Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak tez chce wiedziec

on mówi nie kocham, ale ja mu nie wierzę...

Polecane posty

Gość a jak tez chce wiedziec

powiedział mi: nie kocham cię.. nie uwierzyłam. po pierwsze: za dużo bólu w jego głosie... po drugie: zbyt piekne i zbyt świeże wspomnienia.. po trzecie: na jego prosbe byśmy pozostali w przyjaźni powiedziałam nie, a on na to wybuchnął: to głupia jestes! oddał mi całe ciało i cała duszę. zwierzał mi się ze wszystkiego. nie potrafił życ beze mnie, wiem to , bo niejednokrotnie dawał tego dowód... cos musiało się stac że powiedział to co powiedział. postanowiłam wziąsć go spokojem. Powiedziałam że jeśli nie kocha, to trudno, nikogo do tego zmusic nie mozna.. To było 3 dni temu. Wydaje mi sie że sie jeszcze odezwie, chyba się nie pomyle.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boże drogi,co się takego miało stać,że powiedział\",że Cię nie kocha.Odpowiedz jest prosta-przeszło mu,odkochał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o karrrwiaaaaaaaaaa
on wreszcie powiedział prawdę, ale Ty będziesz snuła sobie żłudny obraz szczęścia, mimo, że on tak naprawdę Cię nie chce. otrząśnij się dziewczyno i idź dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlacha - nie kocha Cie a Ty mu bedziesz wmawiac ze Cie kocha ? nie tedy droga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×