Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Klaudunia

Nie chcę już nosić okularów... Co zrobić?? Pomóżcie...

Polecane posty

Gość Klaudunia

Mam 13 lat i stale nosze okulary, ale ostatnio zaczynam miec kompleksy bo uważam ze brzydko w nich wygladam. Mam +4 w obydwóch okach. Czy jest jakiś sposób aby zlikwidować ta wadę i abym mogła już niedługo chodzic bez okularów? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
a nei myslałas o soczewkach ja noszę soczewki od 15 roku życia a mam juz 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie ładne okulary
wadę możesz zlikwidować diopiero jak dojrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudunia
agatta a prosze, napisz jaką dużą masz wadę?? bo ja mam aż +4 :( a czy soczewki są wygodne, nie masz z nimi problemu? odpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana_20 latek
agata i poprawiła ci się wada wzroku przez te 7 lat?? noszenia soczewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
naprawdę kup soczewki, ja wiem bo jak ja miałm 13 lat tez nie znosiłąm okularów. Soczewki ok 100 zł raz na ok 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
tzn? wada mi sie troszeczke powiekszyłą o 2 diop. jak byłąm w szkole sredneij teraz od praktycznie 3 lat sie nei zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana_20 latek
aha bo ja wlasnie zaczełam nosić soczekiw 3 miesiąć dopiero ale teraz zamierzam jeszcze zmienić kolor oczu a wy czy zmieniacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
nie, koloru nigdy nie zmieniałam. Takei soczewki pewnie są trochę droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana_20 latek
nawet nieduzo tez mysłąam ze duzo drozsze ale nie i chyba sproboje przynajmniej raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudunia
Agatta a ile teraz masz dioptrii?? i czy soczewki są wygodne?? nie boli przy wkładaniu?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
mam -5 dlatego nie wyobrażam sobie życia bez soczewek, wkadanie nie boli , nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
wkładanie jak juz sie nauczysz bedzie zajmowało ci gora 3 sekundy!! polecam, ja sobie nie wyobrazam chodzic w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
a tym bardziej jak okulary odbierają ci pewnosć siebie po co mieć kompleksy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
z czystym sercem polecam tyle lat nosze i moge wypowiadać sie tylko pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
musze zmykać potem pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudunia
serdeczne dzięki Agata :* moze postaram sie nakusic rodziców na soczewki bo juz mam dośc tych okularów! Masz gg? moze poklikamy kiedyś, jeśli nie przeszkadza ci to ze mam 13 lat :) A wy kochani jeszcze piszcie czy sa tez inne sposoby np. jakas operacja oczu... piszcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landryna11
Też noszę okulary a bardzo to bardzo ich nie chcę nosić a matka się na soczewki nie chce zgodzić bo zadrogie a w cale nie bo 70 zł soczewki lub 40 zł płyn secjalny do soczewek no i plus 1 wizyta u okulisty 100 zł a matka powiedziała, że nie a ja się bardzo meczę nosząc okulary bo jak je nosze zadługo to mi cała twarz mrowieje i wytrzymać nie mogę i tak mam już 1 miesiąc odkat noszę okulary i się męczę. więc pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej zrobić laserową korekcje wzroku i pozbyć się wady! Moja znajoma zrobiła sobie taki zabieg w Centre de la Vision w Krakowie i bardzo sobie chwaliła tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie jakies super oprawki, w moim przypadku kupilam sobie fajne z galeriawidzenia com, i nagle okulary zaczely wygladac duzo lepiej :) I Sie z tym pogodzilam po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam kupiłam i są beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zlikwidować" wadę wzroku na stałe można jedynie operacją laserową. Mniej inwazyjne od operacji, a dużo bardziej komfortowe od okularów jest stosowanie soczewek kontaktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od soczewek można się nabawić chorób oczu. Lepiej postawić na operację laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzi do laserowa korekcja wzroku, może być optegra, buahahahahaha prowadzi do soczewki kontaktowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka233
Pójdź do okulisty i zapytaj, czy Twój wiek jest odpowiedni na noszenie soczewek, a jak nie to poczekaj jeszcze trochę. Jeśli będziesz miała powyżej 18 lat mogę polecić Ci zabieg Lentivu - laserowa korekcja wady. Dla osób, które są teraz zainteresowane - wykonuje się go w klinikach Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilotkova

lentivu jest dla osób, które ukończyły 21 lat. Potem są badania kwalifikacyjne, wizyta. tzn najpierw wizyta 😛 Wiem bo miałam 2 lata temu zabieg Lentivu. Tydzień później szłam na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszka

no i moim zdaniem takie zabiegi - jeżeli się zakwalifikujesz to jest na prawdę bardzo dobry pomysł! a Lentivu daje sporo możliwości, ja się zdecydowałam na taki zabieg i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiks

no dokładnie, a o ile się nie mylę Lentivu jest wykonywane w Optegrze. A to jest bardzo dobra i sprawdzona klinika. Mają dobry skład lekazy... zresztą widziałam że mają dobre ceny na ten zabieg, także może warto sie tym zainteresować bliżej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi88

Jestem po zabiegu Lentivu w Optegrze, może z pół roku ? Zabieg krótki, bezinwazyjny, krótki okres rekonwalscencji, to mnie właściwie przekonało. Czułam lekki dyskomfort, ale z biegiem czasu, z dnia na dzień było coraz lepiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku w Centrum Korekcji Wad Wzroku Spektrum. Od teraz jakość mojego życia uległa znacznej poprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×