Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

Betinko🌻 Kawiareczko🌻 Uuuuuuuuuuuuuuuu dzisiaj kwiatek dla Ciebie🌻 przepraszam ze tak rzdko zagladam. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziubki :) widzę, że kopę czasu nikt tu nie zaglądał...czyżby to the end naszego topiku? Mam nadzieję, że nie :) Roros :) 🌻 Kawiareczko :) Setunia :) Uuuuuu :) TTTT ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu co to ma znaczyc?? 😠 chyba nie życzysz nam, żeby było inaczej, co? :P:P Miło Cię widziec Uuuuuu poza tym jak na razie wiadomo tylko, że my żyjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje,ze ja tez jeszcze zyje, ale moze to tylko mnie si e tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w klubie jeszcze zyjacych:D Betinko🌻;) Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;)JESTES?!;) Setuś🌻 Kawiareczko🌻 Net🌻 Wszystkim zycze milutkiej niedzieli😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuu;) wstalam o 8;00 ;) to dzisiaj chyba jestem ptaszyna;) A TY o ktorej Wstales? Milego dnia;)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm o 7;00 mialam fantastyczne sny:D po co tak wczesnie Wstales dzisiaj niedziela;) mozna poleniuchowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuu;) moze Masz / przezywasz jakies stresy. to norma kiedys mialam tak ze punkt 4 w nocy budzilam sie nie spalam dwie godz. zasypialam i rano wstwalam bardzo zmeczona a teraz zmykam pozno szybko zasypim i wstaje wyspana;) Malo spisz i sie wysypiasz ciekawe jak ludzie to robia:D ja malo spac nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Was widziec :D:D ja wstałam całkiem niedawno, bo kiedy Wy byliście w krainie wiecznych łowów ;) ja biegałam ze szklaneczkami, do domciu dotarłam o 5:30, jestem nietomna, ale o Was i tak pamiętam. Miłego dzionka, kochani 🌻 cieszę się, że żyjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotos
Betinko🌻 rozmawialam z Bogusia ;) jutro napisze do Ciebie@ nie jest zle;) Setuś🌻;) Uuuuuuuuuuuu;) znikasz z topiku:P;) wracaj duszku;) Milego wieczorku😘;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem :) Jest tu ktoś? Mam nadzieję, że Wam miło upłynął dzionek :) Mnie owszem, troszkę męczący, ale przyjemny, pozdrawiam, buziaczki P.S. Oki kochana, zatem czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę i podpisuję listę...i melduję, że żyję :D buziaczki :) 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocna MANIA
CO słychać ludki dawno mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocna MANIA
Co to już nikt tu nie zagląda a miałam nadzieje na miłą pogawędke w taki piękny sobotni wieczór.......może jednak ktoś się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nocna, ostatnimi czasy bywa tak, że topik świeci pustkami, chyba za dużo mamy na głowie. Czasem ktoś wpadnie podpisac listę i pozdrowic resztę ferajny, tak ja ja teraz. Zatem pozdrawiam wszystkich, miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizorowy
nareszcie was namierzyłem... podatki do US odchodzą !!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewizorowy
listę podpisują odprowadzać nie chcą jutro naloty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×