Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka26

ciąża po depo proverze

Polecane posty

Gość ewka26

czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 3 zastrzyki depo od razu po porodzie a bylo to juz ponad 4 lata temu... pozniej zazcely sie problemy bo ie wrocil okres a jak juz nawet po lecznieu homrlanym wrocil to i tak cykle bezowulacyjne, pozniej torbiel (co jak stwierdzil gin jest skutkim depo) od pewnego czasu niby juz wszystko wrocilo do normy ale w cuiazy jakos dalej nie jestem,.. odradzam depo kazdej dizewczynie ktora chce ja zastosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a ty bralas depo i masz problemy czy tylko tak przez ciekawosc pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26
tak ja również wziełam 3 zastrzyki, ostatni ok. 1 miesiąca temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26
i nie wiem jaki okres powinnam odczekać aby móc starać się o nast. dzidzie i czy jej nic nie będzie po tym zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka moj gin powiedzial ze plodnosc po tym moze wracac nawet rok czasu i rzadko sie zdarza zeby wrocila szybciej niz po 3-4 miesiacach takze w sumie ten okres akurat odczekasz i wtedy zastrzyk powinien przestac miec jakeis skutki uboczne. mam nadzieje ze bedziesz miala wiecej szczescia niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26
mam taką nadzieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-4 mieisacach po okresie kiedy ten zastrzyk ma koniec dzialania czyli jak mialas zastrzyk miesiac temu to dziala kolejne 2 plus dodatkowo okres kolejnych miesiecy wiec w sumie pewnie okolo pol roku to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26
teraz żałuję ze zdecydowałam się na ten zastzryk, no ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Może po 6 mies. uda się, myślę ze dziecku nie powinno nic być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja top mysle ze depo jest bardziej wredna dla kobiety niz pozniej dla dziecka, przeciez moga ja stosowac matki karmiace wiec jakby mogla szkodzic dziecku zycze powodzenia z zaciazeniem wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka26
dziękuję i mam nadzieję ze szybko wróce do normalnych cyklów i płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×