Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiemmm

czy to może być ciążą

Polecane posty

Gość nie wiemmm

nie mam miesiączki od trzech dni, mam temperaturę i tak jakby biegunkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
pierwsze slysze zeby biegunka byla objawem ciazy. moze sie czyms zatrulas? zraszta co ty chcesz od nas uslyszec? tak , jestes w ciazy? a skad my to mamy wiedziec? moze jestes a moze nie. kup sobie test albo do lekarza idz. inaczej zapomnij o pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy tak bez przesady?... ok-z tym, ze od 3 dni nie masz miesiaczki to jeszcze nic nie znaczy. Jesli o to drugie chodzi-to -hmmm-u mnie jedno-dniowa begunka byla jedynym objawem ciazy. zrob sobie test za pare dni to bedziesz wiedziec, poki co moze to tylko zatrucie, wiec nie panikuj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
BIEGUNKA TO NIE JEST ZADEN OBJAW CIAZY! Co to ma w ogole wspolnego? biegunka moze byc ewentualnie przy okazji. U mnie pierwszymi objawami swiadczacymi wylacznie o ciazy bylo powiekszenie sutkow, czeste sikanie, niechęc do kawy no i jeszcze senna sie zrobilam(to oczywiscie samo w sobie to tez zaden dowo ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy organizm reaguje inaczej-ja mialam biegunke i lekarz powiedzial, ze tak-to byl objaw ciazy. niektore wymiotuja, inne maja biegunke, jeszce inne bola sutki itp. Ja nie mialam zadnych innych objawow jak ta nieszczesna biegunke i tak samo moglabym powiedziec, ze bolace sutki czy wymioty to dla mnie zadne objawy ciazy, bo ja ich wogole nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orany
no w sumie masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
kuźwa..........dziewczyny co wy jeszcze nie wymyslicie, sran..e, żyga...ie i to wszystko ma być ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×