Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa19

czy w taki momencie jest mozliwa CIAZA!

Polecane posty

4 sierpnia kochalam sie z moim chlopakiem byl to ostani dzien okresu.... a pozniej po 58h godzinach poszlam do ginekologa i zastosowal mi tabletki (Metoda Yuzpe) bo podczas stosunku kochalismy sie bez prezerwatywy i nasienie zostalo w srodku ..czy moge byc w ciazy???prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu to samo
tak, na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zadajesz głupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jeszcze wczesniej byl to przedostatni dzien dzialania tabletek antykoncepcyjnych...to byl 6 dzien przerwy w braniu tabsow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka_P
no to jestes w ciazy, martwisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
Czekaj, bo czegoś nie rozumiem. Bierzesz tabletki anty? Więc czemu się denerwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNO
bierzesz tabletki i zadajesz tak idiotyczne pytania. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore tylko bralam ...i nie wiem czy jeszcze dzialalay bralam od 9 lipca do do 29 lipca i pozniej jest tzw przerwa 7 dni czyli do 5 sierpnia a kochalam sie 4 sierpnia to jeszcze dzialaly???prosze pozmozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnieq
tabletki przecież działają w przerwie 7-dniowej... !!! Bierzesz a nie wiesz ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak dzicko współży
przeczytaj sobie ulotke tabletek.. i dziewczyno troche dojrzalej podchodz do tej dziedziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko slyszalam ze jak sie ma okres to ponoc nie mozna zajsc w ciaze to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tak miałam
i dzis mam cudowną córeczke... pamietaj ze zaden srodek nie daje Ci 100 % pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170 spokojnie wystarczy
ja pierdzielę ta znowu to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka po takim stosunku w trakcie okresu bez zabiezpieczenia jest dzisiaj mamą ślicznej dziewczynki:) ale nie brała tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
Po pierwsze to bardzo fajnie rozstroiłaś sobie hormony, bo jak rozumiem brałaś tylko 1 opakowanie tabletek anty, a później jeszcze tabletki "po". Mysle,że ciąża jest mało prawdopodobna. Dla pewności poczekaj jeszcze kilka dni i zrób sobie test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś w ciąży
ja mam 100 razy wieksze powody zeby się bać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było pomyśleć
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes na 100% zabezpieczona w czaisie siemiodniowej przerwy...nie martw się na 100% nie jestes:) co prawda plemniki zosatją w orgaznizmie kobiety jeszcze jakiś zcas...dlatego zaraz po siedmidniowej musisz wziąć tabletkę...ale skoro ty zastosowałaś Yuzpe to naprawde nie masz się czego obawiać.... a co do zajscia w ciąze podzcas okresu to to jest prawda. dlatego że podczas okresu są dni niepłodne. ta zasada jednak nie ma zanczenie w przypadku gdy bierzesz tabletki...wtedy nie ma dni płdnych, niepłodnych czy tez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki Ci wielkie za takie info ale wiesz dzis wystapilo u mnie krwawienie nie wiem dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne jeśli zastosowałaś Yuzpe. to spora a jednorazowa ilość hormonów. musiała więc wywołać jakaś reakcje organizmu. nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po następnych pięciu
PO branych razem z antykonceptami :O rozchrzaniłaś sobie hormony i sie pytasz dlaczego wystąpiło jakieś krwawienie... oj dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×