Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dinah

Kostium - garsonka na wesele?

Polecane posty

Idę niedługo na wesele, mam 25 lat. Nie mogłam znaleźć żadnej sukienki, więc kupiłam sobie kostium garsonkę (czy jak sie to nazywa) w kolorze oliwkowym, gdyż i tak przyda mi sie do pracy (ładna, elegancka). Zastanawiam się jaka bluzka, jakie dodatki, żeby nadać jej bardziej wieczorowy charakter (gdyz wiem, że już i tak sukienki nie kupię), i żeby nie wyglądać jak \"uboga kuzynka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś pióra we włosy byłam w sobotę na weselu ale w sukiemce i były tam \"ubogie krewne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź też taką bluzkę świecącą z dekoldem w karo, jak spódnica jest głaka, to weź bluzkę ze wzorem, deseniem nie wiem co jeszcze poradzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co panna młoda będzie miala na szyi a dobrze się czujesz w perłach perły są raczej spokojne, może aż za bardzo na szloną noc do 5 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się ktoś jeszcze przyłaczy do dyskusji napisz że masz kochanka, to więcej tu zaglądnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez ide na ślub i wesele lecz garsonke mam do kosciola a pozniej sie przebieram ale tez chcialabym ładnie wygladac w garsonce i tez nie wiem jakie dodatki (garsonka ciemnoszara) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady. Jesli nie perły to co? Złota nie cierpię. A co to jest dekold w karo (pierwszy raz słyszę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do kazdej garsonki pasuje bluzka w serek wiec tu tez by sie trzeba bylo zastanowic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważajcie na szerokiei długie rękawy - świetnie wyglądają ale często lądują w zupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinah ---- mozesz do kosciola zalozyc najnormalniejsza bluzke a pozniej góre przebrac w cos bardziej szałowego, z cekinami (bardzo modne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie serek... takie głębokie V a do jakiej nie pasuje ? da się to określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×