Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość 22latka2222
Ja z racji zawodu jaki bede wykonywac bede sie przygladac temu topicowi ;) Niektore z dziewczyn z tego co pamietam udzielaja sie rowniez na topicu 18letnich mamus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucaluje, ucaluje :) no ja tez niedlugo mykam, moze cos oebjrze??? albo obiad na jutro zrobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka2222
Evi - studiuje poloznictwo :-) Wiec bede miala kontakt z mlodymi mamusiami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una muher... - racjonalizm i pragmatyzm mają z uczuciami tyle wspólnego ile zeszłoroczny śnieg z obecną pogodą ;-). Skoro każdy dąży do czegoś innego, to czego się czepiasz młodych mam? Dla Ciebie widać ważniejsze jest racjonalne zdobywanie dóbr materialnych (a macierzyństwo później, gdzieś tam odłożone na nie wiadomo kiedy) a dla młodych mam ważniejsze jest wyjście na spacer ze swoim szkrabem i radość z patrzenia jak malec umazia sobie buzię w piaskownicy czy będzie się głośno śmiał i cieszył z podskakujacego liścia na wietrze..... Załóż topik:\" racjonalni i pragmatyczni - coś dla nas\" i tam sobie krytykuj kogo wlezie. Na moim topiku babki już śpią, więc znowu do Was zajrzałam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki życzę Wam wszystkim młodym mamuśkom szczęcia, powodzonka, wytrwałości i zadowolenia z pociech. sama nie mam jeszcze dziecka, a bardzo bym chciała. juz 30tka na karku i nie zanosi sie, ze bede je miala. szczerze powiem, ze czesto żałuję, że bedac tyle lat z facetem, nie wpadłam.teraz to on mowi, ze jeszcze nie jest gotowy, a mi zegar biologiczny bije. do tego dochodza jakies problemy zdrowotne, podejrzewam ze po odstawieniu tabletek tak mi sie porobiło. boję sie ze za rok czy 2 moze minac moj czas na dziecko..... bardzo mi z tego powodu smutno..., ale cóż poradzę także jeszcze raz powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22latka ciekawy kierunek :) a co studiujesz dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22-latka - wybrałaś piekny zawód (mamy wiele wspólnego - ja też swego czasu byłam położną, ale się przekwalifikowałam ze względu na niskie zarobki - pragmatyzm hehehe...;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmka- nie martw sie z facetami tak nieraz jest :( teraz sa za mlodzi a po 40 beda juz za starzy pogadaj z nim powaznie, niech nie bedzie egosita!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka2222
Figazmakiem - tak jak mowisz :) piekny zawód,ale niestety mało płatny w polskich realiach :) mimo wszystko dajacy wiele satysfakcji :) najwazniejsze to robic to co sie lubi :) A Ty czym sie teraz zajmujesz jesli mozna wiedziec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka2222
Lece spac dziewczyny :) Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece na film :) moze horror jakis??? :-D dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokossanka
Wy dziewczyny słyszycie co chcecie słyszeć. Dlatego tak cięzko się z wami się rozmawia. Dlaczego żałuję , ze tak wcześniej.? Bo myślę, że jednak moglam być lepsza matką. Technicznie byłam przygotowana super, ksiązek sobie zakupiłam stos, no i dziecko było oczekiwane, mielismy mieszkanie, pracę. t Ale t eraz byłabym bardziej wyciszona, mam więcej cierpliwosci, więcej do wielu spraw dystansu nabrałam. Mogłabym to przezyc pełniej i dac dziecku więcej. Z tym, ze rzeczywiście ja przez 3 lata, zajmowałam sie wyłącznmie dzieckiem, do roku karmiłam piersią, bo takie były wskazania. I przez 1 rok, to ja praktycznie niewiele telewizji oglądałam, bo nie miałam czasu, i ze względfu na promieniowanie telewizora. Praktycznie włączone w pokoju gdzie przebywało dziecko mogło byc tylko radio. Dlatego dziwi mnie fakt, ze Evi ma tak duzo wolnego czasu i spedza go n a Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa poprzeszkadzamy im troszkę :-) Niee oczywiście żartuje :-) Jakbyście miały jakiś problem zawsze służe pomocą i radą, ja też urodziłam w wieku 19 lat, żyję i mam się świetnie z całą moją rodziną :-) Także jestem żywym przykładem tego że w zyciu można wszystko, i nie wierzcie w bzdury że coś straciłyście nic bardziej mylnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze wymienilam racjonalizm i pragmatyzm,nie znaczy ze nie mam uczuc...i przeczytaj moje posty i wtedy sie wypowiadaj czy ja nazwalam kogos glupia,kretynka,pi... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanka, przykro mi że tak Ci się ułożyło, może byłaś po prostu sama, przemęczona? Każda z nas to przeżyła, niezależnie od wieku. Ja niczego nie żałuje, nie mam takich odczuć jak Ty, dlaczego? Myślisz że wszystkie kobiety tak przeżywają macierzyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode mamy - zazwyczaj wariatów się ignoruje, prawda???? Dziwne tylko, ze w psychiatryku mają dostęp do kompa hehehe... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer - to fakt :-D. Ale ten topik mówi o cZymś zupełnie innym - tu młode mamy chca dzielic sie swoimi macierzyńskimi doświadczeniami i radością bycia młodą mamą. Chcą pisać o swoich szkrabach, o swoich przeżyciach, a Ty, ja i inni się wcinają nie w swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny topic , wszystko spoko tylko ze jak przeczytałam co napisal lisek to sie we mnie zagotowalo.Po pierwsze dlaczego ty tak wszystko generalizujesz????Wogole jakie ty masz prawo obrazac te dziewczyny ktore maja dzieci w mlodym wieku????Jakbys byla wychowana juz nie mowie dobrze ale przynajmniej wychowana to jesli chcialabys wyrazic swoja opinie(o ktora nikt cie nie prosil) bo jak sie domyslam nie jestes mloda matka a to forum jest dla tak owych to zrobilabys to kulturalnie bez tych wulgaryzmow.ubzduralas sobie ze jak sie ma 19 lat i sie jest w ciazy to sie leci do starych po pomoc i wogole to sie jest niedojarzala siksa.Gowno prawda.Czasami laska ktora ma 19 lat jest duzo bardziej dojarzalsza niz taka ktora ma 25 lat, mature, skonczone studia i perspektywy na staropanienstwo.Mysle ze jak sie dziewczyna zdecydowala na dzieciaka w takim wieku to wie do czego sie pcha i zdaje sobie sprawe ze to nie jest tylko pobawienie sie z dzieckiem i tyle tylko masa wyrzeczen,nie raz placzu bo sie nie ma juz sil nawet do kibla pojsc wiele innych ale wiedza o co chodzi i nie musisz ich umoralniac tymi swoimi plytkimi wrecz zenujacymi tekstami.Mlode mamy rulezzzzzzzzz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisienkaaa
bosz.. jacy ludzie potrafia byc okrutni :/ mam nadzieje ze nikogo takiego w moim zyciu nie spotkam mlode mamusie trzymajcie sie mocno sama mam 24 lata, nie jestem jeszcze mama, i chcemy z mezem poczekac jeszcze jakies 2 latka... nie dajcie sie jakims glupim komentarzom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa, ja naprawdę jestem cierpliwa i opanowana, zawsze staram się takich delikwentów traktować spokojem, ale jeszcze jedno złe słowo napisałaby na mojego synka i zabiłabym ją gołymi rękami. Dobrze że moderator zareagował, bo nawet tak spokojne osoby jak ja mozna wkońcu wyprowadzić z równowagi. Dzięki wielkie dla moderatora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Zuzi - małoletnie dziecko, które cytuje wypowiedzi innych lub wkleja fragmenty znalezione gdzieś w internecie. Za głupiutkie toto na to, by od siebie powiedzieć coś madrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode mamy - trzymajcie kapcie na nogach!!!! :-)) belluci - tu się zgadzam, jak ktoś by powiedział coś złego na moją córeczkę to pozwoliłabym morderczemu potworowi we mnie się obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać. Moje sterane, stare ;-) ciało już się domaga swojej porcji odpoczynku. Trzymajcie się ciepło Mamuśki!!!!!! Buziaki dla maluchów - ciepłe i puchate :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ludziom sie wydaje ze jak sie ma 19 lat i dziecko to juz amba fatima.Koniec swiata i wogole.Przeciez to XXI wiek!! Sa studia zaoczne, jak sie ma 19 lat to juz sie ma jakies wyksztalcenie a nie tak jak niektorzy wala tekstami niewyksztalcone,niedojrzale malolaty.Ja tez urodzilam dziecko 3 miesiace przed 19 urodzinami i skonczylam szkole srednia bez najmniejszych problemow, mature mam jedna z lepszych w klasie studjuje zaocznie,mam meza mieszkanie i do wszystkiego doszlismy sami bez pomocy rodzicow.Wystarczy miec glowe na karku a spokojnie mozna dac sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się figa cieplutko, ja tez spadam do wyrka, dziś szykowałam pokój do remontu i kręgosłup mi siada. Boshe ile to roboty :-) Młode mamy przespanej nocki życzę :-) Jutro was odwiedzę znowu, chyba że mnie pogonicie , wkońcu już nie mam 19 lat, a się wkitrałam tu do was :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×