Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda16

wczesne objawy ciazy

Polecane posty

Gość mloda16

hej dziewczyny!mam pytanko, czy w drugim tygodniu sa objawy ciazy?bo ja mam bole w dolnej czesci brzucha tak jakby jajniki!prosze piszcie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
tylko ja nigdy nie mam bolu brzucha jak mam dostac miesiaczke!jak minely trzy dni po stosunku to zaczelam dostawac silnego bolu brzucha az nie moglam z bolu sie ruszyc i niewiem co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
to był twoj pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
a moj brzuch jest caly napiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na ciążę to nie wygląda ... Ja jak byłam w 2 tygodniu ciąży to nawet o tym nie wiedziałam bo nie miałam żadnych objawów... Na Twoim miejscu wybrałabym się jak najszybciej do lekarza bo to może być zapalenie jajników...przeżyłam tą niemiłą chorobę i miałam bardzo poodbne objawy czyli ból w dole brzucha który na początku był tylko uciążliwy a za miesiąc był już taki że wylądowałam na pogotowiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
nie to nie byl moj pierwszy raz tylko drugi!i niewiem co mam robic strasznie sie boje bo jeszcze nie jestem przygotowana na ciaze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
zabezpieczałaś się? a może jednak to ból przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
przez kilka pierwszych minut bylo bez zabezpieczenia dopiero troche pozniej!jestem pewna ze to nie o miesiaczke chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
aha, a masz regularne cykle? no jak nie bez zapezpieczenia od początku to ryzyko jest, ale małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
tak regularne,dzieki za wypowiedz!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
jak to był dzień niepłodny, to ryzyko jest zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda16
no wlasnie niewiem bo nie zapisalam sobie kiedy mialam ostatnia miesiaczke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abikaaaaaaa
a mniej wiecej nie pamietasz? a pamiętasz czy byłaś sucha czy mokra tego dnia, czy miałaś śluz w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wpływem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety w czasie ciąży, już od momentu zapłodnienia mogą pojawiać się pewne objawy sugerujące jej istnienie. Czasami są one jednak tak subtelne, że niezauważalne lub mylone z dolegliwościami innego pochodzenia.... Najbardziej prawdopodobnym objawem ciąży jest zatrzymanie miesiączki. Część objawów można jednak zauważyć już przed jej zatrzymaniem. Pod wpływem wzrostu poziomu progesteronu następuje nieznaczne podwyższenie podstawowej temperatury ciała. Można również zauważyć zmiany w gruczołach sutkowych. Stają się one nieco powiększone, obrzęknięte, bolesne, tkliwe. Zwiększa się również obfitość wydzieliny pochwowej zawierającej śluz szyjkowy oraz złuszczone komórki nabłonka. W kilka dni po zapłodnieniu w momencie zagnieżdżania się zapłodnionej komórki jajowej w błonie śluzowej macicy może pojawić się nieznaczne plamienie lub krwawienie nazywane krwawieniem implantacyjnym. Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza, nadmierna senność, wzmożone wydzielanie śliny. Osoby palące papierosy mogą odczuwać niechęć do palenia, jak również drażniące działanie dymu tytoniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
niezależnie co kto Ci poradzi to powinnas pójść do lekarza jak najszybciej bo tylko on jest w stanie profesjonalnie ocenic Twój stan zdrowia;)wiem ze pewnie sie wstydzisz ale ginekolozki widziały juz takie rzeczy ze naprawde nie masz czego;PP mi np wyciagneła kiedys moje z brzucha kolo pępka kleszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriaaaaaaa
jaki sluz wtedy jest??? taki bialy ciagnacy??? mam taki i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×