Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _ _ _ _

KOLCZYK w nosie

Polecane posty

Gość _ _ _ _

Zamierzam niebawem zrobic kolczyk w nosie ale jeszcze sie waham. Prosze o opinie dziweczyn ktore maja lub mialy taki kolczyk. Jak wyglada samo przebicie, czym sie je wykonuje i jak dlugo sie goi i czy taki kolczyk sprawia problemy w przyszlosci.Prosze pomozcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyk w nosie mam juz hmmm...pare ładnych lat. Nic nie boli przebicie, ja przebijałam u babci mojego kuzyna któa jest kosmetyczką i przebijała mi pistoletem do przebijania uszu. Przez pewien czas miałam obrzęk i coś tam mi się babrało ale ja mam po prostu tendencje do babarania sie wszelkich ran :) Teraz chce sie pozbyć kolczyka ale musze sie jeszcze zebrac bo przez pewien czas chodzisz z dziura w nosie, cos tam słyszałam, ze niby zarasta po 4 dniach ale moje 3 kumpele które pozbyły sie tego badziewia chodziły oszpacone przez przynajmniej miesiąc... W sumie to kolczyk w nosie nie jest jakąs super sprawą, teraz widze z perspektywy czasu nie zrobiłabym tego drugi raz bo szkoda nosa. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kolczyk...
w nosie 5 miesiecy ... przekłuwałam pistoletem w studiu kosmetycznym .. goiło mi sie miesiac i poczatkowo spałam z plastrem na tym kolczyku żeby nie wypadł w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ _ _ _
hmm...sama nie wiem czy sie odwaze... Ja tez mam tendencje do babrania sie ran wiec troche sie boje. Czekam az ktos mi napisze ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Ja sobie sama przybiła, ale nie do konca i tak jak wczesniej dziewczyna pisała ze bała sie zeby jej nie wypadł to przebicie nosa nie jest prawidłowe nalezy isc do kosmetyczki zeby przebyła, mi osobiscie kosmetyczka powiedziała ze przebije mi bezbolesnie i bezkrwawo czyli pistoletem do przebijania uszu, juz w tym samay dniu po przebiciu wyjełam kolczyka od kosmetyczki ( tzn kolczyk do ucha ) i wsadziłam ten do noska! Powiem szczerze ze jeszcze sie nie spotkałam z osobą której paprałby sie nosek to raczej nie wystepuje a mam sporo kolezanek z dziurka w nosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_ up_ up_ up_ up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość null null null
a czy ktoras z was ma kolczyk w brodzie??w przyszłym tygodniu planuje sobie takowy zrobic, ale boje sie bolu...czy to bardzo boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up_up_up
to fajnie tylko czy nie ma czegos w naszym jezyku? :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_ up_ up_ up_ up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ _ _ _
Czy nikt nie nosi kolczyka w nosie? Ja myslalam ze to jest dosyc popularne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazka
hmmmm... kolczyk w nosie ładnie wygląda, ale osobiście gdybym wiedziała wcześniej jak to boli to bym sobie go nie zrobiła. Ale już mam :) a tak apropos pistoletów ... to prawidziwa (profesjonalistka) kosmetyczka nie przebija pistoletem tylko igła (niestety). poczytajcie o tym w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena82
samo przebicie nie bolało mnie,robiłam to w studio tatuaży i kolczykowania,mam już ponad 5lat i jestem zadowolona,przez ok miesiąc nosisz kolczyk taki specjalny żeby sie lepiej goiło(to tak samo jak przebijasz uszy)...nie obiecuje Ci że nie bedzie Ciebie bolało bo to zależy od osobu która Ci wykonuje...musisz sama zdecydować ale pamietaj żeby przy Tobie wyciągali igłe z nieodpakowanego pojemnika :)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×