Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wymagajaca

Zabawki z wypustkami ...

Polecane posty

Gość Wymagajaca

Witajcie :) Zakladam nowy temat poniewaz bardzo kreca mnie zabawki z duzymi wypustkami .... Szukalam prezerwatyw z wypustkami ale znalazlam tylko takie minimalne jak glowka od szpilki :( Powiedzcie mi czy to tylko ja mam takie zboczone zachcianki bo szczeze mowiac nie wiem jak mam to powiedziec swojemu partnerowi :P .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagajaca
Dzieki Madziu ale potrzebuje jakis naprwde wiekszych wypustek :( Probowalam juz unimila i durexa i wszyskie sa tak samo minimalne , tak ze ledwo je czuje :(.... Nie wiem juz moze pojde zobaczyc do sex-shopu :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagajaca
Jej takich wypustek a raczej kolcy to moje oczka jeszcze nie widzialy WOW Jestem pod wielkim wrazeniem Wielkie dzieki napewno wyprobue :) :):):):):):):) heheh Ciekawe cio powie na to moj partner:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_23
wymagająca kup sama i pokarz facetowi, zostaw gdzieś specjalnie, np na łóżku i idź pod prysznic, powinno się zakończyć sukcesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
tez sie chyba skusze i sobie kupie... ciekawe co moj partner na to jak mi kupil przyjaciela to oszalalam z radosci a przeciez mezczyzni lubia patrzec jak nam dobrze wiec teraz zaszaleje z nakladeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×