Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nocna MANIA

Kto nie może spać niech się wpisze.Zobaczymy ilu nas jest.

Polecane posty

mily dzien za oknem kochane sloneczko:D;) Betinko🌻 Uuuuuuuuuu;) wstawaj spioszkuuuuuuuuu:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani :) Wlatuje zostawić pysznej,pachnącej kawki ;) Nie mam ostatnio czasu ale obiecuję się poprawić :P Beti 🌼 Roros🌼 Uuuuuuu TTTT...hmm co lubi TTTT? ....aaaa 👄:P:) I cała reszto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻🌻 tesknilam;) Betinko🌻 moze jutro@;) To Tu To Tam;) gdzie teraz mieszkasz Tu czy Tam;) milo ze Jestes;) Uuuuuuuuuuu;) wracaj na topik:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziubki :D :) witam po pracy 🌻 Roros dzięki kochana, wiesz za co :) Kawiareczko, no w końcu, my tu o suchym pysku siedzimy bez Twojej kawy :) TTTT jak miło Cię widzieć po przerwie ;) P.S. Za jaką? ;) Ironizujesz? Uuuuuu bry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam pod kolderke mam dosyc......... totalnie dosyc............. milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, słonko co się stało? :( To, o czym myślę, bidulko Ty moja...Pamiętaj, musisz być dzielna!!! Dla siebie, dla dzieci!!! Co mi ciągle powtarzasz? Pamiętasz? \"Uśmiechaj się zawsze, bez względu na wszystko\" I dziś ja powiem tak Tobie \"Uśmiechaj się\" Jeżeli musisz idź, jeśli możesz, zostać, odstesujesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia123
czesc justys ale ciekawie piszesz mojje gg8793942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
kurcze UUuuuuuuuu;) 8 kwiatkow w bukiecie no Wiesz zwykle dostaje 7;)9;) 11;) cmentarna liczba ale Ja zapomnialam TY JESTES duszkiem a JA niestety jeszcze zyje:( a moze jednak;) milutkiego;)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kawiareczko :) Ja jestem ale tylko na chwilkę, bo rano do pracki i pobudka w środku nocy wrrrrrr (czyt. 5:30) Co porabiasz? Dawno Cię nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinko🌻 dzieki za podpowiedz;) jutro@;) Kawiareczko🌻 ;) milutkich snow;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) Oki, odpiszę uciekasz już? Jeśli tak to miłej nocki, ja za czas jakiś też znikam 🌻 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą pracą to chyba podobnie, jak większość, w tym i ja...jestem zabiegana ostatnio, brakuje mi czasu na wiele rzeczy (doba jest zdecydowanie za krótka) ale staram się zaglądać w miarę możliwości. Tym bardziej, że nocą niewiele można załatwić, a że jest ze mnie nocny marek i długo nie mogę zasnąć, więc chodzę tu i ówdzie :) Oki, teraz już zmykam, mam powtórki z angola do przerobienia, a rano muszę być w miarę kumata. Bywaj Kawiareczko, nie zapominaj o nas i powodzenia :) Roros dobranoc 🌻 No i całej reszcie też papatki :) ;) :) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiareczko🌻 Jestes bardzo dzielna Osobka🌻 Betinko🌻 moze @? jezeli nie Jestes zmeczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻 jesli idziecie spac , to slodkich snow zycze🖐️;) Chlopaki🖐️:) Beti dzieki za wszystkie pozdrowionka, ktor Roros mi przekazywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuu;) spacer w blasku ksiezyca .. chetnie;) Setuś🌻;) Kawiareczko🌻;) Betinko🌻;) odezwij sie do mnie. Milej niedzieli zycze Wszystkim🌻😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopał się nasz temacik..wię za uszy go i ...do góry ;):) Witajcie🖐️ Bardzo mi przykro,że tam mało ostatnio tu wlatuje ale...za dużo obowiązków:(Mam nadzieję,że w najbliższym czasie to się trochę zmieni. Roros🌼 Beti🌼 Setunia🌼 TTTT :) Uuuuu :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×