Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firlipka

czy roznica 16 lat to nie za duzo? Do tego rozne kraje....

Polecane posty

Gość Firlipka

Firlipka mam chlopaka on bedzie mial wkrotce 39 lat , ja mam 23. Do tego on jest Brytyjczykiem a ja Polka Czy nie uwazacie ze roznica wieku jest za duza? Na razie jest super i tego sie nie czuje...Ale wy moze macie jakies inne doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipka
niski i brzydki! Nie rozumiem ? Gdyby bylo 23 to za duzo ? Czy Ty masz 23 ? Ups chyba nie rozumiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja w grudniu biore ślub z mężczyzną o 17 lat starszym ;) Jestem w Twoim wieku. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipka
Gratulacje !!! On cos wlasnie ostatnio bakal o slubie...a ja dostaje w tym momencie palpitacji serca, bo to szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
jak długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipka
krotko 8 miesiecy, a znamy sie od 2 lat. Ale spedzamy kazdy dzien razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
jeśli go kochasz i wiesz że on kocha Ciebie to co stoi na przeszkodzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipka
kocham ale boje sie tez, bo dla mnie to decyzja na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
a więc nie problem w tym, że on jest starszy, tylko w tym, że nie wiesz czy wogóle chcesz się związać na całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoka
Hej, chyba moga cos napisac bo mam doswiadczenie;-) Byłam kiedys z Brytyjczykiem (polskiego pochodzenia). On był moim nauczycielem w skzole jezyka angielskiego. Sama nie wiem jak to sie zaczelo ale on twierdziłą że wpadłam mu w oko a ja byłam dumna z faktu że zwrócił na mnie uwage, na mnie która ma niską ocene samej siebie. Różnica miedyz nami była 21 lat. Kupa czasu. On był po rozwodzie z 2 dzieci. Rozstalismy sie po roku potem wrócilismy do siebie. Bylismy jeszcze razem jakies pół roku i ja to skończyłam. Juz drugi raz tego czegos nie czułąm. Ale moge powiedzieć, że dalej mam sentyment do niego i dalej miło o nim mysle. To były naparwde super lata. Nikt tak sie mna nie zajmował i nie troszczył jak on. Sama nie wiem dlazcego sie to skonczyło. Moze nie zcas i nie miejsce. Ja jednak byłam za mloda. Byłam jakos w Twoim wieku. Chciałam sie bawic, imprezować, wygłupiać, a on był już za stary. Nie wiem jak Ty do tego podchodzisz. Ale wiedz jedno nie ma różnica wieku żadnego znaczenia jesli Ty sie czujesz super w tym zwazku. I co najważniejsze kochasz i jesteś kochana. U mnie jeszcze dzieci miały swoje 2 grosze. Byłam za mloda by zrozumiec jak wazne dla niego są dzieci. One były o mnie zazdrosne, wiec były miedzy nami awantury. Czasami po prostu nie dane nam jest byc z nasza wielka miłością. I powiem Ci, że teraz mam 30 lat i jesli spotkalibysmy sie teraz, to bylabym wdzieczna losowi za takiego kochanego faceta. Wtedy spotklaismy sie za wczesniej, nasze swiaty różniły się i to bardzo pzreszkadzało. I druga rzecz, jesli spotykacie sie rzadko, raz na 2 tygodnie, to tak naprawde sie nie znacie. Ja mialam to szczescie że on mieszkał w moim miescie i moglismy sie czesto widziec. Moja koelzanka kiedys mi powiedziala: Najwazniejsz ajest miłość, bo jesli nie kochasz tego faceta to wszytsko zacznie Cie irytować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlipka
to chodzi o wiare... WLAC+SNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Na to nikt tu Ci nie odpowie. Jeśli w związku co kolwiek stanowi bariere to uważam, że nie ma sensu. Musisz być pewna i zdecydowana, a dasz sobie rade ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
popieram przedmówczynie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dlaczego według Ciebie anonimku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×