Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam z ciekawości

ILE JESTEŚCIE W STANIE WYDAĆ NA PERFUMY?

Polecane posty

Gość pytam z ciekawości

Ile maksymalnie wydajecie na perfumy? przy jednorazowym zakupie albo miesiecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
ale za 1000 kupujesz jedna buteleczke czy kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j u s t y n a
tak do 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już żona
do 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien fajny gosc rocz.1979
do 800zl nie kupuje podrobek dobry zapach to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa królowa
hmmm okolo 200zł jak mam ciezszy miesiąc(najmniejsza pojemność) a jak mam troche kasy to 400żł( 100ml :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdroższe to za 300
ale 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka w koku
tester na allegro ,albo kradziony z perfumerii Afe...Albo substytut prawdziwej wody czyli czytaj chamska podróba z pazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max. 300-350 złotych. Ale jak zaczne sama zarabiac to na pewno czasem skusze sie na jakies drozsze o ile zapach powali mnie na kolana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczka nie badz taka hop siup !!! nie kupuje podruby na bazarze ani krandzionych z perfumerii , po prostu laluniu kuouje za granica tam jest o polowe taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelducha
a jakie perfumy kosztuja 1000 lub 800 zl? Pytam z ciekawosci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupują w ilościach hurtowych wody .Ewentualnie ekstrakty-te ostatnie tyle kosztują.Je nie przekraczam 300 złotych jednorazowo.Ale strasznie lubię perfumy:)Potem muszę się pozbywać nadwyżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Martyna...
Kiedy nie pracowałam i byłam na utrzymaniu rodziców, kupowałam wody do 50 zł, ale wolałam inwestować w jakieś inne kosmetyki. Teraz kiedy zarabiam, mogłabym odłożyć i kupić coś droższego, ale jakoś szkoda mi kasy. Po prostu mam taką skórę, na której zapach krótko się utrzymuje i po krótkim czasie już inni nie czują zapachu moich perfum. Byłabym w stanie wydać maksymalnie 300 zł, ale raczej nie byłabym przy zdrowych zmysłach. Wolałabym za to kupić elegancki kostium, albo drogą bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trick me one or twice
do 60 zł, bo szkoda byłoby mie przeznaczyć więcej na coś co nie używam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdbaagfbnab
Witam, ja mam bardzo dobre podróbki perfum. Nie różnią się niczym, oprócz ceny i trwałości zapachu. Te zamiast 3 dni pachną jakieś 2. Na Allegro sa prawie same takie, ale u mnie macie taniej, bo ja w takiej formie nie płacę prowizji. Oto co mam dostępne: ## nowa CHANCE CHANEL ## 100ml EDT ## jedyne 3 szt ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml OKAZJA! ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml otwarta Nowa PRADA MILANO INFUSION D'HOMME 100ml ## OKAZJA (męski) ## nowa CHANEL No19 ## 100ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## ####### ## nowa CALVIN KLEIN IN2U POP ## 100ml otwarta ## nowa GIVENCHY ORGANZA ## 100ml OKAZJA! ###### ## nowa GUCCI RUSH 2 75ml ## otwarta ## nowa GUCCI RUSH ## 75ml ## otwarta ## OKAZJA !! ###### nowa CHANEL No5 ## 100ml OKAZJA! #### EDP przykładowe zdjęcia (real foto): http://www.nerw.republika.pl/19_mini.JPG http://www.nerw.republika.pl/19.JPG http://www.nerw.republika.pl/cherie1.JPG Otwarte i raz psiknięte za 100zł, nieotwarte za 110zł z przesyłką w tym. Mój mail: korekta.tekstu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to 100zł max. Gdy mieszkałam trochę zagranicą to kupowałam za niewiele większą cenę naprawdę dobre zapachy. A w Polsce juz mnie na nie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.tik-tak
100zł max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się myję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od tego
co to za perfumy(marka), czy są oryginalne, jakiej wielkosci jest butelka(30,50 czy 100ml), czy jest to woda toaletowa czy perfumowana, powiedzmy na wode perfumowaną 100ml jestem w stanie wydac ok.300zł, ale perfum nie kupuje się co miesiąc, ja kupuje srednio kilka razy w roku(ok.4-5 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy od tego
i tylko oryginalne kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×