Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

no to zacznę rozmantycznie.. od rana potrolluję troche :classic_cool: otóż hmmm hmmm hmmmm....... smuci mnie niesamowicie ze niedługo skończy się lato i nie bede juz mogła oglądać młodych mężczyzn w przeciwsłonecznych okularach :) będzie zimno i okulary zamienią na parasole. Ale za to jak przyjemnie mozna zaczepić mężczyznę wskakując mu znienacka pod parasol. Ow parasol moze stac sie słodkim azylem przed jesienną słotą. zmoknięta dziewczyna moze udac niewinne zawstydzenie i zapytac własciciela parasola czy moze się schronić pod niego.... a on jeśli jest dżentelmenem (a na pewno jest) uprzejmie jej na to pozwoli.... ona spuści oczywiscie skromnie oczęta i obleje sie rumieńcem, a on poczuje sie jak machos :classic_cool: któraś z was miała takie spotkania pod parasolem? Ja miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agresywniejsza------> dzięki za śniadanie:D japonka-----> i w ten sposób dzielisz z nim jego przestrzeń intymną...to może być początek szalonego romansu...tylko parasol nie może być kolorowy bo to jakieś takie niemęskie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak parasol jest przezroczysty :D też takie są. a przestrzeń intymna.... hmm jest też ryzyko ze się wskoczy pod parasol prawiczka który wrzaśnie \"gwałcą!!!\" i ucieknie... oby mi sie nie zdarzyło :D osobiście preferuję jak facet ma parasol czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie potrafię byc trollem.. próbowałam, ale chyba to nie dla mnie :D teraz podziwiam wiadomego pana, który był natchnieniem dla tego topicu. jak on wytrzymał tak długie trollowanie to naprawde nie wiem :D:O moze zaczne cos o koszuli w kratę....:O pozdrawiam wszystkich 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×