Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumpernikel

Kobieta kierowca

Polecane posty

na głupote i brak wyobraźni wyrozumiała byc nie mogę. A to jest dla mnie głupota i brak wyobraxni jak ktoś ci zaufa, pożyczy auto a ty zarysujesz i to nie raz. to karygodna głupota, chamstwo i brak kultury. tak sie nie robi to brak szacunku dla osoby która pożycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ale facet też głupi - jak coś takiego się powtarza to powinien przestać pożyczac albo z miłości do auta :P albo z miłosci do dziewczyny, która w konću sobie krzywdę zrobi jeżdżąc nieostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to
specjalnie mu w odwecie samochod rysuje? nie ma az takich głupich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on trabi czasem na ładne dziewczyny, zagaduje i numer telefonu prosi, udaje mu sie....na takie dziewczyny wołaja blachary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Curuś-Blachara
grzeczniej proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mi powiedziała na ucho ze jak on nie przestanie to tak mu zrobi...jak to usłyszałem zrobiłem oczy jak talerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tak robi bo ona jest taka dominujaca teraz ze prawie na nic mu nie pozwala..na poczatku mogł robic wiele sam a teraz nawet mu kluczyki od domu zabiera i chowa, aby był tylko z nia..jest zadrosna o niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle jest tez zła na mnie bo ja mu kupiłem na urodziny rózowe stringi meskie...tak dla jaj..aby on mógł załozyc je i ją rozsmieszac wieczorami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja tez psa Pimpka York mały i słuchajcie on sie raz wkurzył no kumpel bo ona pozwoliła mu wskoczyc do wanny ja sie kapała..wogóle ja nie wiem co to za para ...mam z nimi urwanie głowy..nie jemu tylko Pimkowi Yorkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem ona mu mówi ze ten York zrobił cos jak prawdziwy superman...i ze mój kumpel to nie chce wskoczyc tak do kapieli jak Yorczek chociaz ona tego chciałaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D -------------------------- /| /| | | ||__|| | PROSIMY NIE KARMIĆ | / O O\\__ | / \\ TROLLA | / \\ \\ | / _ \\ \\ ---------------------- / |\\____\\ \\ || / | | | |\\____/ || / \\|_|_|/ | __|| / / \\ |____| || / | | /| | --> | | |// |____ --> * _ | |_|_|_| | \\-/ *-- _--\\ _ \\ // | / _ \\\\ _ // | / * / \\_ /- | - | | * ___ c_c_c_C/ \\C_c_c_c____________ http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×