Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 tys

2 tys. zł netto

Polecane posty

Gość aga6666
ale bez przesady - zeby 2 lata w domu siedziec na utrzymaniu rodzicow i jeszcze wciskac, ze za 1 tys pracowac to hanba - po prostu noz sie otwiera w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest właśnie bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla Was jest fair, jak ktoś zarywa studia, opuszcza zajęcia, bo haruje w np. w KFC, a tak na prawdę wcale nie musi pracować, co innego jak to nie koliduje ze studiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Żeby 2 tys było tak bajeczną sumą. Żal mi się robi ludzi którzy musza mieszkać w Polsce. Przecież to jest raptem 500 euro - tyle wydaje miesięcznie na jedzenie. Zastanawiam się jak można żyć za mniej. Dziękuję opatrzności że udało mi się nie mieszkać w kraju tak śmiesznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj schodzi na kaczki
My też się cieszymy, że Cię tu z nami nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na studiach dziennych
a co KFC to jedyna firma zatrudniajaca studentow?! jest wiele firm ktore za "jakies tam pieniadze" zartudniaja studentow , ktorzy zdobywaja doswiadczenie... ale najlepiej siedziec i pieprzyc głodne kawałki ze pracy nie ma itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Przemawia przez ciebie zawiść, brak perspektyw i nieporadność. Życzę Ci żeby twoje życie znaczyło trochę wiecej niż luksus wynajęcia kawalerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
strasznie duzo żresz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Bo nie odżywiam się parówkami z biedronki albo zwyczajną za 5,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajmuję kawalerkę
I nawet niedrogo biorę, to jest kasa na benzynę do samochodu żony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
prawda jest taka, że faktycznie dopiero za 2 tysiące da się normalnie żyć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
Ooooo... coś ubodło szanowną koleżankę/kolegę... Ktoś w coś trafił... Miło obserwować taką żywą reakcję :D Mnie dobrze w tym nadwiślańskim kraju. Uczyłam się, inwestowałam w siebie, teraz inwestycja mi się pięknie zwraca. Za granicę jeżdżę na wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
wyczuwam tu kompleksy ----> czyzby otyłość po mcdonaldowych frykaskach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
Uwaga, coś mi się wydaje, że zaraz będziemy świadkami ciętej riposty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Słuchaj zjeżdzasz z tematu. tu nie chodzi o to gdzie kto jeździ na wakację- ale wyobraź sobie że ja na nie też jeżdze i nie muszę składac caały rok na podróż. Chodzi o to że z jednej strony studenci bez doświadczenia chcieliby niewiadomo czego tylko dlatego że studiowani - a kto tego nie robił ?? A z drugiej że za granicą nawet będąc kelnerką czy pomywaczką czy cokolwiek tak robią nasi rodacy za granicą, są w stanie się utrzymać. I co ty myślisz że jak ktoś w polsce zarabia 2 tys to stać go na żywność dobrej jakosci?? zdaje mi się że nie. Je właśnie te śmieci z biedronki i inn e mega paki w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
Yes! Yes! Yes!!! A nie mówiłem? Koleżanka jest przewidywalna jak sraka po śliwkach :D :D Śmiało, prosimy o jeszcze! 👄 [ikonka głowy turlającej się ze śmiechu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Wiesz co, nie sprowokujesz mnie. Ja nie muszę żyć z kalkulatorem i sprawdzać na ile bochenków chleba stać mnie do następnej wyplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
a mnie sie wlasnie wydaje ze tak zyjesz:D kelnereczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
:D :D :D :D :D Mogę przez delikatność przyjąć, że nie zauważyłem tego ostatniego postu :D :D :D :D Buhahahahahaha, skąd się takie jełopy na świecie biorą :-) Ja też dziękuję opatrzności (podobnie jak Ty), że nie mieszkasz w tym kraju (który najwyraźniej dał Ci świetną orientację w cenach w Biedronce). Tak, tak, wiem - nie sprowokuję Cię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest parodia
Masz rację - wydaje Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
Eeeeee, to już nie jest śmieszne... tylko żałosne. Idę pooglądać w TV "Klan", będę miał wrażenie - na zasadzie kontrastu - że oglądam serial biograficzny kilkudziesięciu noblistów. Hejka, nie myśl o Polsce źle i zasuwaj do sklepu wydać parę ojro krwawicy na trufle i szynkę parmeńską 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
idź, idź klan to film dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest parodia
o i nawet klan zna:D czyzby w przerwie szorowania podług podglądasz tv Polonia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smiesne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia to nie wszystko
niestety, kiedyś tak było, brakowało ludzi z wyzszym wykształceniem.... dziś jest ich nadmiar i to najczęściej w jednych i tych samych kierunkach.... prawda taka, że dobra fryzjerka-stylistka zarabia lepiej od wielu ludzi po studiach.... bo dobrych fryzjerów brak :( a absolwentów powiedzmy marketingu jest na pęczki.... i też jest prawdą, że za granicą nasi "magistrzy" szorują gary i lepiej zarabiają niż ich koledzy w Polsce, pracujący w zawodzie. Dziwny ten kraj strasznie..... żeby jakoś żyć trzeba mieć dosłownie "oczy dookoła głowy".... nie wystarczy się tylko "dobrze uczyć"..... trzeba wiedzieć czego, kiedy i gdzie, dobrze jest mieć tzw. "znajomości" i orientować się w zmianach przepisów, nie bać się ryzyka..... a do tego mieć cholerne szczęście! uczciwy, niespecjalnie cwany człowiek nie ma czego tutaj szukać.... małe prawdopodobieństwo, że się czegoś "dorobi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem uczciwy i nie cwany
A żyje mi się w Polsce dobrze - mam ugruntowaną pozycję zawodową, bardzo dobre zarobki, od dawna własne mieszkanie, fajnych znajomych. Nigdy nie dostałem żadnej roboty po znajomości - z jednym wyjątkiem, przyznaję, raz w czasie wakacji gdy jeszcze byłem studentem mój wujek załatwił mi pracę fizyczną w zakładzie w którym był kierownikiem. Przez 4 tygodnie dźwigałem pudła w magazynie. Skończyłem jedne, potem drugie studia (pierwsze państwowe, za drugie sam zapłaciłem bo już sporo zarabiałem). Nauczyłem się dwóch języków obcych. Zainwestowałem w to czas i pieniądze, ale już dawno mi się po stokroć zwróciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczciwy nie cwany
..i pewnie jestes super przystojnym szwagrem szefa....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem uczciwy i nie cwany
Nie da rady - szef jest cudzoziemcem, a ja kawalerem i nie mam siostry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uczciwy nie cwany
a za te studia to coś dostales w prezencie? (np.grób od rodziców)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem uczciwy i nie cwany
Chybiony dowcip - mój ojciec nie żyje od dawna (zmarł zanim skończyłem studia) a mama jest rencistką. W domu było biednie, ale na książki zawsze się znalazło. Nikt mi nic nie dał za frajer. Rozczarowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×