Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam sie do kogo przytulac

na ktorym topiku tu przytulają?

Polecane posty

czy mnie też ktos- jasne, może być nawet codziennie :P a co mi tam- ktoś mówił jakiś czas temu \"w zyciu nie zawsze mamy to czego chcemy.......\" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
sluchajcie...jest!!!!! jest!!!! najpierw nie moglam wlozyć, potem trzepalam 5minut, potem i tak opadł ale JEST..z zakalcem i z jednego jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie do kogo >>>> serio trzepalas 5 min ?????? kurka ale wazne ze jest.....opadl nie opadl ale liczy sie efekt koncowy :P koloratka >>> no faktycznie masz racje....ktos mowil cos takiego tutaj....:) a wiec PRAWIE jak czarny Cie przytulam moooooooooooooocno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co mi tam >> dzieki ,troche mi tego brakowalo :) moglabym tak siedziec bardzo dlugo :) straszny pieszczoch ze mnie :D koloratka >> ciekawe jak dlugo nasz przytulanek z nami wytrzyma ;) Tyle kobiet i On jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam sie do kogo przytulac >> a mowilam pogadaj z \"a co mi tam \" on ma dwa jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
i do tego mięta.... a co mi tam...-->a miales kied taka sytuację, ze dziewczyna cię zaholowala do lozka, czy to zawsze Ty ..no wiesz....z inicjatywą... bo wiecie ja bym teraz jakiegoś rozebrała z ciuchów, z koszuli z mankietami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie do kogo - ales Ty zawzięta :D:P czy mnie tez ktos - ja postaram się nie nadużywać :D (i obiecuję nie polowaćna jajka :P) a co mi tam... - nie wiem jak przytula czarny :P ale... Ty też jesteś nickowo czarny, więc dzięki ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sie do kogo >>> mialem .......ale ja i tak jestem AI..sztuczna inteligencja /no z ta inteligecja przesadzam/ :P czy mnie tez ktos >>> mysle ze w realu by to przytulanie bylo efektywniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
fajnie, bo ja jestem taka mala takim facetem się zająć...jakis czas temu poznalam jednego ktory niesamowicie mnie kręcil, ale nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
co masz na myśi pisząc o swojej inteligencji w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
ale przynajmniej jakies przytulanie bylo z czymś jeszcze...no prawie...ech...ale okazalo się,z e lapie kilka srok za ogon..to niech lapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
koloratka>> po to jest ten topic ,zeby sie przytulac ile dusza zapragnie :D a czy ja poluje na jajka ? pomylilas osoby ;) a co mi tam >> w realu mogloby byc cudownie ;) ale pozostaje nam net w ktorym co chwile zajmujesz sie czyms innym ,a nie przytulaniem mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niefajnie..... nie wiem co Ci napisac.....nie jestem specjalista od zwiazkow....tak szczerze mowaic to kompletnie nie rozumiem tego tematu. najlepiej byc singlem i tyle......nikogo nie krzywdze. przytule kogos virtualnie i starczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie tez ktos >>> ale Ty jestes nienasycona i zlakniona przytulania :P cos czuje ze jesli nie wyprzytulasz sie naprawde to ja nie dam rady tego glodu zaspokoic virtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
jestem zazdrosna :( [jest zazdrosna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co mi tam >> przeciez pisalam Ci ,ze straszny piescioch ze mnie :P realnie to ja sie przytulam ,ale do poduszki :( chyba lepiej pojde sie polozyc ,bo cos mi smutno sie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam sie do kogo przytulac >> o co jestes zazdrosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"no nie smuc sie bedzie dobrze...\" czyli bedziesz mnie nadal przytulal mocno ,mocno i kladl do lozeczka ? ;) renka>> 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
nie gwałćcie go na moim topiku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka >>> Przytulam ;) czy mnie tez ktos >>> heheh zobaczymy.... swiat jest nieprzewidywalny.... mialem sie odzwyczajac od Kafe..... nie mam sie do kogo >>>> mooooooocnooooo Cie przytulam ;) dzieki Tobie wszyscy niewyprzytulani moga miec chwile przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
wiecie, mam pytanie: byliscie kiedy pracoholikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:O ja nikogo nie gwalce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie bylem pracoholikiem...ostatnio pracowalem sporo i moze by do tego doszlo praca mi sprawiala przyjemnosc ...tyle ze sie skonczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle przytulań... aż mi się miło na serduchu zrobiło... To idę teraz taka wyprzytulana spać. Będę mieć dobre sny moze wreszcie i nie będę ryczeć w poduszkę. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sie do kogo przytulac
ja niestety bylam pracoholikiem i niekoniecznie robilam to co sprawialo mi przyjemnosc... renka--> 🖐️milych snow i ...kolorowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×