Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aurelia jedwabińska

dobry tusz do rzęs

Polecane posty

Gość Angelelelelele
Rimmel Extra super lASH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
tusz ekstremalnie podkrecajacy - avon wpromocji okolo17 zl,normalnie 29,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ dużo wypróbowałam ale naj
Maybeline curved brush - lepszy od MaxFactor 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrottka
najlepszy na swiecie - bourjois Maxi Frange , pod warunkiem ze ma ktos wprawe w malowaniu rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie chyba tez znajdziesz,te tusze maja fajna szczoteczke,nawet jak maczam w innym tuszu to efekt jest ok :)goraco polecam tusze GOSH-a :) nie jestem konsultantką itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ci bardzo tusz clinique dokladnie efekt sztucznych rzęć , kosztuje ok 80 zl , starcza na 4 miesiace malowania sie dwa razy dziennie , rzesy sa super. Jest przeznaczony do oczu wrazliwych gdy nosilam soczewki tez go uzywalam , nie gęstnieje nie kruszy sie , zawsze mozesz isc do drogerii i wymalowac sie czy ci pasuje . Jest jeszcze super Tus YSL tez efekt sztucznych rzes jednak uwazam ze nie jest on wart tej ceny kosztuje ponad 100 zl chyba 120 zl , szybko wysycha i kruszy sie , na poczatku efekt rzęś jest niesamowity. ALe tak jak mowie mi najbardziej pasuje clinique .Cena nie jest wygorowana a naprawde starcza na dlugo . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaaa22
mam, ale jest średni, ani beznadziejny ani superancki;) napalona jestem na tusz HR taki w złotym opakowaniu:D 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko mis
Niezly jest Maybiline Turbo Volume -starcza na dluugo no i efekt tez jest niezly, a z drozszych to Hypnose Lancome one wogole goroja nad kazda firma w tuszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ten tusz HR kosztuje ? Penie ponad 100 :( a czemu on taki super ???? chyba trzeba bedzie zajsc do Douglasa :) i sprobowac skoro tak zachwalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszenka
Polecam 2000 kcal Max Factora!Ciągle szukam doskonałego tuszu,ale zawsze do niego wracam.Ma ładną ,prawdziwą czerń i naprawde pogrubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmmm ostatecznie wylądowałam z tuszem Clinique lash coś-tam, od pon. w perfumeriach jest... był bezzapachowy i ładniej "pachniał" od HR:P cóż zobaczymy... kosztował ok.80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
HR kosztował 130? czy cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
A ja polecam Manhattan Long & Swing(15zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelducha
L'oreal LASH ARCHITECT ale ten w czarnym opakowaniu. Rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie dziwne
a tusz niebieski lub szfirowy z jakiej firmy polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy hak
polecam lancome flextencils! nieziemski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja juz nie wiem.........
Najlepiej się sprawuje Rimmel Volum eFlash, tylko musi byc świeży, bo cholernie szybko wysycha. A używałam juz wszystkich- od MF po Lancome. Teraz kupiłam zachęcona opiniami dziewczyn z forum Maybelline Volume Exrezz Curved Brush- porażka, nic nie robi z rzęsami. Musze nakładac 3 warstwy, mimo że nie lubie mocnego makijażu. I jakiś wyblakły kolor:o Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimmel Extra super LASH - ja kupiłam w promocji za jakieś 11 zł i jak dla mnie bardzo dobry. Nie lubię grubym, widocznych z pięciu metrów rzęs, wolę wygląd w miarę naturalny, ale jednak podkreślony... Ten mi pasuje, poza tym był tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy hak
z tanszych pasowal mi rowniez sky high curves maybelline i daring curves avonu, ale efekt wydluzenia juz zalezy od Twoich rzes, czy masz dlugie czy tez krociutkie. Ja, jesli podrasuje je Flextencils mam rzesy do nieba...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka
THE BEST MAGNASCOPIC-ESTEE LOUDER ALE ORGINALNY NIE PODROBA Z ALLEGRO ZA 16 ZŁ, DOBRY TEZ 2000 KALORII I ARCHITECT LOREAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×