Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cnotliwa_księzniczka

Jaka bluzke ubrac do czarnego garniturku na wesele ?

Polecane posty

Gość cnotliwa_księzniczka

Nie mam kasy na sukienke a bialej bluzki nie ubiore bo bede wygladac jak na apel szkolny;(jak sie uczesac do garniturku?pomożcie wesele w ta sobote a ja dopiero dowiedzialam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel szkolny to male miki przy
pogrzebie........ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
tzn ze nie czarna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
polazilam po sklepach i wpadla mi w oko jednak biala z namalowanymi drobnymi rozowymi kwiatkami ze stojka marszczona na piersiach i bez rekawów;)wydaje mi sie ze do spodniczki ok;) mam nadzieje ze bedzie mi pasowało ale jak przeczytałam w jakims poprzednim topiku ze w garsonkach na wesele przychodzi "uboga czesc rodziny " odechcialo mi sie isc i teraz sie zastanawiam, czy moze lepiej nie robic sobie wstydu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko każdy ma inne
zdanie o tym, co wypada, a czego nie wypada wkładać na wesele. Ubierz się tak, żebyś swobodnie się czuła pomimo gali ;) I tak najwazniejsze, żebyś się dobrze bawiła. Jak atmosfera jest do bani, to nawet najbardziej trendy kiecka ;) nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty lub srebrny
sexy top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam
a po co chcesz ubierac bluzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś intensywny kolor i ładny materiał np atłas albo satyna. Może czerwień lub złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuSyArAmEs
zgadzam sie z Miarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
Miarka -- tez mi sie ten pomysl zdarzył ale zmierzylam taką niebieska i złotawo-beżową z ta marynarka ale wygladało jakbym nie zdjeła satynowej pidzamki;) bylam z kolezanka i stwierdziła ze zakiet musiałby byc połyskliwy;) dziekuja za wszystkie pomysly ;)taraz sie tylko martwie czy spodnie czy spodnica bo szefowa powiedziała ze jakjednak marynarka i bluzka ze stójką jest to juz lepiej spodnie niz spódnica..ehh nie mam sił to tego wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt dobry pomysł ten czarny garnitur na wesele, w dodatku w lecie. Przemyśł to raczej jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×