Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona nnnn

jak sprawdzić czy mu zależy

Polecane posty

Gość zagubiona nnnn
???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
Witam, wczoraj rozmawialiśmy na ten temat przez telefon, ale tak ogólnikowo. powiediałam, że go bardzo lubię , on odpowiedział, ze mnie też. W trakcie rozmowy powiedział tez , ze boi sie zakochać we mnie. O co jemu chodzi? to taka ściema czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie raczej nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka...
Spałaś już z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
Tak, kochaliśmy się. Napisałam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka...
Po jakim czasie znajomości dlatego pytam bo jest to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well.....
Czegos tu nie rozumiem.... Uprawiasz z nim seks. Nie wstydzisz sie pokazac mu cipki a wstydzisz sie zapytac wprost kim dla niego jestes?? Chyba Ci sie priorytety poprzestawiały lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
znaliśmy się ok. pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
jestem jestem, ale coś się tu nie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosli ludzie nie potrafia rozmawiac o tym co jest miedzy nimi? :o cos mi tu smierdzi...niedojrzałoscia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
shorty - ja się boję zapytać, boje sie odkryć, że mi zależy, boje się kopa w d..., wolałabym żeby on wykonał tzw pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez nie musisz mu mowic od razu co Ty czujesz, spytaj sie jego. przeciez chyba wie ze masz za soba przykre doswiadczenia i nie chcesz byc zraniona, jestescie dorosli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona nnnn
dziękuję za zainteresowanie, napiszę jak się potoczyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
12.08] 13:24 dosadne, ale prawdziwie... nie wstydzisz sie byc nagą, a nie wiesz kim dla niego jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzić
się nie da, to sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę wydaje się wam, że trudniej jest się rozebrać niż rozmawiać o uczuciach? To nie jest kwestia priorytetów.....tylko charakteru...czasem ciała wstydzimy się duzo mniej niż uczuć...więc nie generalizujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga34
Pomysl z ciaza jest idealny. Dlaczego? Ja po rozstaniu z mezem, zwiazalam sie z innym mezczyzna, zamieszkalam z nim i... zaszlam w ciaze. Spakowal mnie , wyrzucil i kazal wrocic jak usune. Mam slicznego synka, ale nie jest mi latwo byc samotna mama. NIC nie wzkazywalo na to, ze tak moglby zrobic. Wielka milosc i lepszy zwiazek niz z mezem. Oczywiscie do dzis tlumaczy sie tak, ze chcial byc ze mna ale nie miec dziecka. Fakt - nie interesuje sie naszym dzieckiem w ogole. Ja jezeli jeszcze kiedykolwiek komukolwiek w zyciu zaufam - sprawdze go wyimaginowana ciaza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz, zeby facetowi zależało po miesiącu???? Najpierw zawsze chodzi o seks, plus jakies tam zauroczenie... Wiez psychiczna rozwija sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubriki
A co jak jemu zalezy i lubi seks czy bardzo chce sie z toba kochac, jak to odroznic ? Jako facet rozumiem ze kobiety moga sie obawiac tego ze facet tylko chce seks ale przez wasze testy i zmartwienia to zabijacie uczucia u faceta i u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinek
W wakacje poznałam chłopaka cośmiędzy nami zaiskrzyło spotykamy się do tejpory czasem się seksimy ,dostaje odniego cojakiś czas czerwone róże.niemam tylko pojęcia czy mu namnie zależy i jeszcze jedno on ma 33 lata a ja 25 czy to niejest zbyt duż różnicawieku? jak mam poznać że mu zależy ratunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1967
Faceci myślą tylko o jednym a to, że związek trwa dłużej niż 6 miesiecy o niczym nie świadczy. Byłam z facetem przez 2 lata, myślałam, że jestem kimś w jego życiu dzisiaj wiem, że lączył go ze mną tylko sex i dbał o to żebym była tylko z nim Mam nawet gps w telefonie. Byłam ważna wieczorami...... mieszkał ze mną ale nie wychodził .... nie płacił rachunków.... Zrobił mi grobowiec z mojego mieszkania.....odseperował mnie od kolezanek, znajomych i rodziny a potem mówił mi, że to wszystko na moje życzenie Zniewolił mnie i nawet po jego wyprowadzeniu się ma nade mną kontrolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodii
witam powiem wam jedno nie ma sie nadczym zastanawiac czas pokaze ja tak samo jestem po rozwodzie i powiem tyle ze kobieta na poczatku szuka spokoju i wyciszenia dla tego szybko moze popelnic blad dla tego badz ostrozna .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×