Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

piękna od przystojnego karta imigrantów wypełniających dokumenty wjazdowe. imigrancji chcą wjechać ale mają problemy na granicy wjazdu. ta karta obrazuje obecną sytuajcę. problemy niezależne od nas z przesiedleniem. następna karta zadaje pytanie, czy podołasz obowiązkom, które będą bliżej i czy to jest najlepsze rozwiązanie? samolot do którego ona wsiada ląduje, czy zaopiekujesz się właściwie osobę, która nim przybędzie? ta osoba będzie wymagać opieki i troski, będzie się czuć nieco zagubiona po przeprowadzce. jeśli chodzi i intwestycję, zyski nie będą aż takie, jakich mogłaś się spodziewać, lecz wkłady nie są zagrożone, karty też mówią, że zysków użyjesz ich do rozwoju firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna żona przystojnego męża
eh nie zupełnie chyba o to chodziło ale dzięki.... moja sytuacja jest dość skomplikowana.... mama przeproadza się do miejsca, które dobrze zna więc zagubiona na pewno nie będzie.... problem mamy z pechem, który nie wiadomo dlaczego prześladuje nasze tranzakcje mieszkaniowe.... już nie raz coś kupowałliśmy i nigdy takich "jaj" nie było.... a moja inwestycja... cóż mój osobisty, realny wkład finansowy....sam w sobie był niewielki za to odpowiedzialność wielka i zyski mogą być duże lub kompletna klapa.... dlatego to co napisałaś to nie wielkie pocieszenie.... cóż trudno pożyjemy zobaczymy, dzięki za Twoją próbę, próbować zawsze warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo kart opisowych podałam to zbędne. zyski będą, bo w kartach występujesz jako osoba z zyskiem inwestująca w coś, co daje kolejne pieniądze. pecha nie mażadnego. mama się przeprowadzi, bo karty pokazały osobę, która po podrózy przekroczyła granicę - to nie znaczy, że przylatuje z daleka! samolot i przekraczanie granicy to sybole przemieszczenia a odprawy celnej - znalezienia sie w innym miejscu za sprawą formalności. czyli przeprowadzka się uda, mama będzie blisko Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakim cudem, ale trafiłaś w sedno :):):) Z tym, że to nie jest problem czarodziejski, tylko jak najbardziej naturalny, gdyż ten potomek ma 10 miesięcy :) Zastanawiam się raczej - klasycznie, w sobotnią noc- nad finansami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Wróżka, u mnie nie ma czarów, to rzeczy naturalne, dotyczący równie naturalnych spraw. karta mówi, że po Twoich dzisiejszych podliczeniach będziesz zdziwiona, że środków masz mniej niż się spodziewałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wciąż dla mnie nie do pojęcia jest, skąd karty wiedzą o mnie cokolwiek? Oprócz numeru IP komputera nie mają przecież żadnych danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yata
A mi powrozysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yata
Wiem, jej sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Dobrej Wróżki mam dobre wieści w kwestich firanasowych. Wkrótce zaczniesz zbierać plony swych działań. Pisana jest duża poprawa w kwestiach materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwości finansowe w tej chwili są ukryte, nie zauważasz ich, masz mniemanie, że gdyby nie czyjeś działanie, byłoby w tej kwestii lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta przedstawia ekskluzywną imprezę z szychami. tam macie się znaleźć, ktoś je Wam wreszcie pokaże. ktoś o wyższej randze pozwoli Wam te niezauważalne dla Ciebie perspektywy zauważyć lub wykorzystać do swoich celów, na czym i Ty zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yata
Dlaczego on sie nie odzywa? Ps: nie jestesmy razem, znam go tylko z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynika, że wydawało mu się, że piszesz tylko dla zabawy, że odpisując robisz to tylko z obowiazku podtrzymania znajomości. miał inne oczekiwania, nieco dalej idące niż pisanie sobie dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yata
Dziekuje. Nie wiem co zrobic...ehhh.:( Jeszcze raz dzieki, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, karta przedstawia ambasadowów, ale to tylko przenośnia i nie bierz tego dosłownie :) chodzi o spotkanie w ustawionym gronie, przyjaciół z pozycją, mającymi firmy, oni Ci pokażą to, czego nie zauważasz a masz. masz ale nie jesteś w stanie zobaczyć, więc i wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrozysz mi
czy w moim zyciu cos sie wreszcie zmieni? na lepsze czy gorsze? i czy spotkam sie z tym o ktorym mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×