Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katija

Do Paulka123!!!!!

Polecane posty

Gość katija

Wybacz ale uważam że nie dorosłaś do ciąży, oczywiście gratuluje iżyczę wszystkiego naj, ale wg mnie masz problem ze samą sobą, jesteś strasznie niedojrzała a przynajmniej o tym świadczą twoje wypowiedzi... No cóż ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katija
wszystkie łącznie z tematami nowych topików... Na co ci temat: beta hcg?? Ledwo zaszłaś w ciąże i wg mnie powinnaś leżeć i cieszyć się tym stanem a nie non stop przesiadywać na forum!!!! Ja ja byłam w I trymestrze to non stop spałam i nie obchodziło mnie jakies forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia ja
eeee... Katija! a Ty większych problemów nie masz??? co Cie obchodzi jak Paulka przechodzi I trymestr? dziwna jesteś:o od kiedy to siedzenie na necie świadczy od niedojrzałosci? ale głupota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paulka123
i po co odpowiadasz na takie zaczepki? :O olej to! jak komus cos przeszkadza to przeciez nie musi cie czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....oooo......
głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga 123
zauważyłam że osoba pod pseudo "Paulka 123" wzbudza "wielkie" zainteresowanie u niektórych dziewczyn!!! ostatnio podczytuje trochę to forum i fakt -Paulka 123 udziela się na wielu tematach i stąd moze jest zauważalna i co ważne jest w ciąży a to powoduje ze jest szczęśliwa i chce się tym podzielić z innymi (zwłaszcza że czekała na tą ciążę ). Na początku owszem zakładała różne topiki-ale wtedy to w oczekiwaniu na ciążę próbowała zaczerpnąć informacji tu na forum. Należy zauważyć że Paulka jest młodą dziewczyną i wiadomo że ma mniej doświadczenia od innych. Nie potraficie też zrozumieć że ludzie mają różne charaktery i tepmeramenty!!! Ja osobiście sympatycznie odbieram Paulkę choć uważam że jest młoda i da sie to "odczuć" przy jej wypowiedziach :) co ją "usprawiedliwia" :) Przy okazji pozdrowienia dla Paulki 123 i życzę szczęśliwiego rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×