Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filizanka

Elizabeth Arden 5th Avenue

Polecane posty

czy mozecie mi wytlumaczyc co oznacza eau de parfum... taki jest napis na moich perfumach ktore chcialabym sprzedac i sprawdzam troche ceny i zastanawiam sie czym roznia sie wlasnie te moje od wod perfumowanych, ktore sa na allegro i w perfumeriach internetowych... moze niczym ale wole sie upewnic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak długo jak
MAsz wodę perfumowaną, a nie toaletową która jest tańsza. A skąd ammy wiedzieć czy twoje perfumy różnią się od tych z allegro? Zależy gdzie kupiłaś. Jeśli na bazarze to są takie jak na allegro. jeśli w perfumerii to są oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli woda perfumowana to zwykle perfumy, tak? o to chcialam zapytac, a nie o to czy wiecie :) perfumy sa z perfumerii, tylko ze je dostalam i nie moge sie do nich przekonac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak długo jak
woda perfumowana to noie perfumy, za perfumy prawdziwe to byś się nie wypłaciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
woda perfumowana to woda perfumowana ,rozni sie od wody toaletowej bo jest silniejsza a perfumu to perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sundayka
filizanko..jeszcze raz. eau de perfum to w przetłumaczeniu-woda perfumowana. czyli ty ja masz. eau de toilette-woda toaletowa. woda perfumowana jest lepsza niz woda toaletowa poniewaz woda perfumowana ma wiekszy % zawartosci perfum,czyli olejkow eterycznych i wyciagow z roslin z ktorych robi sie czysta perfume. woda toaletowa ma w swoim składzie mniej perfumy. wody perfumowane sa drozsze niz toaletowe bo sa trwalsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sundayka
a perfumy-to rzadkosc i kosztuja ogromne pieniadze.to ze mowimy na zapachy perfumy-to nie znaczy ze perfumami sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia01
Nie perfum, perfuma, tylko PERFUMY ( tych perfum). Myślałam, że do wszystkich to już dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×