_30

zastanawiam się na tym od wczoraj i...

Polecane posty

Gość laida_30

wiecie mam taką dziwną i trudną do zinterpretowania dla mnie sytuację... pozwólcie, że Wam opowiem... Pracuję w firmie, w której często przychodzą różni kontrahenci, z niektórymi znam się już kilka ładnych lat, z niektórymi jestem na \"Ty\" i o to własnie mi chodzi.... Wczoraj jeden z nich przyjechał rano, po trzytygodniowym urlopie.... ja akurat byłam czymś zajęta... podszedł do mnie objął w pasie, lekko przytulił i pocałował we włosy...... hmmmm..... nie wiem zupełnie co o tym sądzić i jakoś od wczoraj temat nie chce mi \"zejść z głowy\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
dea :) no tak właśnie pod tym kątem idą moje myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armin vb
dea, jestes genialna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
armin, krcze nie nabijaj się...... tak poprostu zapytała, bo kobiety już tak mają, że są pokręcone.... dobrze, jak ktoś popatrzy na to z boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
aż nadto dea, stąd właśnie to moje zaskoczenie.... jest sporo ode mnie starszy, zawsze sobie zartowaliśmy, wychodziliśmy na papieroska.... ja to robiłam tylko z sympatii, może on inaczej to wszystko ocenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty jak
zareagowałaś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
czy zareagowałam??? powiem szczerze byłam w takim szoku, że tylko mogłam na niego popatrzyć...... i nic więcej..... dodatkowo w jego wzroku było coś takiego "tęskniłem" jestem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
wiesz dea, generalnie mam naturę osoby otwarej, wesołej.... zastanwiam się, być może gdzieś zastosowałam jeden ze swoich "wzroków" ...... wiecie z drugiej strony jak na to patrzę, to widzę, że jak wychodziliśmy na papieroska, to On zawsze zabierał mi zapalniczkę i odpalał papieroska..... jak mi coś upadło, to szybko podnosił, zanim zdążyłam zareagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
nigdy nie patrzyłam na to z tej strony...... może teraz warto.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laida_30
no cóż podumam nad tym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×